Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за пред кафето , Патрул Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

    Моята е преди всичко функционална.
    Т.е.-беше, вече е само две парчета тръба заварени за една ламарина.

    Но това на снимката(дето се копира от него) е с претенции за красота.
    Всъщност единствената му задача е "да изглежда".
    Е, на мен не ми изглежда, баси идиотията дето е.

    Ама това според мен. Нали знаеш-на вкус и цвет...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

      С риск да обидя някой който си заслужава , що не си гледате работата всички философи Пуснах темата защото и за мен беше новост , но това иска клиента и го правя . На нашата Тойота даже брони нямаме заради ,ъгли ,височини и тем подобни . В заглавието си пише достатъчно ясно за какво се прави тази броня и ви моля който не харесва нещо си да си държи мнението за себе си . Не съм ви карал ,,КОЛЕГИТЕ ,, да я харесвате . Споделям за да покажа , че не всички караме по състезания и си мерим какво ли не . Някой иска лъскавелка , друг старт от скраба , трети за лов , четвърти за риболов. И както Влади спомена дайте да си покажем броните и да си ги мерим . Ама тва голяма сган сме в този форум . На пук на разбирачите с шублера имам вече няколко поръчки за точно такива брони И да кажа за колко пари ги правя . 600лв от 2мм. 700лв от 3мм . Моля се само на жената когато съм се напил и съм сгафил нещо
      Прикачени файлове
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #33
        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

        Гарга,къде прочете нещо против теб,та да се засягаш.Коментирахме само модела на бронята,че е като гребло на снегорин,а за това,че само по снимка си я издокарал същата-ЕВАЛА.Така че Наздраве приятелю.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #34
          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

          Готина е станала бронята има нещо от СТЕЛТ технология браво на мйстора..

          Коментар


          • #35
            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
            Гарга,къде прочете нещо против теб,та да се засягаш.Коментирахме само модела на бронята,че е като гребло на снегорин,а за това,че само по снимка си я издокарал същата-ЕВАЛА.Така че Наздраве приятелю.
            Валка, не се нервя на колеги и приятели които имат представа как се прави нещо такова от снимка .Яд ме е , че почнаха с милиметрите да мерят болчета и гайки и сметки да правят кое колко струва и за колко време ще се изработи . Наздраве приятелю
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • #36
              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

              Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
              Готина е станала бронята има нещо от СТЕЛТ технология браво на мйстора..
              Ванка , тази я копирах от полски сайд, онази от Витарата е от руски сайд . Сега правя една грозотия на Паджеро с ъгли на атака и малко фреш -офроуд ама като се видим другата седмица на събора ще го коментираме . Тебе те знам , че не пиеш и на тебе няма наздраве.
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • #37
                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Валка, не се нервя на колеги и приятели които имат представа как се прави нещо такова от снимка .Яд ме е , че почнаха с милиметрите да мерят болчета и гайки и сметки да правят кое колко струва и за колко време ще се изработи . Наздраве приятелю
                Важното е КЛИЕНТА да е доволен.Имаше една приказка-Негово Величество Клиента.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • #38
                  От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                  Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                  Я па да видиме вашите брони, че да им се порадваме
                  Ето:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...47#post2683147

                  На мен бронята направена от Гаргата ми харесва, само да беше вложил малко от него, а не да копира щеше да стане много по добре! Но явно клиента таки си е пожелал!

                  П.С
                  Гарга колко тежи?
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #39
                    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                    Виж сега ние тук си чешаме езиците.Просто модела не ни харесва.Относно цената и качеството си безкомпромисен.Така ,че спокойно

                    Коментар


                    • #40
                      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                      Ей симулант, що се нервиш бре? Казаха ти го по горе, ама и аз да кажа. Който не е правил брони, може да реве колкото си иска. Цената е без конкуренция. Не знам с материалите ли е? Изработката е без забележка, клиента е в правото си да няма вкус. Няма да се ядосваш. Да взема и аз да пусна някоя друга снимка. Наздраве, въпреки, че знам че и ти не пиеш............като мен.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                        То не виждам кой и защо да се засяга . Твоята работа е свършена - бронята е докарана каквато е поръчката . То е ясно че вкусове и варианти много . И на мен също ми е много грозна , но факта че има хора да си я поръчват е достатъчен .

                        Коментар


                        • #42
                          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                          До сега се въздържах да пиша, за да не оспамвам темата, но като виждам работата вече е свършена.
                          Всички сме на мнение, че форума не е това, което беше, че технически теми са по-малко и тн. и тн. ОБАЧЕ при появата на една техническа тема, от 3 страници до момента, над страница са мненията с намиране на кусури било то на вкуса на клиента. Ами я се замислете, ако вие пуснете тема за нещо което сте направили и една камара народ се изсипе да ви казва колко е грозно, предполагам, че няма да ви стане много хубаво! Човека е положил труд, работата му е минала през ръцете и той е получил възнаграждение за труда си, и пуска темата тук най-малкото, за да покаже още един модел броня и по-различен начин на мислене на клиента (независимо дали е правилен или не). Примери много за проекти отразявани до един момент в този форум и от там нататък автора спира да пише тук и започва да публикува в други сайтове и групи, и с пълно право.
                          Аз ако бях мястото на гаргата повече нямаше да се хабя да публикувам такива теми, по тази причина съм спрял да пиша в няколко други раздела. Да поясня - не искам да обиждам никого, с този пост целя единствено да кажа/напиша, че понякога е по-добре личното мнение да бъде за линча консумация.

                          Гарга бъди жив и здрав, да правиш все такива "грозни" работи и да не ти е на...... флекса!
                          Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                          Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                          Коментар


                          • #43
                            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                            Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
                            До сега се въздържах да пиша, за да не оспамвам темата, но като виждам работата вече е свършена.
                            Всички сме на мнение, че форума не е това, което беше, че технически теми са по-малко и тн. и тн. ОБАЧЕ при появата на една техническа тема, от 3 страници до момента, над страница са мненията с намиране на кусури било то на вкуса на клиента. Ами я се замислете, ако вие пуснете тема за нещо което сте направили и една камара народ се изсипе да ви казва колко е грозно, предполагам, че няма да ви стане много хубаво! Човека е положил труд, работата му е минала през ръцете и той е получил възнаграждение за труда си, и пуска темата тук най-малкото, за да покаже още един модел броня и по-различен начин на мислене на клиента (независимо дали е правилен или не). Примери много за проекти отразявани до един момент в този форум и от там нататък автора спира да пише тук и започва да публикува в други сайтове и групи, и с пълно право.
                            Аз ако бях мястото на гаргата повече нямаше да се хабя да публикувам такива теми, по тази причина съм спрял да пиша в няколко други раздела. Да поясня - не искам да обиждам никого, с този пост целя единствено да кажа/напиша, че понякога е по-добре личното мнение да бъде за линча консумация.

                            Гарга бъди жив и здрав, да правиш все такива "грозни" работи и да не ти е на...... флекса!
                            Да точно така ,май че това е форум - различни хора ,различни мнения и вкусове .Нима си очаквал заради това че темата е техническа всички да викат браво. А дали ще пише или не всеки сам си решава - никой никого насила не кара .

                            Коментар


                            • #44
                              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                              Така е - самокритиката не е общовалидна...
                              Затва у фейса има само лайкове - да не се засегнат по-чувствителните!

                              Аз лично "критикувах" само "оригинала", а не работата на Гаргата - той неговата си е свършил както трябва.
                              А за вкуса - имам любима приказва... "Въпрос на вкус" - казало кучето и се обизало под опашката...
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                Валка, не се нервя на колеги и приятели които имат представа как се прави нещо такова от снимка .Яд ме е , че почнаха с милиметрите да мерят болчета и гайки и сметки да правят кое колко струва и за колко време ще се изработи . Наздраве приятелю
                                Да не се засегна от мен ,нали знаеш че аз винаги си те давя бунак .Ако пък си станал тънкообиден извинявай тогава ,повече няма да се повтори ..............
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X