Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

    Имам въпрос..избрал съм си МЛ 320 2007,но има две опции....едната е с бутон СПОРТ/КОМФОРТ , а другата няма такъв(на снимките ).Има ли разлика в окачването, и каква е .... въздушно,стандартно,Аирматик.....и т.н. има ли значение..като качество,возия, кое е по добро за нашите пътища ( ще го ползвам предимно градско) Нов съм за този вид СУВ и ще съм благодарен за вашите мнения и съвети
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dashboard ML with sport-comfort - Google Търсене.jpg
Прегледи:1
Размер:135.8 КБ
ID:6077988
    Audi A6 2.7 T quattro (230 Hp)97'
    VW GOLF 2.3 VR5 4motion (170 Hp) 99'
    BMW 325i X (192 Hp)2003
    ML 320 CDI (224 Hp) 2007

  • #2
    От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

    Това, копче би трябвало да регулира твърдостта на амортисьорите, затова е комфорт и спорт Въздушното вози прекрасно, но има лошия навик, сферите да си заминават, а цената им е една хубава.... Та вече ти си избираш, според бюджета си
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

      значи и при двата варианта е с въздушно....така ли ?
      Audi A6 2.7 T quattro (230 Hp)97'
      VW GOLF 2.3 VR5 4motion (170 Hp) 99'
      BMW 325i X (192 Hp)2003
      ML 320 CDI (224 Hp) 2007

      Коментар


      • #4
        От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Въздушното вози прекрасно, но има лошия навик, сферите да си заминават, а цената им е една хубава.... Та вече ти си избираш, според бюджета си
        За кои сфери иде реч?

        Коментар


        • #5
          От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

          На втората снимка не е с въздушно.
          KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
          НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

          Коментар


          • #6
            От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

            На първата снимка е с въздушно окачване, бутона контролира твърдостта на возенето, стабилността в завой те, както и промяна на твърдостта на волана и режима на смяна на скоростите. Отделно при този вариант има втори бутон който позволява промяна на клиранса. При втората снимка има модел с механично окачване, няма промяна на клиранса, както и регулиране на твърдостта , има окачване с пружини и амортисьори.
            Nissan Patrol 2008
            Mercedes c220 cdi 2006
            Mercedes cls350 cdi 2013
            Mercedes GL 450 cdi 2012

            Коментар


            • #7
              От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

              При Ml няма сфери на еарматика, както и няма никакви драми със здравината или цената на амортисьорите.
              Nissan Patrol 2008
              Mercedes c220 cdi 2006
              Mercedes cls350 cdi 2013
              Mercedes GL 450 cdi 2012

              Коментар


              • #8
                От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                Навярно колегите имат предвид балоните....
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Навярно колегите имат предвид балоните....
                  Боб ли да хвърляме, та да разберем какво имат предвид? Че се и трошало нещото....

                  Коментар


                  • #10
                    От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                    Ами дори да има предвид "балоните", отново изразява предположение което едва ли е базирано на лично наблюдение. Имах този модел 4 години, взех го на 60 000 км от представителство и го продадох преди няколко месеца. Навъртях му около 80 000 км, и не съм имал никога проблем със скорости или еарматика. Да има проблем с тези детайли но на коли който не си знаят километрите и не са влизали в сервиз. Ако обслужването е правено на определените километри и с качествените консумативи не би трябвало да има никакви драми с колата. И само за протокола 7 G tronic е много здрава скоростна кутия, доста по добра от конкурентите в този клас. Има особенности при обслужването но това си е съвсем друга тема.
                    Nissan Patrol 2008
                    Mercedes c220 cdi 2006
                    Mercedes cls350 cdi 2013
                    Mercedes GL 450 cdi 2012

                    Коментар


                    • #11
                      От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                      значи, ако няма такъв бутон, окачването е пружини ? казаха ми преди малко, че и при двете е с въздушно, само при тези с бутона може да се регулира, докато при другия е стандартни въздушни възглавници .... а ако е с пружини, има ли голяма разлика в возенето от това с въздушните...все пак и двата са МБ .... би трябвало да е ОК и при двете
                      Audi A6 2.7 T quattro (230 Hp)97'
                      VW GOLF 2.3 VR5 4motion (170 Hp) 99'
                      BMW 325i X (192 Hp)2003
                      ML 320 CDI (224 Hp) 2007

                      Коментар


                      • #12
                        От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                        Без бутона е с пружини, без въздушно, и има разлика.
                        Nissan Patrol 2008
                        Mercedes c220 cdi 2006
                        Mercedes cls350 cdi 2013
                        Mercedes GL 450 cdi 2012

                        Коментар


                        • #13
                          От: ML 320 CDI (2007) Някой може ли да ми разясни за окачването?

                          Първоначално публикуван от alexander_76 Преглед на мнение
                          Ами дори да има предвид "балоните", отново изразява предположение което едва ли е базирано на лично наблюдение. Имах този модел 4 години, взех го на 60 000 км от представителство и го продадох преди няколко месеца. Навъртях му около 80 000 км, и не съм имал никога проблем със скорости или еарматика. Да има проблем с тези детайли но на коли който не си знаят километрите и не са влизали в сервиз. Ако обслужването е правено на определените километри и с качествените консумативи не би трябвало да има никакви драми с колата. И само за протокола 7 G tronic е много здрава скоростна кутия, доста по добра от конкурентите в този клас. Има особенности при обслужването но това си е съвсем друга тема.
                          +1

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X