Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В това съм бил уверен без да съм чел учените

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

    Ма то никъде не е упоменато колко столчета требва да обърнеш бре
    Ма па от друга страна си прав, така може да объркаш дозата

    Коментар


    • #32
      От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

      Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
      Е ако признаят и всеки хоремаг за лечебно заведение, направо са Нобелисти...
      Тук си имаме:
      Болница заАктивно Ракиелечение "НАЗДРАВЕ"
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #33
        От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

        Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
        Не вЕрвам да се получи от първата чаша,пък била тя и 70 грама....
        СедЪ и си мислЪ,къде аджеба е изчезнала цела нула от полезното количество....
        Е тая грешка първо ми се наби в очите, ма нали темата мръднА малко в друга посока ...
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

          Първоначално публикуван от Санда Преглед на мнение
          То и формула имало за начина на консумация, ма аз нали съм проЗта та не знаех..
          [ATTACH=CONFIG]773720[/ATTACH]

          А за протокола: И аз никога не съм пила ракия
          То хубаво ама, тая чаша много лифната нещо... няма да е толкоз стабилна ми се струва!

          Коментар


          • #35
            От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

            Сутрин трудно отлепвате, а вечер нямате настигане. Страничен ефект, пише го в листовката към лекарството със ситни букви.

            Коментар


            • #36
              От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

              Защо, снощи бях много зле, болеше ме гърло, течеше ми носа, тресеше ме, правих греяна ракия с натурална гроздовица реколта 2003 г. 56'-57' с кармелизирана захар и мед. После мезих с домашно червено. Гледах телевизия с подгревателен елек на гърба си. Най-накрая си метнах горещ душ и в леглото. Тази сутрин съм доста по-добре, болката в гърлото е по-умерена, мога да преглъщам и друго, не само греяна ракия, не ме тресе и още не съм докоснал носната кърпа. А единствените ми лекарства са греяната ракия и вино. С нетърпение чакам да дойде обяд да си пия лекарствата, че се стягам да ходя на Старозагорската сбирка.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                Имам една група приятели, мотоекстремисти, от Чепинци, Челопечене, Кремиковци и Локорско, които лекуват всичко, и само с ракия, зъбобол, настинка, болки в гърба и на други места, а за запушен нос и болки в ушите се слага накиснат с ракия тампон, че понякога даже и наливат директно.

                ... е, тЕ тия лекуват охлузни рани, примерно от падане с мотор, само с грес, като съм се опитвал да им обЯсна, че отдавна в аптеките има секви други работещи мазила почти за без пари, ама те са традиционалисти, и ползват само изпитани лекове, като това с ракията !


                А относно "лифтнатата" чаша, ми умрем точно от такава да си пия ракията, точно 50мл., дебелостенна, на високо столче.
                И защото наистина изглежда нестабилна, си има превантивна технология, да не става "зян" материала.

                Намирате най-студеният фризер, който е най-близо до мястото на събитието, и пъхате вътре рАкията и чашките,
                и всичко това е готово за ползване, когато като го хванеш ти залепва за пръстите,
                и по този начин се получава въпросната стабилност па и некъф кеф от целата тая работа.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  натурална гроздовица реколта 2003 г. 56'-57' с кармелизирана захар и мед..
                  Ми ето - изтекъл срок на годност. Гледайте какво пише на тези капачки!

                  Коментар


                  • #39
                    От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Ми ето - изтекъл срок на годност.
                    Мога да те уверя, че при автора на темата такова нещо няма как да се случи.

                    Коментар


                    • #40
                      От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Мога да те уверя, че при автора на темата такова нещо няма как да се случи.
                      Мооже, не съм купувал от тази аптека, не знам.

                      Коментар


                      • #41
                        От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Мооже, не съм купувал от тази аптека, не знам.
                        Имам един приятел-Монката. Любим лаф му е-"Който не пие от кръчмата-пие от аптеките."
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          Ми ето - изтекъл срок на годност. Гледайте какво пише на тези капачки!
                          Ако имате подобни лекарства с изтекъл срок на годност,обръщайте се към мен.Аз ще ви освободя от тях,напълно безплатно при това...

                          Коментар


                          • #43
                            От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            Мооже, не съм купувал от тази аптека, не знам.
                            Никакъв шанс да КУПИШ нещо. Далеч по-вероятно е там да продадеш. Или да те почерпи, разбира се.

                            Коментар


                            • #44
                              От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              До сега 525-месеца и 2-седмици!
                              Бочка, ти си изключението, което потвърждава правилото!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • #45
                                От: В това съм бил уверен без да съм чел учените

                                Много полезна и образователна тема!Умишлено я оставих да се формира и развие и като видях първите атематични отклонения реших да се намеся/щото употребата на високоенергийни субстанции като предмет на диетологията,хепатологията,гастроентерологията,неврологията и на първо място психиатрията ме засяга професионално/.Иначе ще се втече пак в типичните битовистично-шовинистко-географски размишления.
                                Дядо Парацелз е казал едно нещо-Дозата прави отровата!/мога и на латински/.Но тълкуванието/за по-интровертните членове на Форума/ е: всичко е лекарство, всичко е отрова....-зависи от дозата!
                                Впрочем за протокола-в човешкия организъм съществуват ензимни системи които произвеждат алкохол в минимални концентрации!?Факт от Създателя!Това за успокоение на върлите/обсебени и обременени/въздържатели.Тия ферменти и метаболити-плод на многовековна еволюция/да не бърка с полюция от въздържателите/,не е случайна драма!
                                Друг много интересен факт е почти едновременното откриване на ферментационните процеси на различни континенти,култури,нации и хабитати!
                                Така че!
                                Алкохол трябва да се пие!!!!С мярка!!!!!!.................Да не ти пречи на работата,щото трябва да оставяш едно от двете...обикновено работата.
                                Последно редактирано от mihov_1969; 30-01-15, 14:03.
                                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X