Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

    Здравеите колеги, от седмица имаме "нов" семеен автомобил , на който мъжът ми иска да му сложи "заден парктроник" (теглич ) за да си дърпал лодката. Бих искала да му направя изненада и много ще се радвам ако някой ме посъветва от къде мога да купя разглобяем такъв и правилния човек за Варна, който да го монтира. Благодаря Ви предварително.

  • #2
    От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

    230 разглеждания на въпроса ми и все още никакъв отговор........., а едно време дамите бяха с предимство . Добре де както и да предполагам че никой незнае защото автомобила не е много разпространен модел. А някой знае ли как стои въпроса ако теглича е неоригинален и се налага да се ползва извън BG да кажем Гърция или някъде другаде в Европа. Изисква ли се някакъв сертификат за теглича (като Европейският сертификат за автомобилните ремаркетата например който иска нашия КАТ при регистрация) защото ако не да отивам при баи Данчо теглича от Добрич и да приключа тая темата. Мерси предварително за всеки от форума
    които реши да отдели 5 мин.

    Коментар


    • #3
      От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

      Доколкото знам , за Гърция ако нямаш нещо закачено на теглича, то по добре да го няма.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #4
        От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

        Да точно така е ако няма нещо закачено ТРЯБВА теглича да го няма! В противен случай има глоба ако те спре гръцки полицай (мисля 150Е беше ни казал граничния полицай това лято), затова мъжа ми демонтира желязото с топката на място. Сега исках да си сложим разглобяем за да се извършва тази процедура по-лесно но като гледам цените на THULE или BOSSAL се плаша. Ето защо попитах има ли проблем ако теглича е "направи си сам" (не е от сертифицирана марка) предвид на четири пъти по ниската цена. Дали въобще някой из Европа би си помислил че съществува подобен "артикул" че да се загледа и санкционира? А снемането на това което стърчи отзаде ще го преживеем все пак не ни се налага всеки ден. Пък и не е моя работа .

        Коментар


        • #5
          От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

          И аз съм на това мнение,трябва ти кадърен майстор.Не вярвам че някой ще зяпа чак толкова.Това е лично мнение което за мен е добре.Дърпам 4.5м. каравана с такъв, но само в БГ.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #6
            От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

            Светле, "Й".
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • #7
              От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

              Пуснах в ГООГЛЕ търсене на ,,теглич за "нов" семеен автомобил '' ,ама нищо не ми излезе.... А те тегличите едни такива еднакви...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

                Провери в мобели Соренто на части някои са с тегличи.Моя го правих,видях го в ебеѝ,мисля че е американски но е много хубав защото е уневерсалун,могат да се монтират най различни прикачни.стоика за колело,сандък за куче или багаж,абе уневерсална работа.Намерих табелка от бракуван бус от теглича и я сложих на моя.А може и да си го поръчаш от ебей.

                Коментар


                • #9
                  От: Киа Соренто 2.2 CRDI - 2011г. - теглич

                  ако това помогне с нещо
                  http://www.ebay.de/bhp/anh%C3%A4nger...ng-kia-sorento
                  Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X