Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тестови ски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тестови ски

    Здравейте,

    Мой приятел работи във фирма/в чужбина/,която продава само пикови /ако мога така да ги именовам/ ски.
    Също така и продават и ски тестови. Т.е. модели които са били на тестове.
    Някой да е запознат с тази тема и заслужава ли си покупка на такива ски.
    only 4 x 4,sim AWD

  • #2
    От: Тестови ски

    Дай списък марка, модел, състояние и цена, всички комплекти ски /без последните на сина ми/ в къщи така съм ги купувал. Но например отказах Волкл с цена над 1000 евро нови на 1 сезон тестови за 450лв. ми се видяха много за моя джоб, но ските си заслужаваха напълно цената.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Тестови ски

      Значи има смисъл от покупка.Информацията че тестовите са по на два дни може ли да е вярна.NORDICA - DOBERMANN GSR EDT-N PRO EVO - 560 EURO.Явно са скъпи.Това ми даде като пример.Попитах пак - обясни ми че има тестови ски които са по гардеробите и тестови ски с които се правят официалните тестове за два дена и после се продават на половин цена. Дали е така не знам.
      Последно редактирано от uazik; 28-01-15, 13:55. Причина: допълнение
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        От: Тестови ски

        възможно е... а и най-често ги карат по писти без камъни, та и на един сезон да са, пак са запазени.
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Тестови ски

          Да са карани само 2 дена не вярвам, защото системата е такава: караш ски и пробваш различни модели тестови ски. Ако в крайна сметка си избереш и купиш модел не плащаш наема за тези дни, през които си тествал. А ако не си купиш си плащаш наема. Цитираните ски на "първо поискване" струват 500 евро. Ако карам тестови ски 4 дни и на петия си купя тези ски ще платя цената, но съм спестил 4 дни примерно по 25евро за наем. Значи на мен без да ползвам отстъпки биха ми стрували 400 евро. Трябва да се видят съответния чифт ски в какво състояние са. Този сезон в началото на годината на твърди писти без нито 1 камъче в Австрия така си ожулих ските за 6 дена, както за 4 години на Пампорово. Веднага като се прибрах и ги пратих на майстор /уж най-добрия/ в София кв. Изток, за да ги залее и направи кантовете. Моят съвет е да се вземат ските да се тестват, да се занесат на специалист и той веднага ще каже колко са износени и колко струват в Бг.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Тестови ски

            Предложи ми ски Atomic Redster Doubledeck GS - нови,Вече ги платих и ще дойдат до два дни.172 дължина 115 х 71 х 100,5 - радиуси 15,5-16,5-17,5.Дават три радиуса но защо не съм разбрал. Като гледам май ще карам старите си ски - сина им е хвърлил око.
            И двамата караме на по голями завои по цялата писта. Ще дам отзиви за ските, като ги тестваме. Не съм голям специалист но каквато информация имам ще я дам.

            Пак попитах за тестовите ски. Каза ми че тестовите ски не стават за мен те са категория FIS и са по дълги, а също така и с голями радиуси. Слаломните също са FIS те пък обратно.
            Препоръча ми три варианта за нови и аз избрах тези които съм описал горе.
            Притеснява ме само че ските, които съм купил са по тежки от моите бая. Дано не е от значение.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X