Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В това съм бил уверен без да съм чел учените

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    ...
    Друг много интересен факт е почти едновременното откриване на ферментационните процеси на различни континенти,култури,нации и хабитати!
    Явно е с извънземен произход пущината.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #47
      От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Явно е с извънземен произход пущината.
      Мама и да ...Дрозофила мелоногастер/винена мушица/,голяма/всъщност малка/пача!Ходи и си лети по тия континенти както си знае.Андропов сложи мрежи на СССр ,ама тя ги прелита и прелита и опят ги прелита.....
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #48
        От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
        Много полезна и образователна тема!Умишлено я оставих да се формира и развие и като видях първите атематични отклонения реших да се намеся/щото употребата на високоенергийни субстанции като предмет на диетологията,хепатологията,гастроентерологията,неврологията и на първо място психиатрията ме засяга професионално/.Иначе ще се втече пак в типичните битовистично-шовинистко-географски размишления.
        Дядо Парацелз е казал едно нещо-Дозата прави отровата!/мога и на латински/.Но тълкуванието/за по-интровертните членове на Форума/ е: всичко е лекарство, всичко е отрова....-зависи от дозата!
        Впрочем за протокола-в човешкия организъм съществуват ензимни системи които произвеждат алкохол в минимални концентрации!?Факт от Създателя!Това за успокоение на върлите/обсебени и обременени/въздържатели.Тия ферменти и метаболити-плод на многовековна еволюция/да не бърка с полюция от въздържателите/,не е случайна драма!
        Друг много интересен факт е почти едновременното откриване на ферментационните процеси на различни континенти,култури,нации и хабитати!
        Така че!
        Алкохол трябва да се пие!!!!С мярка!!!!!!.................Да не ти пречи на работата,щото трябва да оставяш едно от двете...обикновено работата.
        Михов Обичам те
        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
        Една приказка на вуйчака...Като отидеш некъде на гости ако до 10 минути не ти сервират пиене ставаш и си тръгваш и там крак да ти не стъпи....май е прав човекот кво че търсиш при такива ора
        Една приказка на вуйчака...Като отидеш некъде на гости ако до 10 минути не ти сервират пиене ставаш и си тръгваш и там крак да ти не стъпи....май е прав човекот кво че търсиш при такива ора
        Последно редактирано от silverfox; 30-01-15, 16:43.
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #49
          От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          Дрозофила мелоногастер
          Е те тва ако не го сложа под името на Стария пък на! Или това или Ходещ Патладжан. Старо, избирай си.

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          ... кво че търсиш при такива ора
          Мани, ще вземат и работа да ти намерят и съвсем уйде работата.

          Коментар


          • #50
            От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Е те тва ако не го сложа под името на Стария пък на! Или това или Ходещ Патладжан. Старо, избирай си.

            Мани, ще вземат и работа да ти намерят и съвсем уйде работата.
            Може по-завоалирано - избери си от Милко и Морко, че е събирателен.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #51
              От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Една приказка на вуйчака...Като отидеш некъде на гости ако до 10 минути не ти сервират пиене ставаш и си тръгваш и там крак да ти не стъпи....май е прав човекот кво че търсиш при такива ора
              Най-мразя като кажа "Не ми сипвай" и да не ми сипят.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #52
                От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Най-мразя като кажа "Не ми сипвай" и да не ми сипят.


                За това казвай "Е, добре, само малко, да се чукнем!"
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #53
                  От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Е те тва ако не го сложа под името на Стария пък на! Или това или Ходещ Патладжан. Старо, избирай си.

                  Мани, ще вземат и работа да ти намерят и съвсем уйде работата.
                  Ясене научно те разгромих

                  Виде лиА мушицата е Божия мушица шо ке радимо без нея


                  А цвета ми е от Бога даден се едно гледаш Джеронимо вожда на апахите Мескалеро
                  Джеронимо

                  от Уикипедия, свободната енциклопедия


                  Джерoнимо
                  Вожд на апачите чирикауа
                  16 юни 1829 г.
                  територията на Аризона, тогава Мексико
                  17 февруари 1909 г.
                  Форт Сил, Оклахома
                  Джеронимо (на английски: Geronimo, на езика чирикауа : Goyaałé, в превод „Прозяващият се“, 1829-1909) е един от най-известните индианскивождове. Като военен предводител на апачите чирикауа, Джеронимо се бори за запазване на техните земи в продължение на 25 години. През 1881 г., племената сиу и шайени, които в битката при Литъл Биг Хорн унищожават армията на ген. Кастър, вече са разбити и настанени в резервати. Още през 1872 г. апачите чирикауа са настанени в резерват в Юго-източна Аризона. Само 4 групи от тях остават свободни, обитавайки Южна Аризона и Ню Мексико, но постепенно и те са унищожени. През 1876 г. американското правителство се опитва да премести чирикауа в резервата Сан Карлос при останалите апачи. При това преселване Джеронимо успява да избяга с още 700 души, които не желаят да се откажат от свободата си.
                  През 1877 г. американците при провеждането на преговори пленяват Джеронимо, държат го 2 месеца в окови, но след това го освобождават. През май 1883 г. генерал Крук с 327 души предприел най-смелата във военната история на САЩ кампания против апачите в Сиера Мадре. През 1884 г. Джеронимо се настанява в местността Търки крик (Пуешикия поток) в резервата Белите планини, където чирикауа и белопланинските апачи се опитвали да се научат на земеделие. Между тях обаче имало стари вражди и след 1 година Джеронимо с 145 души избягва от резервата. Това са неговите последни 15 свободни месеца. На 4 септември 1886 г. Джеронимо се предал в Каньона на скелетите, като се надявал, че ще бъде събран с останалата част от племето си. След продължителните битки накрая неговата група остава с 16 войни, 12 жени и 6 деца. Против тях са изпратени 5000 войника от армията на САЩ и 3000 от мексиканската армия. Според изказване на губернатора на мексиканския щат Сонора, само за 5 месеца от 1886 г. , групата на Джеронимо успяла да унищожи 500-600 мексиканци.
                  В знак на отмъщение срещу неговата съпротива, групата му била обявена за военнопленници за почти 30 години, като били държани затворени във Флорида и Алабама, след това във форт Сил в Оклахома. Едва през 1913 г. чирикауа са отведени на определено за тях място в резервата на апачите мескалеро в южно Ню Мексико. Двадесет и трима от останалите живи се смесили с мескалеро, а другите останали около форт Сил. В тези две места днес живеят техните потомци. От 1200 души чирикауа, при настаняването им в резервати останали 265. През 1905 г. Джеронимо помолил американския президент Теодор Рузвелт да го върне обратно при племето му в Аризона, но получил отказ. В една зимна вечер на 1909 г. 79-годишният Джеронимо пада от коня си и лежи на земята до сутринта; три дни по-късно той умира от пневмония.




                  Външни препратки[редактиране | редактиране на кода]






                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #54
                    От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Мани, ще вземат и работа да ти намерят и съвсем уйде работата.
                    Ясене, така хептен ше утрепеш романтиката !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #55
                      От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                      Из народната медицина:
                      Една малка ракия вечер е не само полезно, но и малко
                      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                      0878299791

                      Коментар


                      • #56
                        От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Добре, да го подкараме наобратно - колко години/месеци/... може да остане жив човек без да пие грам ракия?
                        539 месца за мен
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • #57
                          От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                          Ако приемем максимата,че всичко прекалено е вредно,то и прекаленото въздържане също е вредно...

                          Коментар


                          • #58
                            От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                            Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                            539 месца за мен
                            Но колко имаш за цел да компенсираш? Казват, че колкото си употребявал, после толкова трябва да не пипаш.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #59
                              От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                              Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                              Из народната медицина:
                              Една малка ракия вечер е не само полезно, но и малко
                              Ооо, Златко, добре дошъл.
                              Бързо в бара да си кажем наздраве.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Е те тва ако не го сложа под името на Стария пък на! Или това или Ходещ Патладжан. Старо, избирай си.
                                Ето, намерих време и разучих как става. Редно си е нещата да са надписани.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X