Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Galloper 3000 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Galloper 3000 V6

    Здравейте колеги,
    Моля за информаця за Galloper.
    Общо взето ми трябва високо проходимо магаре, което да товаря и да ми е сравнително евтино придвижването(на газ). Истината е, че имам пчелин, който ще разширявам и местя в планината. Спрях се на Галопер-а, заради цената. Бюджетът ми е 5-6 000 лв. Моля за информация относно поддръжката на джипката, слаби места, струва ли си машината и т.н. Разбира се приемам и други идеи за "Магаренце"...

  • #2
    От: Galloper 3000 V6

    Хюндай Галопер е всъщност добре познатото Митсубиши Паджеро първа генерация ! Справя се повече от прилично извън пътя , но не е много по харда ! Проблем с товаренето може да се окаже това, че отзад е на пружини ! Понася гуми 31/10,5/15 без допълнителни изменения !Мойто е на метан и съм повече от доволен от разхода в пари ! Както при всички останали джипки и тук трябва да се обърне внимание корозията да не го е подкарала !При интерес може да звъннеш на телефона в подписа и , ако си от София да врътнеш едно кръгче да прецениш дали това е твоя модел автомобил !

    Коментар


    • #3
      От: Galloper 3000 V6

      Здр колега, имам Галопер 2000година къса база от около година и половина и се ползва като "работно магаре" само че е 2.5тди 100кс, като изкл. проблема с главата която смених с нова, мога да кажа само добри неща, според мен в този ценови диапазон е най-доброто като вкл екстри, подръжка, проходимост, надежност и тн... Доста често джипката дърпа ремарке или колесар с лодка не мисля че пружините на задния мост са недостатък. Като цяло приятна и евтина джипка. А мисля че с бензиновия двигател ще по без проблемна.
      Успех и избора.
      NISSAN PATROL Y61 ZD30
      HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X