Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZIL Rat Rod

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ZIL Rat Rod

    Как е колеги с едно приятелче мислим да правим проект рат род. Мислим да вземем двигател ЗМЗ 511 някой може ли да ми каже как можем да му направим някакви модификаций на двигателя. Как да върви повече, да вдига по високи обороти. Благодаря предварително.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от AmericanCarGuy; 26-01-15, 15:47.

  • #2
    От: ZIL Rat Rod

    Във форума на тунинг.бг има тема за тунинг на ЗМЗ 511 - намира се лесно с търсИне с бай Гугъл. Нови колектори, запалване, пилене на глава и подобни и готово. И там няма толкоз коректори
    Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

    UaZ 469B

    Коментар


    • #3
      От: ZIL Rat Rod

      АмериканКарГай пита как да тунингова ЗМЗ 511. Накъде отива този свят....
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: ZIL Rat Rod

        И за какво трябва да се тунингова тоя мотор за една корубка?

        Това у нас никога няма да е роуд лигъл.
        А за полето не става.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: ZIL Rat Rod

          Ееее вижте сега искам мнение за тунинговане не вашите глупости и там подобни това си е моя работа пфуу аман от майстори тука. А на русев какъв му е проблема...

          Коментар


          • #6
            От: ZIL Rat Rod

            Аз да питам , щото пак не разбрах.
            Това каката ли трябва да се тунингова или "колата" ?
            Иначе за железата - има формул(к)и и начини - важно е какво има на джоб.
            То и за каката важи същото , най-вече джоба.

            А от тоя осмак - може и 800 магарета да излязат - при много пари и малко акъл.
            Остава въпроса - кой , поне още един ще си направи - да си джиткате двама .

            Коментар


            • #7
              От: ZIL Rat Rod

              Колега поздравявам те за ентусиазма, но погледни от тази гледна точка, закупуването на този двигател плюс тунинга е равно на около два двигателя М60B40, М62B44 на BMW или два М117, М119 на Mercedes. Това са V8 двигатели с много по добри характеристики от ЗМЗ-то.
              Не ме разбирай погрешно не те разубеждавам, тунинговай ЗМЗ-то все пак не е нещо, което се прави масово.
              Успех и ни дръж в течение на тозо проект.

              Коментар


              • #8
                От: ZIL Rat Rod

                Първоначално публикуван от AmericanCarGuy Преглед на мнение
                Ееее вижте сега искам мнение за тунинговане не вашите глупости и там подобни това си е моя работа пфуу аман от майстори тука. А на русев какъв му е проблема...
                Айде момче, иди си със здраве.
                Не е за теб тука...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: ZIL Rat Rod

                  Не се стягай, колега!
                  Харесва ми това което виждам.
                  Двигатели с по 90-100 коня, че и по-малко теглят талиги по тон и сто-двеста при масовите автомобили.
                  Какво се очаква да прави това?
                  Да се дърпа с драг рейсъри ли?
                  За полето имах предвид, че не може да се узакони
                  На село ли ще го карате?

                  Чисто практични въпроси.
                  Иначе, евала за мерака!

                  Ето едно видео:

                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ZIL Rat Rod

                    Гледал съм го колега. Благодаря че поне ти си човек тука и да за село като цяло съм се насочил в тая свера хот/рат роди, реставраций и така с моя приятел и незнам просто решихме с това защото за сега е като най-евтин вариант. Кольо на какъв се правиш ???

                    Коментар


                    • #11
                      От: ZIL Rat Rod

                      Ето ти и един друг интересен материал, ако не си го открил:

                      http://www.retro-style.ru/htm/prj_zil150.htm

                      От тук:

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...=119781&page=2
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ZIL Rat Rod

                        Първоначално публикуван от AmericanCarGuy Преглед на мнение
                        Ееее вижте сега искам мнение за тунинговане не вашите глупости и там подобни това си е моя работа пфуу аман от майстори тука. А на русев какъв му е проблема...
                        Е като е "аман" - за чий си се довлякъл да питаш? Малък си още...

                        А точно пък от този кютюк /ЗМЗ 511/ ми е интересно да видя как ще се извадят 800 коня... даже и "на хартия" да е!

                        П.П.: Опааа.., явно недовиждам - то за магарета ставало на въпрос. За тях не знам - може и да може

                        Коментар


                        • #13
                          От: ZIL Rat Rod

                          Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                          Е като е "аман" - за чий си се довлякъл да питаш? Малък си още...

                          А точно пък от този кютюк /ЗМЗ 511/ ми е интересно да видя как ще се извадят 800 коня... даже и "на хартия" да е!

                          П.П.: Опааа.., явно недовиждам - то за магарета ставало на въпрос. За тях не знам - може и да може
                          Май е гледал много Дискавъри.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ZIL Rat Rod

                            Верно сме си бългасрки форум.

                            Това в кръга на майтапа, разбира се.

                            Колко коня е един стоков ЗМЗ?
                            Че това и с 50коня не можеш го вкара в пътя
                            С това окачване на Ситроен на тампони.
                            Това, ако евентуално може да се возиш в града,е с лакътя навън пернишки вариант и зилови тромби, да бибиткаш на гаджетата.
                            За друго не става.
                            И за какво са му тунинги и коне?
                            Колкото и да е умрел зилово-газковия осмак ще вади тежкарски звук с метър тръби за ауспуси, без гърнета
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ZIL Rat Rod

                              Явно! Ама защо от всички персонажи в ''American Hot Rod'' е избрал ролята на ''jackass'' Дуейн незнам .
                              Чшш, абре младеж - да не си оня с "гоуемите ръки чуек" ... - ако е тъй си връщам думите назад .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X