Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОБЛЕМ С Mitsubishi Pajero 3.2did ГНП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРОБЛЕМ С Mitsubishi Pajero 3.2did ГНП

    Здравеите от скоро съм собственик на Mitsubishi Pajero 3.2did автоматик и от няколко дни забелязах бялосини пушеци сутрин,след това се оправя .Също и лампата за стабилизиращата програма се включва периодично .Скоросната кутия когато е в режим ръчно превключване при достигане на критични обороти не преминава на по горна предавка.Посетих ИТА сервиз Стара Загора и там ми казаха че е помпата ремонт между 1000-2000(външна фирма я прави)лампата на съабилизиращата програма светвала поради нестабилната работа на двигателя (ама не биле сигорни като оправим помпата ще дооточним) за скоростите незнаели можело и модела да е така.Бихте ли ми препоръчали надежна диагностика ,и евентуално ако е помпа -сервиз маистор. Ако закупя помпа втора употреба имали нещо спецефично за гледане.Вмомента джипа върви добре на ниски и средни обороти на високи след 3300 нягаде се задъхва като запушен (недостик на гориво може би),помагаите приемам всякакви мнения предложения и коментари >Предварително ви благодаря.

  • #2
    От: ПРОБЛЕМ С Mitsubishi Pajero 3.2did ГНП

    Aвтора на тая тема го прави тоя Зексел:
    Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни
    Предполагам ще ти даде ъкъл и как да процедираш.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X