Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся револвер

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • търся револвер

    Здравейте всички!
    Търся револвер в калибър .357 магнум или .38 спешъл. Цев 4", DA/SA, желателно е да е стомана, много запазен/без луфтове, хлабини, натрапвания/ или нов. До 600лв. Не конкретизирам марка и модел/поне за сега/.
    Благодаря Ви предварително.

  • #2
    От: търся револвер

    Какво става, колеги?! Вярно, че януари е доста неработен месец, но чак пък толкова...?

    Коментар


    • #3
      От: търся револвер

      Чешки ЧЗ револвер Холек, модел 841, кал. 38 спешъл, 6-заряден.4 инча цев =10,5см.
      Закупен от оторизиран представител.Използван.30 бр.заряди-патрони.
      Законен, продава се с разрешително от служба КОС-МВР.Платени всички такси.
      Кобур за рамена, шомпол и оръжейна смазка.
      Тест от прострелване.
      При интерес на ЛС или GSM.
      Цена 380лв.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Асен Савов-bebo2973; 20-01-15, 20:55. Причина: допълнение
      Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
      GSM-0878722322

      Коментар


      • #4
        От: търся револвер

        Айде намерих ти свестен и без пари. Ако имах документ бих го платил на секундата...

        http://thegunman-bg.com/forum/viewto...p?f=17&t=11808

        Коментар


        • #5
          От: търся револвер

          Аз сьм Българче - тоя му има нещо за тия пари
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: търся револвер

            Здравей колега и благодаря! Малко късно, но осъществих контакт с човека. Бъди здрав!

            Коментар


            • #7
              От: търся револвер

              Е...секънд хенд. Трябва да се барне. Ако не бяхме в БГ щех да го прибера...

              Коментар


              • #8
                От: търся револвер

                Щяхме да се сборим за него.....
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: търся револвер

                  Не схващам мисълта на колегата BENZBOSS в постовете му"тоя му има нещо" и "щяхме да се сборим".Реално, който разбира да погледне и пробва.Тогава да коментира не не няма му нищо за тези париииии...........
                  Дано някой не се е засегнал!
                  Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
                  GSM-0878722322

                  Коментар


                  • #10
                    От: търся револвер

                    Бенца коментира Смита за който говори Хосе.
                    42

                    Коментар


                    • #11
                      От: търся револвер

                      Какво да му има, бре Boss? Просто тук револверите не са много на почит. Народа иска да е с модерни сапунерки, а и патрончетата им са горе-долу наполовина по-евтини. Ако ти кажа за колко купих моя Таурус няма да повярваш, че беше практически нов. Славчо го видя, че ходих да го купувам от Сливен.
                      П.П. Към колегата, пуснал темата - не те съветвам да купуваш .38. Дори и да може да стреля с +Р+, не си струва. В България нямат намиране, а и цената им ще е над тая за .357 Магнум. Ако са обикновени .38, показателите има са като на 9х18 Макаров и са с 10 ст. по-евтини от .357. Та мисълта ми е, ако ще е гарга да е рошава. Даже бих си взел и .44 Магнум, ама засега ми идва доста над бюджета за играчки.
                      Последно редактирано от kuzdov; 31-01-15, 22:01.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        От: търся револвер

                        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                        Какво да му има, бре Boss? Просто тук револверите не са много на почит.
                        Аз за това сьм писал - АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ма някои не хванаха бьзика.Тук цените са различни и една марка и модел струва колко друга марка и модел,това да падне на под 500 кинта Смит 357 мммммм или му има нещо или ако сьм там се сборвам за него и е мой вечно или поне докато не реша да му взема над 500 лева.Тук е двойно,нов и по-добьр тройно и горница на парите та и от там моето оцькляне за тоя пищов на тая цена.

                        и някаква идея защо 38 е по-скьп от 357?Лада с Волга и Волгата евтина,това па каква идея е?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: търся револвер

                          Защото в БГ .357 и .38 се броят на пръстите на едната ми ръка, в едната четвъртинка на България бройката беше едно, моя, сети се.

                          И второ, аз никога няма да си взема .38 при условие, че има .357 , тъпо е да тренираш с боеприпас който няма да ползваш, защото хората взели .357 са го взели именно заради балистичните характеристики, тъпо е да имаш ферари и да караш с газова плочка която дава наполовина на конските сили.

                          И друго, аз взех .357 защото нямаше друга алтернатива на осем заряден револвер в истинските калибри.
                          Последно редактирано от derhunter; 17-02-15, 20:55.
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #14
                            От: търся револвер

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            И друго, аз взех .357 защото нямаше друга алтернатива на осем заряден револвер в истинските калибри.
                            И аз така.

                            Вьпреки това чуденката си ми остава - редко срещано орьжие,стреля с 357 на което може да ползваш и 38,добра марка и модел.И от тук вече сьм загубен - редко срещано пьк цената му евтина,стреля с 357 което и то било рядко пьк и на него цената му евтина.Да ви се намира едно Ферари Тестароса на евтинко?

                            Аз револвера не го ползвам много,я имам около 350 патрона с него я не / трябва да му видя в тефтерЯ /,от тях поне 200 са 38 и останалото 357.Това обаче си стои заредено с 357 и стреля ли жената се стреля с 357,аз го плякам е така за кеф от спуська.

                            Не се бьзикам - не виждам голяма логика 38 да е по-скьп боеприпас от 357,както и тоя Смит да е на тая цена.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: търся револвер

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              .....и някаква идея защо 38 е по-скьп от 357?Лада с Волга и Волгата евтина,това па каква идея е?
                              Е, що... Щото на човека с .38 за толкова му се ще да си продаде пищоля. Няма да казвам за колко реално се търгуват специално тая марка и модел, че ще има цупене.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X