Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

    В събота стартирахме състезанието с по два класа в зона но трасето се променяше много бързо просто нямахме ресурс и съдии да разделим зоните ,следобяд и в неделя коригирахме нещата и мисля че се получи.А за неделя вярно е е по кратко но във всички състезания е така ,трябва време да се обработят резултатите и изготви класиране.а и да не забравяме факта че имаше гости от доста далече за което им благодарим .все пак някои и работим .

    Коментар


    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

      [QUOTE=ivan popov;2737423]Поздрави и респект пред организаторите на НАЙ-КАЛНИЯ оффроуд до сега. Имам едно питане за този правилник: къде в него е споменато, че експертите са с предимство и трябва съдията на дадена зона да ги пуска по своя преценка при самото им идване до зоната - случваше ми се във всички зони ?

      Може и някой да го е направил ,но не е правилно.
      На една от зоните към края на "работното време " дойде преводача на Дагас и ми каза ,че иска да карат.
      Обясних му ,че правилото е "който се нареди" на опашката ,а там имаше две модифицирани машини ,които си минаха по реда.Дагас мина след тях и имаше реалния шанс да не успее да се включи на време.
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

        Първоначално публикуван от КРАСИМИР ПЕТКОВ Преглед на мнение
        ...
        Краси, благодаря за клиповете! Добре че са те, че почти нищо не видях от другите зони.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

          Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
          В събота стартирахме състезанието с по два класа в зона но трасето се променяше много бързо просто нямахме ресурс и съдии да разделим зоните ,следобяд и в неделя коригирахме нещата и мисля че се получи.А за неделя вярно е е по кратко но във всички състезания е така ,трябва време да се обработят резултатите и изготви класиране.а и да не забравяме факта че имаше гости от доста далече за което им благодарим .все пак някои и работим .
          Не знам в някоя зона да се давало предимство на някой без значение дали прото или модифициран , екипажа сами си пазят реда за стартиране - и Близнака и Дагас се наложи да си изчакат реда защото имаше екипажи преди тях на входа на зоната . Вярно че в зоната стана задръстване заради тежките условия и калния терен , но в случая можеше да се остави отворена зоната до вечерта за да могат всички да се опитат да я преминат . Да вярно е че условията не са едни и същи за първите и последните , но това е състезание и тактиката е неделима част от надпреварата и трябва състезателите да изградят добра стратегия ако искат да достигнат по челни позиции .
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

            Едно скромно предложение-едва ли ще има друго такова кално състезание тая година, но пък знае ли се, времето си прави доста шеги с нас напоследък.Та по темата-да се ограничи буксуването на 15 секунди, като в RFC-то, за да се избегне и умишлената промяна на трасето.След тия 15 секунди-да се ползва задължително лебедка, а който няма-помощ от трактора.Ако се приеме, едва ли ще има състезател който ще е против това да се вкара в правилника-минало е само едно състезание, а и е в техен плюс.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

              Колкото повече правила и ограничения,толкова повече ,дразги и коментари след състезанието.

              Коментар


              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                Правилника е приет и е доста изчистен ,а това и да засичаме кои колко буксува мисля че още не сме дорасли, едвам събираме опитни съдии да проведем възможно наи добре състезанието и пак има проблеми ,чест прави на всички организатори на траялни състезания че идват и помагат а щом се справихме в Самоков с малки пропуски които ние си причинихме едва ли ще имаме проблем да проведем всички оставащи състезания перфектно.

                Коментар


                • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                  Ами тогава-не се оплаквайте!!!
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                    Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                    А пък си мисля, от опита който имам и това което видях на клиповете бих казал, че тези с неподготвените, по неподготвените и по слабите машини развалят трасето, а не тръбарките и подготвените джипове. Честно казано не видях гърка някъде да променя трасето, но може и да бъркам, в което не вярвам.
                    Ако си гледал само на клипове значи нищо не си видял. Втория ден на зоната при Борко като мина жълтата тръбарка и направи 2 от вратите непревземаеми,а който кара преди него нямаха проблем и взеха зоната за около 3мин. Точно затова говоря ,че класовете са различни и естествено и джипките в нашия клас по-неподготвени.

                    Коментар


                    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                      Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                      Ако си гледал само на клипове значи нищо не си видял. Втория ден на зоната при Борко като мина жълтата тръбарка и направи 2 от вратите непревземаеми,а който кара преди него нямаха проблем и взеха зоната за около 3мин. Точно затова говоря ,че класовете са различни и естествено и джипките в нашия клас по-неподготвени.
                      Ако говориш за неделята аз карах последен 2 от зоните.През другото време се ремонтирах и имах време да гледам.Не видях каде толкова точно този екипаж е копал на място?
                      А пък и вратите са различни за всички.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                        Моля да направите промяна в нашия екипаж - с друг навигатор сме:
                        Владимир Христов и Мартин Петков, София, Опел Фронтера, клас Стандартен.
                        Благодаря

                        Коментар


                        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                          Вторник ще дават предаването за състезанието по Хоби ТВ: АВТО-МОТО ХОБИ # четвърти сезон – 20 еп.. Може да се гледа в: 08:30 или 14:30 или 20:30

                          Коментар


                          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                            Преди Лясковец, да си припомним Откриването на шампионата и най-калния траял, на който съм присъствала, ама ми хареса - поне това, което успях да видя от една позиция.
                            Малко поснимах - с камерката, докато свършат батериите, после със сапунерката.





                            Видеото от втория ден е записано на фона на готината музика,която огласяше трасето. Да, ама от ю-туб го блокираха, заради нарушени нечии авторски права.
                            Отбрах моментите, в които шума от двигателите заглушават музиката и ето:
                            Началото без оригинален звук - само музика, но...няма как.



                            "Див петел, майкооо...!" - казва един "турист - албинос от Хавай"



                            И "DAGAS"



                            И 'сичкото "нямо" видео от втория ден...не го изтрих,ако ви е интересно...



                            И уловените моменти от изстрадалата сапунерка. Който се хареса, да се отбелязва...! https://www.facebook.com/profile.php...8781194&type=3
                            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X