Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

    Здравейте, колеги!

    Желая да монтирам или някой да изработи скара / багажник на покрива на Субару Форестър 2000г. Има надлъжни рейки. Къде да потърся такъв "артикул" на нормална цена? Може ли някой от Вас да изработи и колко би струвало? Намирам се в София и мога да дойда за оглед на място! Представям си нещо като багажниците за Москвич и Лада от едно време

    Поздрави, Камен!

  • #2
    От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

    Камене, надраскай една скица и я качи та да видиме какво ти си представяш като краен резултат.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:65.8 КБ
ID:5637670Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spoiler.jpg
Прегледи:1
Размер:88.1 КБ
ID:5637673

      Нещо такова... Може и без ситна мрежа, без захвати за прожектори, без скоби за захващане към тавана. При мен има надлъжни рейки. Ще мислим някакво захващане...
      Последно редактирано от Камен Ангелов; 27-01-15, 17:58. Причина: допълване

      Коментар


      • #4
        От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

        За такава конструкция не мога да ти помогна поради липса на тръбогиб. В интерес на истината, по спомени от едно време, наистина си представях скара с 4 захвата към рейките. Всеки Москвич в махалата имаше такова чудо на покрива, изработено от винкел 20Х20.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...E0%E6%ED%E8%EA

          Коментар


          • #6
            От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

            http://www.thule.com/en-us/us/produc...-690xt-_-37643

            използвам този от 2008г. на мен ми е много удобен защото по средата се разглобява и е доста здрав. Печка май е най-тежкото нещо което съм пренасял с него, иначе за спортни неща го ползвам най-често. На всичките ми коли които съм имал от тогава съм го ползвал и си е здрав а е разглобяван много пъти. На Кайен на Лексуси, между другото в момента е на Аутбек.
            Последно редактирано от тахмисян /scaramouche/; 27-01-15, 20:11.

            Коментар


            • #7
              От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

              Страхотен е, но не мога да си го позволя... Освен, ако не го намеря за 200лв.

              Коментар


              • #8
                От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

                имам багажник от Лада, поцинкован, ако може да ти помогне,товароносимост 70 кг, пиши на лични.
                Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                Коментар


                • #9
                  От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

                  Между другото, каква товароносимост трябва да има това произведение?
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откъде да закупя / направя / монтирам багажник, тип скара на покрива?

                    Резервна гума. Багажна кутия. Ски.20-35кг.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X