Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повишено налягане в охладителната система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повишено налягане в охладителната система

    Първоначално публикуван от rivan Преглед на мнение
    ... Май прав беше този дето написа, че каквото и да си пишем тук, в крайна сметка опираме до сервиз.
    Аз, аз, аз, аз бях! Павле, организирай една бутилка боза с 2 софийски банички!

    Иначе
    Първоначално публикуван от rivan Преглед на мнение
    ... най-лесното е закарай колата в сервиза да си трошат те главата ...
    ... защото на тях това им е работата, и имат подходящата техника и необходимите знания.
    И каква е целта на форумните решения?! За да отидеш при доктора с готова диагноза - имам проблем с термостата, искам да го смениш. И той го сменява, няма да те върне я! Да, ама твоя Проблем се оказва, че не е решен. И ти пак отиваш при майстора, но този път оставяш той да реши, какво да прави. Оказва се, че е капачката на радиатора.

    п.п. Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • От: Повишено налягане в охладителната система

      Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение


      Ами ако помпата е менте и не е тръгнала да работи добре от първия път?
      Иво, чак не мога те позная Тва е просто една перка няма първи път няма втори път, една водна помпа може само да вие и да тече нищо друго
      Иначе за спортната дисциплина на Павката, след първия пост в тази тема аз казвам гарнитура, не ми се казва спукана глава да не съм пророк.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Повишено налягане в охладителната система

        Хаха, бе чувал съм случаи в които перката започва да се върти свободно около оста си(превърта), не са за подценяване.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Повишено налягане в охладителната система

          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
          Хаха, бе чувал съм случаи в които перката започва да се върти свободно около оста си(превърта), не са за подценяване.
          Добре сте чули,а казаха ли Ви-причината ?
          Преди месец имах поредния случай. Фиат Палио 1.7 дизел за диагностика на охладителната система . Имаше забавена циркулация.
          -Чугунено тяло и турбина свободно "лагеруваща" върху оста. Предишните собственици са платили смяна на радиатора,термостат,паровъздушен клапан, гарнитура на главата и накрая за 1100лв. се отърват от "проблема".
          - Всяка диагностика си иска "алгоритъм" за откриване на причината......

          Коментар


          • От: Повишено налягане в охладителната система

            При тоя проблем се личи по циркулацията,ма се е случвало при нови помпи менте.На Пасат съм слагал и с по-малки лопатки ,но си работи,някои клиенти си купуваха на своя отговорност,ма е ш..н проблем.Кви ментета има не е истина,даже зъбни колела и валове/скорости/с различно сечение на зъбите,на око иди го хвани ,само замерване преди монтаж.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Повишено налягане в охладителната система

              някво развитие ?
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • От: Повишено налягане в охладителната система

                Бях болен и не съм мърдал от къщи, от днес почвам да щъкам, но едва ли първата ми грижа ще е колата.Засега си я карам и като се наложи ще доливам, докато стигна до Юбико! Като има някакво развитие ще пиша, обещавам!!!
                Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                Коментар


                • От: Повишено налягане в охладителната система

                  Риване,Одавна не съм те чувал.Удавих си телефона и сега събирам телефони и реших хем да ти съживя тази тема,хем ми драсни на лични тел.Оправи ли го този проблем бре!
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X