Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Галопер предно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Галопер предно

    Здравейте,
    Притежавам галопер 2, 99г., 99к.с,дълга база.
    От доста време имам проблем с предното. Въобще не зацепва предните колела при включване от вътре. Чува се вдно щтракане и от време на време силно изпукване. Посъветваха ме да сменя веригата която е в раздатката понеже тази била разгъната. Но също така по асфалт без да съм пускал двойното отпред се чува все едно си допрял карта на спицата на колело., това е рядко.

    Моля за вашите съвети.

  • #2
    От: Галопер предно

    Твоя проблем е в автоматичните хъбове. Най добре е да ги смениш с ръчни AWM или при някой майстор на джипки да направи твойте хъбове постоянно зацепени.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Галопер предно

      Аз имах същия проблем,смених автоматичните с ръчни хъбове и всичко си дойде на мястото.
      Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

      Коментар


      • #4
        От: Галопер предно

        Първоначално публикуван от dulgiq0843 Преглед на мнение
        Аз имах същия проблем,смених автоматичните с ръчни хъбове и всичко си дойде на мястото.
        Колега от каква джипка да взема ръчни, и трудно ли се сменят или трябва опитен човек да го направи.

        Коментар


        • #5
          От: Галопер предно

          аз си ги взех нови от Явор,сам можеш да си ги смениш
          Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

          Коментар


          • #6
            От: Галопер предно

            Като казвате Явор, ноже би за Вромос става въпрос, понеже малко е неясно!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #7
              От: Галопер предно

              точно така
              Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

              Коментар


              • #8
                От: Галопер предно

                Утре ще ми монтират ръчни хъбове, но преди това ще хвърли едно око на сегашните ауто. Моля се да са хъбовете че не ми се иска да е нещо в раздатката. Благодаря ви за отговорите ще пиша за резултата.

                Преди време имаше лувт в колелата и един пишман майстор натегна лагерите. От тогава нещо се случи с хъбовете взеха да пъркат вдвижение и накрая спряха нацяло. После разбрах че е било нормалнода има колелото лек луфт. Възможно ли е от това натягане да са се скапали?

                Коментар


                • #9
                  От: Галопер предно

                  Писах за пояснение, понеже колегата е нов и може да не се ориентира!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • #10
                    От: Галопер предно

                    Модела на хъбовете е AVM 443 има и усилени AVM 443 HP.Разликата в цената не е голяма .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Галопер предно

                      колеги Вромос в момента имат само ръчни хъбове от марката LIP. Китайско происводство до били хубави. Какво ще ме посъветвате. Не затеждали AVM. Все пак няма да правя зверски оффроуд.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Галопер предно

                        Каква е цената ,че и аз мисля да сменя мойте автоматични....... като се строшат ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Галопер предно

                          250 лв. комплекта утре ще са при мен.Колеги бихте ли ми дали насоки как се прави смяната им, ако имате manual, снимки или пък на кратко.. Какво трябва да внимавам, за да не объркам нещо.

                          Моите не са вакуумни нали?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Галопер предно

                            Колеги днес се запретнах и от прочетеното из нета смяната мина благополучно хъбовете си паснаха идеално.След което дойде тест в калта. За моя радост имаше кал на тавана, просто отново се съживи и в момента отново си е джипка. Благодаря на всички отзовали се без вашата помощ щях да сменям верига в раздатката, какво да правиш майстори...

                            Между другото в момента имам един здрав и един заминал автоматични хъбове. Ако някой му трябват може да се договорим.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Галопер предно

                              имам проблем с десния хъб,след като изкл. двойното стърже все ено не е изключил.Имате ли идея каква може да е повредата


                              Галопер 03.1998г. 2,5 д

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X