Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

    Колеги знам, че темата не е за 4х4, но все пак каращите мерцедеси може да подскажат нещо за този модел. Харесал съм си един такъв 2004, мисля, че ще е удачен да си возя семейството, багажа и немски дог. Но все нещо ме съмнява, когато чуя мерцедес и цена от около 10 000 лв.

    Някакви мнения по въпроса. Или пък ако препоръчате някое друго комби, читаво и голямо, не робувам в случая на марки.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

    Аз съм с доста добри впечатления от Мондео 2008г - яко натоварено с екстри, дизел пежо 140кс, върви предостатъчно /за семейно комби/, при 120-140-150кмч /според това което позволява пътя/ разходът се върти около 6/100... В момента дори има едно в Инфинити със сервизна история от първи собственик, ама е хеч...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

      Ресурса в момента ми е 10 000, после трябва да си продам и джипа за да имам левчета за други неща.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #4
        От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

        Имах Е 320 ЦДИ/2004 г . , колата тогава беше 4 годишна на 50 000 х.км. Продадох я на около 100 000 . През периода който беше в мен , извън консуматива смених и вентилатор ( около 1600 лв. - не става друг , свързан е с компа ). Но това се наложи заради причинена небрежно вреда - от страна на сервиз . Но всичко е според колата и състоянието и . В общи линии , здрава удобна , икономична кола . Мой приятел имаше 270 - купи го на 15000 от Германия - на около 60 000 км. прави ремонт на кутията . За други проблеми не се е оплаквал , но лично впечатление - малко по шумен е с този мотор. Като всяка употребявана машина - въпрос на късмет и състояние .

        Коментар


        • #5
          От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

          мондео за 9300 Не казвам, че е на 125000, по-скоро 325... ама сигурно има и други...

          Ford Mondeo 2.0 TDCI 140kc
          Ford Mondeo 2.0 TDCI 140kc
          комби, употребяван , нов внос 9,300 ЛЕВА

          Година Септември 2008
          Пробег 125,000 км
          Гориво Дизел
          Скорости Ръчни
          Мощност 140 к.с.
          Кубатура 2000 см3
          Брой врати 4/5 врати
          Цвят Сив металик
          Особености и Екстри

          Комфорт: Климатик, Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Мултифункционален волан
          Сигурност : ABS, ESP, Airbag, Халогенни фарове, Парктроник, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване
          Друго : Автопилот, Серво управление, Бордови компютър
          Допълнителна информация

          МНОГО ДОБРО ТЕХНИЧЕСКО И ВИЗУАЛНО СЪСТОЯНИЕ!!!ЗДРАВ И ИКОНОМИЧЕН МОТОР!!!!РАЗХОД 5л/100!!ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ-НИСКИ ЦЕНИ!!!АВТОМОБИЛЪТ СИ ЗАСЛУЖАВА!!! TEL,...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

            Ако е от премиум марките препоръчвам да отидеш да си го докараш сам от европата или твой доверен човек. Преди пет години си търсех тук комби и след сумати пари за проверки в сервизи на разни дараци отидох и си взех кола немец и съм много доволен .
            Land Rover Discovery
            Където е текло пак ще тече ...

            Коментар


            • #7
              От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

              Абе хора човека пита за МЕРЦЕДЕС вие за форд му говорите.Инак по темата имам подобна кола ,по малкия брат Ц-класа със същият мотор пак комби и автомат.Мога да ти кажа че това е колата ако имаш възможност вземи 320 още повече върви и еднакво харчи.Колата е много здрава стига да си попаднал на подържан екземпляр.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #8
                От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                Жена ми караше Е класа 2002 година около 5 години,никакви грижи до продажбата му. Икономичен двигател,хубава возия. Просто всяка кола на старо си е на късмет.
                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                Коментар


                • #9
                  От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                  То ясно, че е котка в чувал. Значи попитах конкретно за този модел, защото третия ред седалки се вади от багажника и се разпъват гръб към гръб с втория ред, така ако сложа кучето с колан за път (продават такива) на 3-тя ред (не искам клетка - много е обемиста), между него и вратата на багажника остава място поне според снимките като за 2-3 куфара. Ще ходя да го гледам в събота. Иначе не съм фен конкретно на мерцедес, даже се бях огледал в ситроен С5 комби - добра возия, хубав двигател и много екстри съответно и очаквани проблеми по електроники и окачване
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #10
                    От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                    Подочух, че мерджо комби зимата не държал пътя. Бил като жигула комби, че и по-зле?
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                      Тоя, дето ти го е казал това, вероятно го е чул от познат, чийто баджанак е имал приятел, който знае един, дето е имал картинка от дъвка на Мерседес...

                      ...жигулка-комби...

                      S124 - това е 124 - комби, е известен като автомобила с най-добрата курсова устойчивост.
                      И е така - лични впечатления от много години и километри с такъв.
                      А предвид годините, през които е правен, системите за стабилизиране още не са се поставяли.

                      Тук говориш за 2004 година..

                      Една простичка система ESP не позволява по никакъв начин да се порадвам на сегашния бенц през зимата - не позволява никак си да се повръткам малко.
                      Дори при изключена система тя се изключва далеч не изцяло.

                      ...жигулка-комби... разсмя ме..

                      Коментар


                      • #12
                        От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Подочух, че мерджо комби зимата не държал пътя. Бил като жигула комби, че и по-зле?
                        Това зависи единствено от добри зимни гуми , и адекватно поведение на шофьора . Тези легенди съм ги чувал не само за Мерцедес , но практиката ми показва че истината е друга . И когато е с десета употреба летни гуми ,които са забравили кога са произведени - е по зле от жигула.

                        Коментар


                        • #13
                          От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                          Ха,ха,ха!
                          Последно се качих по една стръмна и неизчистена от сняг уличка на Пампорово на 31 без проблем. С 124 300Д, комби, със стари зимни гуми. А преди това се наслушах на съвети да нося задължително вериги, па и течни спирах та купувах и т.н. Някой с далеч по съвременни коли и с предно ги бутаха.
                          А, че не палеха на 1 и 2 януари е отделна тема.

                          Коментар


                          • #14
                            От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                            Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                            ...не става друг , свързан е с компа....
                            Става друг, само трябва някой, който разбира, със стар диагноза, да му зададе, че това е неговия и тва е..

                            Коментар


                            • #15
                              От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                              Става друг, само трябва някой, който разбира, със стар диагноза, да му зададе, че това е неговия и тва е..
                              Не си разбрал ,става друг от същия модел кола . Не става друг вентилатор от каквото и да е . Причината е че е само един вентилатор за климатроник ,охлаждане и т.н. . На самия дифузьор има управление , взима сигнал от компютъра и командва самата перка. При смяна на ремъка , със ключ бяха спукали корпуса на управлението , разбрах го като се е напълнило с вода и отказа .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X