Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

    Първоначално публикуван от SLAVEN Преглед на мнение
    За Фиат Крома , че и за Фиат въобще не искам да чувам.
    На тая кола само емблемата е Фиат Цялата ходова част е Опел Вектра и е чук.ДВГ-то е точно тоя Мултиджет. И за разлика от Вектрата със скучния салон тук поне имаш и малко комфорт.

    Коментар


    • #32
      От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

      Първоначално публикуван от SLAVEN Преглед на мнение
      Shavo, извинявам се , че постнах темата тук. Не бях изобщо в час със форума и се пообърках , за което пак се извинявам. Но , ако ти с тази кола от аватара имаш претенции за оффроудър . .. Шегувам се естествено.
      Прати жена ти да я повозя на тая от аватара да усети офроуда. Не се шегувам.
      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
      2007 HOMDA FMX 650

      Коментар


      • #33
        От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

        Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
        А кой е казал ,че щом е женска значи трябва да е задължително Смарт Дъщеря ми свикна да кара една Омега комби и ела я сложи в Корса!!
        Само думата "свикна" е достатъчна да се сетиш каква глупост си написал... Градска кола по-дълга от 420-430см си иска "свикване"... Налага ли се да избереш нещо, което не ти върши работа и после да СВИКВАШ с неудобствата
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

          Под "свикна" не винаги се разбира, че си се нагодил към някакви неудобства, а просто, че вече си се привързал към определен тип мпс и миниатюрки повече не ти се карат. Може още в началото да си нямал проблем с габаритите. Ето аз например нямам каквото и желание да се завирам в малки коли или поне не тесни вътре. Има компактни вън, но и широчки вътре. Пример- Рено Сценик да кажем. Апропо имат и с автоматични кутии, както и Гранд Сценик. Хем е за евридейка, хем семейна, хем и за магистрала. А и големи хора се чувстват комфортно вътре. За автоматите им.......едва ли са по- скапани от изброените марки и модели, които по- горе се препоръчаха. За Сценик 2 говоря (не за 1 фаза 2) от края на 2003 г. натам. Мисля е точно в бюджета. Препоръчвам бензинов- 1.6 или 2.0. По-трудно се намират, а и да са с автоматик, но изпадат.
          Последно редактирано от Dydo; 26-01-15, 15:08.
          SUV

          Коментар


          • #35
            От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

            Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
            Прати жена ти да я повозя на тая от аватара да усети офроуда. Не се шегувам.
            В тази от аватара не можеш да качиш труженичка от магистралата , ще ми говориш за жени ...

            Коментар


            • #36
              От: Препоръчайте Лека кола с автоматична скоростна кутия

              Ще помоля Мода да приключи темата, щото наистина не й е мястото тук , пък и я смятам за изчерпана. Чух полезни мнения и съвети , за което благодаря на всички !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X