Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски мини машини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайски мини машини



    http://imp-navigator.livejournal.com/244563.html
    Не знам каква е идеята за тези машини освен да са аеро мобилни но са интересни.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

  • #2
    От: Китайски мини чашини

    Не му знам на това военните преимущества и приложения, ама за off road се е утрепало.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • #3
      От: Китайски мини чашини

      В форума, май, на същата платформа, само че за офроуд, имаше човек, който ги рекламира Иначе е компактно, но лесно би легнало на корем, от там и проблеми, поне според мен
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Китайски мини чашини

        Колко ли са подвижни тия сардини? Ако пък не трябва да са особено подвижни и да реагират бързо защо е отворена консервата?
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Китайски мини машини

          Това трябва и да плува.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Китайски мини машини

            Ей тази снимка говори доста



            С едно излитане на една ескадрила Ми-17 можеш да доставиш къде да е почти рота пехота, която е мобилна и ако се наложи по-тежичко въоръжена.
            А в държава като Китай, трудно достъпни месности колкото щеш, както и такива където няма как да подържаш постоянно армейски части.
            Симпатична машинка, доколкото съм гледал клипове, проходимостта на подобни "возила" е много добра.

            Коментар


            • #7
              От: Китайски мини машини

              Големи държави,имат всякакъв терен и от там машини за него.Е гледаме как бягат мангалите от И.Д през полето,едно такова да ги гони се е утепало,носи и багаж вместо да тичаш с него на гръб.

              Аз по бих предпочел тип бьги 6 местно,а и повече скорост ще има от това на равен терен.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Китайски мини машини

                Босе я дай нещо примерно.
                ЗА нещо такова ли става дума http://en.wikipedia.org/wiki/Jackal_%28vehicle%29
                Последно редактирано от gabocvet; 15-01-15, 09:00.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Китайски мини машини

                  Американците мислят някакви подобни чудесии...

                  http://www.dieselpowermag.com/featur...vehicle_light/

                  Ама то прилича на оглозгано Хъмви .


                  Това също е интересно решение

                  http://www.utvguide.net/utv_military.htm

                  Коментар


                  • #10
                    От: Китайски мини машини

                    Пиши УТВ милитари и ше видиш военен поларис,ако пък драснеш buggy и му сложиш едно милитари и на него и излизат какви ли не варианти каквито виждам около Пендълтън тук.
                    Околностите са пустинни,после почва малко каманак и после са горите,на половин резервоар с колата.С това и подобни се пази и по границата - лесно за ремонт и подръжка,държи на бой и скорост,а и носи и товари доста.

                    Китайчето една картечница и един фар няма,а и Скороста с тия гуми ще е никаква,ще се получи на заблатено или хълмисто ма без картечница и Тойотата не е Тойота,гониш ме,стигаш ме и после?????
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Китайски мини машини

                      Такива мини амфибии вседеходи използват руснаците ,но за лов .Щатите ще внедряват такива и управляеми за логистика,боеприпаси ,оборудване и евакуация на пострадали,с много висока проходимост са,с висока скорост, има и документален филм за тях представя ги Ричард Малкович,абсолютно нестанданртни машини ,нещо като дронове, но не летящи.По щатските ловни канали какви машини представят ти пада шапката,нищо че не са милитари.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Китайски мини машини

                        А защо няма никаква предпазна броня за екипажа? Така като са 6 човека наблъскани един до друг са лесна цел, дори и при движение с висока скорост и лесно ще се нанижат на 1 автоматичен ред. Мисля че би било полезно да имат отстрани защита поне до рамената, защото все пак не са на фотосафари.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Китайски мини машини

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          А защо няма никаква предпазна броня за екипажа? Така като са 6 човека наблъскани един до друг са лесна цел, дори и при движение с висока скорост и лесно ще се нанижат на 1 автоматичен ред. Мисля че би било полезно да имат отстрани защита поне до рамената, защото все пак не са на фотосафари.
                          И така се зародил БТРа и се започнало едно набетеерчване и надброниране...
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Китайски мини машини

                            Няма броня, защото има за основна цел мобилност - бързо превозване на пехотинци.
                            Освен това такива машини трябва да отговарят на определени теглови параметри, за да може да бъде доставена с обикновен транспортен хеликоптер, а не с тежък. Бях чел разходите на морската пехота на САЩ и по-специално за тежките хеликоптери - цифрите плашат.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Китайски мини машини

                              Едно скьпо Израелско и по-тежката серия,клщкарка разузнавачка.

                              http://www.jeepolog.com/UserFiles/en...ges/zibarm.htm

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:military_recon_4x4.jpg
Прегледи:1
Размер:67.2 КБ
ID:5634982

                              И едно нашенско от село,ДПВ ползвано и от спец частите тук

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1ded299f2db30e6f72d81294618cd577.jpg
Прегледи:1
Размер:276.6 КБ
ID:5634983

                              Пушките са му малко повече от на Китаеца и на скорост ще го бие,с демонтирането на картечниците пьк ще стане лекичко поне колко китайчето,а и прости неща като гуми да рече няма какво да се чудиш кьде ги има,половината им леки машини са с такива,а не номера на китаеца.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X