Обява

Свий
Няма добавени обяви.

размер на гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • размер на гуми

    интересува ме този американски размер 19.5/44-15LT на колко се равнява от нашите и как се сметаше

  • #2
    Това пък за какво ти е ? Да не караш Урал ?
    44 е външният диметър , т.е. 1117,6 мм. , а ширината съответно 495,3 мм. http://www.offroad-bulgaria.com/view...F3%EC%E8%F2%E5

    Коментар


    • #3
      ами разглеждам гумите на интерко супер суампер богер и видях че това са им наи големите 15" също ме интересува има ли кой да продава в БГ тези гуми

      Коментар


      • #4
        ако нямаш нещо фул сайз или нещо с извратена конструкция забрави за този модел, това не са гуми за никоя от колите, които се виждат у нас

        иначе аз си поръчах такива, по - мънички, 35" - 10.5" R 15" но преди това мостове, блокажи, извратено окачване, раздатка, тунинг на двигателя и още някои дреболии. това са много тежки, диагонални, ужасно агресивни гуми.

        ако искаш такива все пак, скоро ще има голямо въздушно карго и още имаш време да се включиш. за повече инфо търси петар близнака
        drive alive

        Коментар


        • #5
          е не за този размер специално само от интерес попитах, за да знам какви зверове съществуват и ако случайно лифта ми доиде прекалено голям да знам с кво да си напална калника слагам отделни пружини над мостовете с дълги амортисъори и ресъорите ще се изхвърлят

          Коментар


          • #6
            ама така кажи, ще напълним калниците веднага, ако омалеят ще ги направим и по - широки

            то обикновено проблема е, че гумите са големи а калниците малки
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Asia-та ще може да се движи само на 1-ва бавна с 44" /ако въобще успееш да ги закрепиш за нея/

              евентуално някоя "тунингована" виетнамка може да се обзаведе с такива...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                спокойно имам 2-3 двигателя които ще ги суркат тия гуми , лошото е че са бензинови и ще ми изядат парите за банички

                Коментар


                • #9
                  Ми тогава с кво ще купуваш полуоски?

                  Коментар


                  • #10
                    место полуоски мога да си купа мостове направо !?! вижте ми 2-3 пост в тази тема и дали има смисъл да разискваме пораженията от 44" гуми ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X