Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 30

Тема: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

Място
    Варна
    Публикации
    2,180
    Точки (при гласуване)
    20

По подразбиране MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

Колеги знам, че темата не е за 4х4, но все пак каращите мерцедеси може да подскажат нещо за този модел. Харесал съм си един такъв 2004, мисля, че ще е удачен да си возя семейството, багажа и немски дог. Но все нещо ме съмнява, когато чуя мерцедес и цена от около 10 000 лв.

Някакви мнения по въпроса. Или пък ако препоръчате някое друго комби, читаво и голямо, не робувам в случая на марки.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г.
    Крайслер Гранд Вояджър
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

Място
    София
    Публикации
    7,370
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    23

По подразбиране От: MERCEDES E270 CDI 6+1 AVANTGARDE

Аз съм с доста добри впечатления от Мондео 2008г - яко натоварено с екстри, дизел пежо 140кс, върви предостатъчно /за семейно комби/, при 120-140-150кмч /според това което позволява пътя/ разходът се върти около 6/100... В момента дори има едно в Инфинити със сервизна история от първи собственик, ама е хеч...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

Място
    Варна
    Публикации
    2,180
    Точки (при гласуване)
    20

Ресурса в момента ми е 10 000, после трябва да си продам и джипа за да имам левчета за други неща.
    Форд Фокус 1,4 1999 г.
    Крайслер Гранд Вояджър
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

Място
    Бремерхафен - Германия
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    11

Имах Е 320 ЦДИ/2004 г . , колата тогава беше 4 годишна на 50 000 х.км. Продадох я на около 100 000 . През периода който беше в мен , извън консуматива смених и вентилатор ( около 1600 лв. - не става друг , свързан е с компа ). Но това се наложи заради причинена небрежно вреда - от страна на сервиз . Но всичко е според колата и състоянието и . В общи линии , здрава удобна , икономична кола . Мой приятел имаше 270 - купи го на 15000 от Германия - на около 60 000 км. прави ремонт на кутията . За други проблеми не се е оплаквал , но лично впечатление - малко по шумен е с този мотор. Като всяка употребявана машина - въпрос на късмет и състояние .

Място
    София
    Публикации
    7,370
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    23

мондео за 9300 Не казвам, че е на 125000, по-скоро 325... ама сигурно има и други...

Ford Mondeo 2.0 TDCI 140kc
    Ford Mondeo 2.0 TDCI 140kc
    комби, употребяван , нов внос 9,300 ЛЕВА

Година Септември 2008
    Пробег 125,000 км
    Гориво Дизел
    Скорости Ръчни
    Мощност 140 к.с.
    Кубатура 2000 см3
    Брой врати 4/5 врати
    Цвят Сив металик
    Особености и Екстри

Комфорт: Климатик, Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Мултифункционален волан
    Сигурност : ABS, ESP, Airbag, Халогенни фарове, Парктроник, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване
    Друго : Автопилот, Серво управление, Бордови компютър
    Допълнителна информация

МНОГО ДОБРО ТЕХНИЧЕСКО И ВИЗУАЛНО СЪСТОЯНИЕ!!!ЗДРАВ И ИКОНОМИЧЕН МОТОР!!!!РАЗХОД 5л/100!!ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ-НИСКИ ЦЕНИ!!!АВТОМОБИЛЪТ СИ ЗАСЛУЖАВА!!! TEL,...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

Място
    София
    Публикации
    106
    Точки (при гласуване)
    6

Ако е от премиум марките препоръчвам да отидеш да си го докараш сам от европата или твой доверен човек. Преди пет години си търсех тук комби и след сумати пари за проверки в сервизи на разни дараци отидох и си взех кола немец и съм много доволен .
    Land Rover Discovery
    Където е текло пак ще тече ...

Място
    София
    Публикации
    934
    Точки (при гласуване)
    10

Абе хора човека пита за МЕРЦЕДЕС вие за форд му говорите.Инак по темата имам подобна кола ,по малкия брат Ц-класа със същият мотор пак комби и автомат.Мога да ти кажа че това е колата ако имаш възможност вземи 320 още повече върви и еднакво харчи.Колата е много здрава стига да си попаднал на подържан екземпляр.
    0 8 76 36 8 542

Място
    Пловдив
    Публикации
    654
    Точки (при гласуване)
    14

Жена ми караше Е класа 2002 година около 5 години,никакви грижи до продажбата му. Икономичен двигател,хубава возия. Просто всяка кола на старо си е на късмет.
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p. :lol:
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба :mrgreen:

Място
    Варна
    Публикации
    2,180
    Точки (при гласуване)
    20

То ясно, че е котка в чувал. Значи попитах конкретно за този модел, защото третия ред седалки се вади от багажника и се разпъват гръб към гръб с втория ред, така ако сложа кучето с колан за път (продават такива) на 3-тя ред (не искам клетка - много е обемиста), между него и вратата на багажника остава място поне според снимките като за 2-3 куфара. Ще ходя да го гледам в събота. Иначе не съм фен конкретно на мерцедес, даже се бях огледал в ситроен С5 комби - добра возия, хубав двигател и много екстри съответно и очаквани проблеми по електроники и окачване
    Форд Фокус 1,4 1999 г.
    Крайслер Гранд Вояджър
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

Място
    Варна
    Публикации
    2,180
    Точки (при гласуване)
    20

Подочух, че мерджо комби зимата не държал пътя. Бил като жигула комби, че и по-зле?
    Форд Фокус 1,4 1999 г.
    Крайслер Гранд Вояджър
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

Място
    Пловдив
    Публикации
    7,738
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    29

Тоя, дето ти го е казал това, вероятно го е чул от познат, чийто баджанак е имал приятел, който знае един, дето е имал картинка от дъвка на Мерседес...

...жигулка-комби...

S124 - това е 124 - комби, е известен като автомобила с най-добрата курсова устойчивост.
    И е така - лични впечатления от много години и километри с такъв.
    А предвид годините, през които е правен, системите за стабилизиране още не са се поставяли.

Тук говориш за 2004 година..

Една простичка система ESP не позволява по никакъв начин да се порадвам на сегашния бенц през зимата - не позволява никак си да се повръткам малко.
    Дори при изключена система тя се изключва далеч не изцяло.

...жигулка-комби... разсмя ме..
    LZ1VEN Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.
    Mitsubishi Pajero 2800 LWB off-road beast
    Toyota RAV 4.2 2000 LWB - city car
    Driving experience - since 1976

Място
    Бремерхафен - Германия
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на musovir Преглед на публикациите
    Подочух, че мерджо комби зимата не държал пътя. Бил като жигула комби, че и по-зле?
    Това зависи единствено от добри зимни гуми , и адекватно поведение на шофьора . Тези легенди съм ги чувал не само за Мерцедес , но практиката ми показва че истината е друга . И когато е с десета употреба летни гуми ,които са забравили кога са произведени - е по зле от жигула.

Място
    София
    Публикации
    6,872
    Точки (при гласуване)
    21

Ха,ха,ха!
    Последно се качих по една стръмна и неизчистена от сняг уличка на Пампорово на 31 без проблем. С 124 300Д, комби, със стари зимни гуми. А преди това се наслушах на съвети да нося задължително вериги, па и течни спирах та купувах и т.н. Някой с далеч по съвременни коли и с предно ги бутаха.
    А, че не палеха на 1 и 2 януари е отделна тема.

Място
    гр. Стралджа
    Публикации
    2,855
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на plamen atanasov Преглед на публикациите
    ...не става друг , свързан е с компа....
    Става друг, само трябва някой, който разбира, със стар диагноза, да му зададе, че това е неговия и тва е..

Място
    Бремерхафен - Германия
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на Десислав Добрев Преглед на публикациите
    Става друг, само трябва някой, който разбира, със стар диагноза, да му зададе, че това е неговия и тва е..
    Не си разбрал ,става друг от същия модел кола . Не става друг вентилатор от каквото и да е . Причината е че е само един вентилатор за климатроник ,охлаждане и т.н. . На самия дифузьор има управление , взима сигнал от компютъра и командва самата перка. При смяна на ремъка , със ключ бяха спукали корпуса на управлението , разбрах го като се е напълнило с вода и отказа .

Публикации
    39
    Точки (при гласуване)
    5

Аз лично бих заложил на SUBARU LEGACY/OUTBACK, с поведението на пътя няма да имаш проблеми.

Място
    София
    Публикации
    1,705
    Точки (при гласуване)
    9

Квото и да си говорим при повече сняг,колата не е подходяща. Може да не се върти като жигула заради ESP-то,ама затъва колкото си иска.Преди няколко години,като беше дългата зима,заради нея си купих джипа,защото 2 седмици си возех 1 приятел с мен,за да ме бута по улиците.Нито може да се паркира нормално,нито да се тръгне.Валне ли стабилно снежец, псувам като хамалин. Тая година дадох 1 торба пари за гуми,от страх,да не се повтори оная работа. Ако колата е поддържана няма да сбъркаш.

Място
    Варна
    Публикации
    823
    Точки (при гласуване)
    12

То ако стане 1 метър сняг Данчо има кво да кара . Колата си е много читава (имам такава от близо година ) . Голяма , широка, с добра динамика и много място за багаж . Ако е читава я вземай , цената е добра .
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

Място
    Варна
    Публикации
    2,180
    Точки (при гласуване)
    20

Всъщност временно ще остана без джип. Моя ще го продам. И ако скоча в мерцедеса ще ми е основна кола за мен и смейството, жената ще си джитка по задачки с фокуса из града. Пък по-нататък сигурно ще си взема някакъв джип, който да ми е само за риба и черно - за кеф дето се казва.
    Форд Фокус 1,4 1999 г.
    Крайслер Гранд Вояджър
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

Място
    Варна
    Публикации
    908
    Точки (при гласуване)
    8

Лапай го ако намериш читав.Във Варна сняг има най много два дена,ще бръмчиш с Фокуса.Незнам колеги как сравняват Мерцедеса със Субару и Форд и т.н.Колите са много различни по много показатели.За семейна кола Е-класата е много добра.Един приятел я има и е доволен.Жена му е свали на 4,8/100 извън града.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак
    Отбор Зелка

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Гръцки Mercedes-Benz E270 CDI на милион километра
    От Тихомир във форум Любопитно
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-08-12, 20:24
  2. Продавам Mercedes Clk 200 Avantgarde
    От chephe21 във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 08-05-10, 17:06