Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

    Аз лично бих заложил на SUBARU LEGACY/OUTBACK, с поведението на пътя няма да имаш проблеми.

    Коментар


    • #17
      От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

      Квото и да си говорим при повече сняг,колата не е подходяща. Може да не се върти като жигула заради ESP-то,ама затъва колкото си иска.Преди няколко години,като беше дългата зима,заради нея си купих джипа,защото 2 седмици си возех 1 приятел с мен,за да ме бута по улиците.Нито може да се паркира нормално,нито да се тръгне.Валне ли стабилно снежец, псувам като хамалин. Тая година дадох 1 торба пари за гуми,от страх,да не се повтори оная работа. Ако колата е поддържана няма да сбъркаш.

      Коментар


      • #18
        От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

        То ако стане 1 метър сняг Данчо има кво да кара . Колата си е много читава (имам такава от близо година ) . Голяма , широка, с добра динамика и много място за багаж . Ако е читава я вземай , цената е добра .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #19
          От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

          Всъщност временно ще остана без джип. Моя ще го продам. И ако скоча в мерцедеса ще ми е основна кола за мен и смейството, жената ще си джитка по задачки с фокуса из града. Пък по-нататък сигурно ще си взема някакъв джип, който да ми е само за риба и черно - за кеф дето се казва.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #20
            От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

            Лапай го ако намериш читав.Във Варна сняг има най много два дена,ще бръмчиш с Фокуса.Незнам колеги как сравняват Мерцедеса със Субару и Форд и т.н.Колите са много различни по много показатели.За семейна кола Е-класата е много добра.Един приятел я има и е доволен.Жена му е свали на 4,8/100 извън града.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • #21
              От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

              Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
              ...За семейна кола Е-класата е много добра.Един приятел я има и е доволен.Жена му е свали на 4,8/100 извън града.
              Да, бе да, и един мармот завива шоколада Е класа комби и 5/100...
              Последно редактирано от s_s1; 29-01-15, 14:13.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Да, бе да, и един мармот завива шоколада Е класа комби и 5/100...
                Що бе нали е МЕРЦЕДЕС
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                  Напълно възможно е. Моята петица съм го докарвал по борд 4.4. 14 километра извънградско с подходящ наклон.
                  Land Rover Discovery
                  Където е текло пак ще тече ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                    То и аз Волво-то съм го докарвал под 6/100 ама по БК, на колонката малко под 8/100
                    Както и да е... Като вземеш такава "лимузина" на около 500 хиляди реален пробег, разхода на гориво е само една част от разходите...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #25
                      От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                      Важното е да попаднеш на нещо хубаво и запазено. Успех при покупката!
                      Последно редактирано от DJ Art; 30-01-15, 16:12.

                      Коментар


                      • #26
                        От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                        Я напиши купи ли го ,иначе много ми хареса и на мене. Автокъщата добре го е описала.

                        Коментар


                        • #27
                          От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                          Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                          .Един приятел я има и е доволен.Жена му е свали на 4,8/100 извън града.
                          Подкрепям казаното защото “приятеля“ съм аз . Маршрута беше Казанлък - Карнобат - по подбалконския път , скорост 98 км/ч на автопилот и показанията са от БК , не е на колонка ..
                          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                          WJ 4.7

                          Коментар


                          • #28
                            От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                            Абсолютно възможен разход е. 4.2 по пътя за от София за Велинград. Бях го и снимал даже. А БК на Бенца е супер точен. ВИнаги когато съм засичал БК и колонка е 1:1

                            Коментар


                            • #29
                              От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                              Разхода е разтегливо понятие зависещо от много фактори . Икономична кола е със сигурност , на извънградско моя даваше 6,5 до макс 7,5 л. а си се е движил и с 260 км. В града около 9,5 - 10 л.

                              Коментар


                              • #30
                                От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

                                Не съм го купил още. С жената имаме някои различни гледни точки и още умуваме. Е ако не е тоя, ще е някой друг, пък може и друга марка кола да взема. Семейния мир е много важен
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X