Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски мини машини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Китайски мини машини

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Едно скьпо Израелско и по-тежката серия,клщкарка разузнавачка.

    http://www.jeepolog.com/UserFiles/en...ges/zibarm.htm

    [ATTACH=CONFIG]769523[/ATTACH]

    И едно нашенско от село,ДПВ ползвано и от спец частите тук

    [ATTACH=CONFIG]769524[/ATTACH]

    Пушките са му малко повече от на Китаеца и на скорост ще го бие,с демонтирането на картечниците пьк ще стане лекичко поне колко китайчето,а и прости неща като гуми да рече няма какво да се чудиш кьде ги има,половината им леки машини са с такива,а не номера на китаеца.
    Тия да ли ще минат през същите места като китайската осмокрачка?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: Китайски мини машини

      А тя от кьде минава?Като гледам кьде са я снимали мммммм ще мина и аз с колата






      Има една стара разработка на Американско,трекс ли беше,терекс.......нещо такова,пласмасово осмаче
      Последно редактирано от BENZBOSS; 15-01-15, 19:44.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Китайски мини машини

        Виж и Поларис военната му версия и модела с 4 нормални и 2 седалки кьм задника.Е в блато няма да е на нивото на китаеца,но пьк поларис.



        Единия извади пушка
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Китайски мини машини

          Каквоот това, че е Поларис? Останал съм с впечатлението, че поларис са по кекави от японските им събратя и с по-лоши характеристики примерно от КанАм. Трошат окачване, поруоски, и да не ти се налага да се бориш с ел. инсталация.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: Китайски мини машини

            Военна версия,може пък да са го пооправили.На мен лично ми харесва,че е малък и лек, а може да го модифицирал на каквото си искаш и да го превозваш с каквото намериш.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Китайски мини машини

              Военните, особенно в САЩ, съм забелязал, че имат навика да плащат големи цифри, за нещо сравнително евтино в цивилния живот. Сигурно има защо и най-вероятно военната версия на Поларис, няма нищо общо с цивилната. На прима виста в клипа забелязах усиления заден носач, в сравнение с цивилния... а кой знае какви са материалите и подробностите.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X