Обява

Свий
Няма добавени обяви.

дисконектори на 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • дисконектори на 3.0

    Здравейте колеги,имам следния проблем. Отказва ми(разбира се в най-важния момент) предното. Проблем се оказва явно дисконектора.След такъв проблем го развалям и в долния клапан ,син на цвят от изхода ,който излиза в един клапан или филтър ,горе до въздушния ,се изсипва ама буквално вода. Мислех,че е от някакво минаване през река ,случвало ми се е няколко пъти ,но не би. Не минавайки през такива водоеми а през нормални локви или по сняг отново се събира вода в това маркуче на дисконектора .Свалям подсушавам и пак съм 4х4. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?Сложна работа,ще ходя при Лозан да преправи системата.Може би маркучите някъде са сцепени,но тогава не би имало вакуум.Абе лудост.
    Поздрави.

  • #2
    От: дисконектори на 3.0

    Конденз...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: дисконектори на 3.0

      Здравей колега,пробвал съм да го държа и в гараж и навън при минусови температури ,проблеми няма. Включва и изключва от раз. Проблемите идват по след каране в мокро и минаване през вода или в сняг.Мисля да преместя нависоко тези дисконектори,ама не знам дали ще има проблем с вакуума.
      Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: дисконектори на 3.0

        Като цяло не съм много добре запознат с вакум системата на автомобила но да си представим следното Ако имате утечки в системата тя ще прекарва много въздух с него и влага която кондензира Във вакум системата на Исузуто има резервоар който се намира отдолу на шасито ако е изгнил и има дупка водата влиза Отиди в сервиз където могат да ти проверят вакум системата

        Коментар


        • #5
          От: дисконектори на 3.0

          Здравей колега,така е системата ,да. Има резервоар за вакуум отдолу на пода от лявата страна ,но ако има пробив според мен ще изчезне вакуума.Интересното ,е че се събира вода само в освобождаващото клапанче завърщващо с клапан близо до филтъра. В другите маркучета и клапан няма и помен от вода.Мисля да сменя цялата система от маркучи и самите клапани. Значи търся двете клапанчета,ако има някой да ги обявава съм насреща. Поздрави.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X