Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Г класа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Избор на Г класа ?

    Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
    Както казах на мен ми трябва основно за градско каране и по рядко извънградско в страната.... Много се колебая какво да взема... Ти май си единствения колега, който препоръчва дизела ... Дизела е по-практичен може би , но пък АМГ звука е неповторим ....
    Пускай си го на запис. Аз никога не съм си купувал кола по това, как звучи и дали звука прилича на разстройство.
    Комфортната скоророст на всичко, що е на цели мостове свършва до-към 120, нагоре е за мъжкари, които тренират за ортопед травматолог...
    Г55 освен това има такава возия, на която се дължи сравнително стабилното и пътно поведение, че ще докара "мъжкарите" до пред менструални болки по време на бъбречна криза.
    Щом те кефи не питай. Купувай си каквото искаш но няколко еднакви теми за Пъррдящата гега не ни докараха собственик на такава.
    А има и една фирма, която прави 1:18 модели, много реалистични...
    Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
    Пробваи едното и другото! Тогава ще усетиш разликата! Тя ще е осезаема! Ще направиш бързо своя избор ;-)
    Ицо, ти на твоята 55 как и смени свещите?
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 27-01-15, 21:06.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #47
      От: Избор на Г класа ?

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Пускай си го на запис. Аз никога не съм си купувал кола по това, как звучи и дали звука прилича на разстройство.
      Комфортната скоророст на всичко, що е на цели мостове свършва до-към 120, нагоре е за мъжкари, които тренират за ортопед травматолог...
      Г55 освен това има такава возия, на която се дължи сравнително стабилното и пътно поведение, че ще докара "мъжкарите" до пред менструални болки по време на бъбречна криза.
      Щом те кефи не питай. Купувай си каквото искаш но няколко еднакви теми за Пъррдящата гега не ни докараха собственик на такава.
      А има и една фирма, която прави 1:18 модели, много реалистични...
      И както винаги Г-н Тенев е доста "цветен",..... но мисля че, и доста прав / директен !
      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
      Mercedes Benz ML55 AMG
      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

      Коментар


      • #48
        От: Избор на Г класа ?

        на мойта v6 ако и извадя шест свещи дали ще гори по малко аааа? нали не разбирам та да питам!А на колегата ,вземи си бензин и няма да съжаляваш! AMG както и Брабус като минат през Гто става страшно!Но строшиш ли нещо по двигателя. ...мм дано имаш пари!Моя ако думне просто го вадя и на боклука!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #49
          От: Избор на Г класа ?

          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
          Не,че нещо ама по-скоро 15 секунди са ... видно от клипа
          Това са 8 евросекунди:по 2 етоти 15 бг секунди Та по темата:щом е гега за цифра става въпрос "взимай квот си харесал ма дае бензин
          Последно редактирано от svilenst; 28-01-15, 09:32. Причина: допълнение
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • #50
            От: Избор на Г класа ?

            Колега виж тази обява - малко над бюджета ти идва....

            http://suchen.mobile.de/auto-inserat...en_lowerfunnel

            Коментар


            • #51
              От: Избор на Г класа ?

              80000 бона за 2001...ужас...

              Коментар


              • #52
                От: Избор на Г класа ?

                Колега какво стана,закупихте ли си Г ?

                Коментар


                • #53
                  От: Избор на Г класа ?

                  Не, пробвах такъв джип и се оказа, че не е моя тип и това което си представях.
                  Взех CLS 63 AMG 2012 .

                  Коментар


                  • #54
                    От: Избор на Г класа ?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Избор на Г класа ?

                      Много умно, я се похвали с резачката.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #56
                        От: Избор на Г класа ?

                        Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
                        Не, пробвах такъв джип и се оказа, че не е моя тип и това което си представях.
                        Взех CLS 63 AMG 2012 .
                        То при Г-класата е така - или се влюбваш в нея до живот, или я намразваш завинаги. По отношение цени резервни части и поддръжка Г-класата е като Лада в сравнение с CLS

                        Коментар


                        • #57
                          От: Избор на Г класа ?

                          Както написах по-горе G-класа се купува със сърце, известни психологически отклонения и мазохизъм не с разум.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Избор на Г класа ?

                            Не бих я сравнил нито сменил с никой друг джип

                            Коментар


                            • #59
                              От: Избор на Г класа ?

                              Първоначално публикуван от MANDOV_1 Преглед на мнение
                              G-класата се купува със сърце не с разум, тръгнеш ли да мислиш заслужава ли си разумно ли е никога няма да си вземеш.Тази кола се взима да те радва.
                              Браво , изкривеното мислене на някой че е за гъзария , кафето или подобни няма да ме накара да я сменя доброволно . Нямало е случай жена да е ахнала от възторг когато се е качила вътре , а и не това е целта . За звука всеки си избира сам , но V8 AMG не е като Голф с Ремус ...... "И по-хубави сме виждали , и по-грозни сме е...ли" . Важното е да те радва .
                              GL420, G500

                              Коментар


                              • #60
                                От: Избор на Г класа ?

                                Има една Г400 в момента се продава CA9797KA ушким 2004 направена фейслифт, и със AMG джанти и вежди.Някой ходил ли е да я гледа и имате ли някакво мнение за нея.Преди година също се продаваше.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X