Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв е разхода на KIA-та ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв е разхода на KIA-та ви

    Кия спортиж гранд 2.0 128к.с,ГИ,13-14л./100км градско,11л./100км.извънградско,с гуми 205/70/15.
    Цената няма значение,стига да е евтино.

    Коментар


    • #32
      От: Какъв е разхода на KIA-та ви

      KIA Соренто 2.5 дизел, 170к.с.,автомат - най после направих засичане пълен - пълен. Горивото е от Газпром, резервоара напълнен до края на гърловината видимо. Изминати 110км., като в едната посока се юркаше газ - спирачка - газ от половинката. Първата Бензиностанция, която ми попадна в обсега на 100км. беше Шел. Допълване по същия начин - до края на гърловината видимо. Събра 7.9 литра за тези 110км. Останах учуден, ама приятно. Горе долу покрива норма 7.5/100км. Очаквах да гори около 8.5/100.
      Поздрави!
      Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

      Коментар


      • #33
        От: Какъв е разхода на KIA-та ви

        КИА Вагон,2.00-118к.с. с ГИ 12л. до 14л/газ при 120км.по магистрала!Два пъти я засичах с гуми 205/70/15,като имаше и градско каране!!

        Коментар


        • #34
          От: Какъв е разхода на KIA-та ви

          Първоначално публикуван от miros Преглед на мнение
          Kia Sportage Grand 118 к.с. 2001г. с газов инжекцион - градско 20-21л. / 100км., а извънградско 11-15 л. / 100км. Гуми Goodyear Wrangler Duratrac 235/75/15
          Сега зимата разхода ми малко скочи
          KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
          08868пет4три18

          Коментар


          • #35
            Kia Sportage 2 бензин 141 к.с. 10.9 градско, 10.2 извънградско

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              нещо подозрително еднакъв разход докладваш- къде е градското и къде извънградското? автомат или ръчка?

          • #36
            Да.И аз се чудя защо е така.
            Градско по борд комютър в Бургас,
            Извънградско Бургас-Плевен.Пълня до горе от Бургас,влизам в Плевен и пак до горе.Така,че този е реален ,а градския разход по КОМП незнам до колко е верен.Най -добре и там да замеря пълно пълно,че да съм сигурен

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              извънградското е доста, но не знам как караш....... моя Тусон е автомат, със същия двигател и харчи около 9 газ, а в града 13-14.

              за градското също мериш само пълно пълно и то няколко пъти, аз за пръв път виждам кола да има еднакъв разход в града и навън.

          • #37
            Карам спокойно,извън града си поддържам 100-110.
            Ако си автомат няма как да е същия мотор.Автомата е само 2.7.
            А него по каталог го дават с по голям разход от казания от теб за извънградско

            Коментар


            • #38
              Първоначално публикуван от PavelTakov82 Преглед на мнение
              Карам спокойно,извън града си поддържам 100-110.
              Ако си автомат няма как да е същия мотор.Автомата е само 2.7.
              А него по каталог го дават с по голям разход от казания от теб за извънградско
              доста категорично изказване как нямало 2.0 бензин, автомат- какво си готов да заложиш ?

              за каталог не знам, първия резултат в гуглето дава сходни на моите данни. А и не виждам защо да не е 9, като субаруто ми е 2,5 и го настъпвам доста повече и харчи 9,5 - 10 на дълго, а Тусона го кара щерката, а при нея разхода винаги е литър-два надолу от моя

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tuscon fuel consumption.JPG
Прегледи:109
Размер:267.4 КБ
ID:6627980





              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • живко 71
                живко 71 коментира
                Редактиране на коментар
                Интересни данни от аутодата ,но не отговарят на истината.https://m.youtube.com/watch?v=B-PiErwCo8I Това клипче от колегата дава реални стойности според мен .И тук идва въпроса как намаляте на 9 газ при условие ,че харчи 13 бензин?

            • #39
              Колеха,за коя година тусон говориш?

              Коментар


              • #40
                Аха,видях че е същата.
                При кията от тези години,автомата е само при 2.7 мотора ,а мислех че са идентични.
                Еми този разход може само да те радва.
                Пак казвам,че за градския ми разход не съм сигурен,защото компа лъже.
                От опит си мисля ,че градския ми е по висок,но сега немога да пълня резервоара само да го засека.
                Все пак имам колата от скоро-изминал съм около 3500 км с нея

                Коментар


                • #41
                  Павка недей да си толкова категоричен че няма киа с двулитров мотор и автоматик. Има и то доста често се среща.
                  по рядко е като моята ръчка с темпомат.
                  Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                  freelander 1,8 2001g.

                  Коментар


                  • #42
                    Може.Неспоря.
                    Явно аз не съм срещал и бях сигурен ,че няма.

                    Коментар


                    • #43
                      Ето ти едно клипче дано знаеш руски.

                      https://m.youtube.com/watch?v=B-PiErwCo8I
                      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                      freelander 1,8 2001g.

                      Коментар


                      • #44
                        Интересно клипче,.
                        Повечето работи ги разбрах.
                        И още нещо-тази кия 2 има ли кардан

                        Коментар


                        • #45
                          Разбира се. Няма друг начин да се "занесе" въртящ момент на задния мост.
                          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                          freelander 1,8 2001g.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X