Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

    Здравейте момчета,
    признавам, че съм зле технически, искам да си взема някакъв по приемлив като цена джип, и съм се спрял на Hyundai 2.7 V6 2002, моля ви за малко про мнения.
    Имам Мерцедес, който не мога да изкарам по улицата ми през зимата, и ми е писнало.
    Ако имате желание, моля за вашето мнение и препоръки, ще ми бъдат много полезни.
    Мерци предварително!

  • #2
    От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

    Да щеш да кажеш и кой по-точно модел на Хюндай те интересува, може и някой да ти отговори.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

      Първоначално публикуван от StaniB Преглед на мнение
      Имам Мерцедес, който не мога да изкарам по улицата ми през зимата, и ми е писнало.
      Аз минах по същия път и в снеговитата зима на 2012 година реших с Марсел да се разделим поживо - поздраво !
      Наистина е важно да уточниш модела !

      Коментар


      • #4
        От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

        2002 год. с този двигател Hyundai предлага SantaFe и Tucson.
        SantaFe-то доколкото знам е фул тайм, а Tucson-а е на предно и при превъртане предава назад до 50% мисля. Имайки предвид задвижването, и че вторият е по-дребен би следвало да е по-подходящ за градът, а SantaFe-то за дълго и за извън пътя.
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #5
          От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

          Santa Fe външно е с малко по-голям, вътрешно с много. Спрямо Tucson-a. Комфорта е на ниво. Модела в години от 2004 до 2006 се предлага и със задвижване като на Tucson-a. Климатрона е разкошен.
          2.7 v6 - носи на Г.И. /пробвано с AG Stag/, добра комбинация е с АСК.
          Разход: градско е 15л-20л/100км, извънгр. 8л-10л/100км при 90-120км на круиз.
          Слабо място - биалетки и маркуча на климатика от компресор до радиатор /вижда се зад водния радиатор/ - напуква се и започва да изпуска налягане, поради недобра локация. От една страна се "пече" от изх. колектор, а от другата от воден радиатор. Поне аз с друго не съм се сблъсквал.

          п.п. Tucson 2002 май няма

          Коментар


          • #6
            От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

            Първоначално публикуван от StaniB Преглед на мнение
            Здравейте момчета,
            признавам, че съм зле технически, искам да си взема някакъв по приемлив като цена джип, и съм се спрял на Hyundai 2.7 V6 2002, моля ви за малко про мнения.
            Имам Мерцедес, който не мога да изкарам по улицата ми през зимата, и ми е писнало.
            Ако имате желание, моля за вашето мнение и препоръки, ще ми бъдат много полезни.
            Мерци предварително!
            SORRY SANTA FE e modela

            Коментар


            • #7
              От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

              Карам въпросния модел Санта фе но с 2.4л мотора... Е почти година го карам и съм адски доволен, сега имам за смяна само двата задни амортисьора + една предна биалетка които ще сменям други ден! Сравнително евтин за поддръжка, за такъв автомобил, здрав, и качествено направен! Климатика работи идеално, перфектен е за круиз и извън града. Градско на някои места идва малко голям за паркиране и маневриране но се свиква. Не е и никак зле за извън пътя, стига да не е тежък или хард кор офф роуд. С него съм ходил на лов, влизал съм с 30см кални локви и коловози - не ме е предал, катерил съм кални и заледени пътища и ниви но за бавно катерене по камъни по дълготрайно не е подходящ, пържи съединителя поради липса на бавни и тежестта си. 4х4 системата е с LSD диф и е фул тайм 60-40 предно и при зор става 50-50 Разхода при мен сега зимата с 2-3 яки настъпвания стигна до 19.2л/100км с ГИ Ланди Ренцо. Много комфортна и просторна, за дълъг път е супер... това лято направих 1200км каране за 13 часа, с 3 спирки за тоалетна и купуване на вода, без да се чувствам смазан, като се има предвид, че аз съм голям човек... 125кг и 188см висок Надявам се съм бил полезен поне малко
              ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

              с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

              Коментар


              • #8
                От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                2.7 е голям боклук,купи си още 2 двигателя за части, а ако е автомат и 1-2 кутии в резерва!
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #9
                  От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                  Пъллен абсурд! Много са си добре и двигателя, и автомата!
                  Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                  a.k.a. Паркетник ;)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                    И аз съм се насочил към такъв и в крайна сметка става или Не става някой може ли да сподели конкретна информация? има ли проблем с диференциалите с автоматика ? може ли да се тегли каравана с него ако някой може да даде смислена информация от опит има каса бира от мен! благодаря

                    Коментар


                    • #11
                      От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                      Алуминиев мотор,сравнително мощен и икономичен за кубатурата си.С ризи,които понякога "изпадат",пак понякога от нищо...лекуват се с друг мотор.По моргите има над 40 обяви и нито един наличен...С доставка се чака по над 1 месец...цените са от 1300лв нагоре до към 3500 за бройка...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                        Здравейте,

                        да се включа и аз в темата. Може ли малко повече инфо за тези автомобили-как са като ходова част-издържливост, цени, някакви слаби места. От инфото, което попрочетох като шаси СФ са здрави, не гният. За 4х4 системата надеждна, слабост на трансмисията съединител. Как се държат автоматичните кутии-здравина и динамика? Гледам масово бензиновите са с 2,4 мотор и доста по-рядко 2,7. Евентуално по малкия мотор как се представя?
                        Танки грязи не боятся!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                          Ужас и аз как сега да си купя ? на крачка съм от покупка и мнението ти направо ме отказа ....а така ми хареса колата...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                            То и на мен ми харесва,и върви хубаво, и предавките му сметнати,и вози,и спира,и разхода му приличен,ама...за кратко явно...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Hyundai 2.7 V6 2002 Вашето мнение

                              А това за 2.7 мотора ли се отнася? или за всички

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X