Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среден клас 4х4 кое от тях?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Среден клас 4х4 кое от тях?

    Колега,със всички разходи бюджета може да надхвърли 4000 лева,нали така..? Е,защо бе джанъм десен волан?!?! Това исках да кажа в първият си пост,не че си мисля,че някой ще отиде на остров Волос да си купува кола... Айде,както казват "да спасим един човешки живот"..? Или поне да си спестим мно-о-о-го псувни по пътищата...
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #17
      От: Среден клас 4х4 кое от тях?

      Не "може", от където и да го погледнеш ще ги надхвърли тия 4000 лв.
      Иначе дискутирането на въпроса "За и против десния волан" обикновено води до заключване на темата
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #18
        От: Среден клас 4х4 кое от тях?

        Точно това исках да избегна като коментари и за това се опитах да конкретизирам информацията, която представих, с основа неясните за мен фактори от цялата покупка, защото съм наясно и имам предвид останалите разходи. Живял съм на горе-посочения остров за достатъчен период от време и съм докарал 2-3 коли за това време. Мисля си че изброените автомобили са горе-долу в един ценови клас и за това не споменах конкретни диапазони, а попитах конкретно за мнения за качеството на бу-тата и дали си заслужават за посочените критерии

        Коментар


        • #19
          От: Среден клас 4х4 кое от тях?

          Воксхола и Кията,според мен.Поогледай се за Воксхол със 3.2 бензинов мотор - Монтерей или Фронтера,в краен случай.
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #20
            От: Среден клас 4х4 кое от тях?

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            Колега,със всички разходи бюджета може да надхвърли 4000 лева,нали така..? Е,защо бе джанъм десен волан?!?! Това исках да кажа в първият си пост,не че си мисля,че някой ще отиде на остров Волос да си купува кола... Айде,както казват "да спасим един човешки живот"..? Или поне да си спестим мно-о-о-го псувни по пътищата...
            Е т'ва имах предвид, а и предният пост на Пепо беше ясен, и за тия пари, освен ако много ти се разхожда, си взимаш нещо от тук,
            щото ако е 10-15 бих те разбрал (евентуално ), но в тази цена почти половината да са пътни разходи е глупост.

            Успех с начинанието, и каквото и да вземеш, дано да те радва.

            P.S. И аз съм за Монтерей или Фронтера с голям бензин и после газ.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Среден клас 4х4 кое от тях?

              Първоначално публикуван от Mwb Преглед на мнение
              Среден клас 4х4 кое от тях?


              -Форд Маверик 2,0; 2002, бензин
              -Хонда СR-V 2,0; 1998, бензин
              -КIA Sportage 2,0; 2002, бензин (последна опция)
              -Land Rover, Freelander 1,8; 2000, бензин
              -Mitsubishi Shogun Pinin 2,0; 2001, бензин
              -Тойота RAV4 - 1996 2,0 бензин
              -Vauxhall Frontera; 2,2 1999.
              Тъдява кола от среден клас не виждам
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #22
                От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                Сравнително масови са ,та сигурно за това?От 1500 до 5000куб/см,горе долу бива.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #23
                  От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Е т'ва имах предвид, а и предният пост на Пепо беше ясен, и за тия пари, освен ако много ти се разхожда, си взимаш нещо от тук,
                  щото ако е 10-15 бих те разбрал (евентуално ), но в тази цена почти половината да са пътни разходи е глупост.

                  Успех с начинанието, и каквото и да вземеш, дано да те радва.

                  P.S. И аз съм за Монтерей или Фронтера с голям бензин и после газ.
                  Надявах се точно на такива постове, като споменатият от теб ... и да ... много ми се разхожда, защото споменах че съм живял сравнително дълго време там и имам доста приятели, с които искам да се видя ... и да ... пресметнал съм разходите, защото имам хора, с които да се прибера и да ги разделим ... и да ... трябва ми 4х4, но съм с доста ограничени възможност (нека не навлизам в подробности, защото не можеш да съдиш човек, преди да походиш в неговите обувки) ... недей да съдиш по това, че съм цитирал точно твоя пост, много съм благодарен за изразеното мнения като P.S., защото просто поисках конкретно мнение за модели автомобили, или преложение за подобен клас

                  Коментар


                  • #24
                    От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                    Колеги имам нова опция на приемлива цена и искам отново да се допитам за компетентно мнение:

                    -Nissan Terrano 2.3, DIESEL, AUTOMATIC, 2000 г.

                    Благодаря!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                      Дано Спарки да види темата, ако ли не, намери начин да му пишеш на ЛС.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                        Първоначално публикуван от Mwb Преглед на мнение
                        Колеги имам нова опция на приемлива цена и искам отново да се допитам за компетентно мнение:

                        -Nissan Terrano 2.3, DIESEL, AUTOMATIC, 2000 г.

                        Благодаря!
                        Не е ли 2,7 турбо дизел?
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                          От острова-островско.За 1000паунда съм сигурен,че може да се намери читав Ленд Роувър Дискавъри до 1998г.Нямат конструктивни дефекти,удобни са и за пътя и за гората.Дизеловите мотори са най-икономичните в тази категория-8-9/100 при нормално шосейно каране,а бензиновите се газифицират и кефа да се кара такъв мотор е голям.Части в БГ дал бог-има страшно много по моргите.Доставката от Англия на нови части е за седмица и има всичко-до най-малките дифтунги даже.Цените на частите-не знам да има по-евтина поддръжка на джип,че и на лека кола.По-евтино от УАЗ и Витара.И по-лесно.
                          Тераното също е добър вариант,но нямам представа как е с поддръжката.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #28
                            От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                            Не е ли 2,7 турбо дизел?
                            Това е написано в обявата, пуснал съм "агент" утре да го види и ще споделя повече инфо.

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            От острова-островско.За 1000паунда съм сигурен,че може да се намери читав Ленд Роувър Дискавъри до 1998г.Нямат конструктивни дефекти,удобни са и за пътя и за гората.Дизеловите мотори са най-икономичните в тази категория-8-9/100 при нормално шосейно каране,а бензиновите се газифицират и кефа да се кара такъв мотор е голям.Части в БГ дал бог-има страшно много по моргите.Доставката от Англия на нови части е за седмица и има всичко-до най-малките дифтунги даже.Цените на частите-не знам да има по-евтина поддръжка на джип,че и на лека кола.По-евтино от УАЗ и Витара.И по-лесно.
                            Тераното също е добър вариант,но нямам представа как е с поддръжката.
                            Благодаря ти за изчерпателния отговор. Ще го имам в предвид

                            Коментар


                            • #29
                              От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                              Моля модератора ако прецени да заключва или трие темата, явно няма да получа повече отзиви за съжаление ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Среден клас 4х4 кое от тях?

                                Отзиви за какво ?!

                                На всеки зададен въпрос си получил отговор.

                                Реши какво искаш, и тогава задай по-конкретни въпроси.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X