Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

    Е нали не пробвахте, какво значение има. Състезанието вече приключи. Живот и здраве догодина ще карате по зоните. И ще си премерите ходовете на сухо.

    Коментар


    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Към критикарите:
      Не знаете какъв труд, какво бягане по институции и общини е организирането на едно състезание. И какво напрежение(психическо, и не по-малко физическо) е когато започнат да идват първите екипажи, и докато свърши награждаването.
      Знаем,знаем.

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Относно месеца, и даденостите-напълно подкрепям Румен(пост 279). Това е офроуд бе, да не е дискотека, или увеселително пътуване... Занимание за сериозни мъже, със сериозна психика, не за мрънкащи госпожици тръгнали с токчета, все едно отиват до мола.
      Тука какво да ти кажа.Е една госпожица няма какво да каже.

      Коментар


      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

        Прилагам следният снимков материал от работилницата:

        Тръбарката на Краси, която ние готвихме за състезанието:


        Машината на колегата Кузманов, която също е в работилницата:










        Щетите? Полуоска, каре, главина, много кал и вода в мостовете.
        Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.

        Коментар


        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Е нали не пробвахте, какво значение има. Състезанието вече приключи. Живот и здраве догодина ще карате по зоните. И ще си премерите ходовете на сухо.
          И аз и Пламен ти писахме че няма да се получи (заради лошото време) и че заради това няма да доидем.На Сливен Пламен ще почерпи(че носи на по сериозна почерпка)па дано ти мине огопчението

          Коментар


          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

            Първоначално публикуван от Нико Митов Преглед на мнение
            Щетите? Полуоска, каре, главина, много кал и вода в мостовете.
            Това не е от калта.Материала е слаб и не може да удържи на Павликенския лъв.

            Коментар


            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

              А можеха да не идват

              Първоначално публикуван от Нико Митов Преглед на мнение
              Прилагам следният снимков материал от работилницата:

              Тръбарката на Краси, която ние готвихме за състезанието:


              Машината на колегата Кузманов, която също е в работилницата:










              Щетите? Полуоска, каре, главина, много кал и вода в мостовете.

              Коментар


              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                След като сме един екип всички състезания, аз мисля че е задължително да има представител от останалите клубове организтори поне като един брой съдия. Пълен бойкот не прави добро впечатление.
                Не си прав за този израз, "бойкот" !
                Не е тук мястото да обяснявам,колко и какви причини съм имал,но в никакъв случай не мога да нарека неидването ми "бойкот"

                Коментар


                • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                  А какво се очаква на СЪСТЕЗАНИЕ, в което техниката се изнасилва, и се натоварва до предел който даже и конструкторите не са го мислили, че е възможен?

                  Счупени карета и скъсани полуоски са си нещо нормално са офроуд състезание.
                  Който не иска да се чупи-да си кара друсни полянка с цел барбекю.
                  Да, в мостовете е имало вода, вижда се от цвета на маслото, но не водата е причина за пораженията Тя вреди, но е за едно състезание, а с износването което предизвиква с течение на времето. Карал съм състезание с изтекло масло(никакво в моста) без поражения, мазането е само от останалото по зъбчатките.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                    Знаете ,че аз също не съм фен на големите калища в траяла и имах предварителна нагласа какво състезание може да се проведе.Но искам да ви кажа ,че въпреки това състезание се получи ,най-калния траял ,който съм гледал,не е вярно ,че е бил за ралиджийки ,имаше си технични елементи.Кво искате ,нека има разнообразие.
                    Но малко не прави чест на колегите от другите състезания да омаловажават труда на организаторите.
                    Какво трябваше ,да отложат състезанието ли ?Не ви пожелавам на вас да се изправите пред тази дилема ,защото всички знаете колко сили и средства се хвърлят.
                    Ние ,които отидохме да не сме мазохисти,и ние можехме да кажем- ми не ни кефи калта ,да се спасяват самоковци.Просто мисля ,че е нормално като сме колеги да се подкрепим ,
                    нали сме си една общност.Извинявам тези ,които са имали наистина уважителни причини да не дойдат.
                    И не огорчавайте Стоян ,защото без него шампионатът едва ли щеше да продължава.
                    Иначе за догодина наистина ще е добре състезанието да се проведе през лятото /за тази година знаете ,че не можахме да измислим свободна дата/.
                    Радвам се ,че успях да помогна в осъществяването на това нелеко състезание,което за мен премина успешно и без инциденти !
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                      Я аз като един "виден" семкаджия, да питам, що е то "траял" - за дефиниция питам един вид..?!

                      Винаги съм си мислел, че става дума за преодоляване на естествени или изкуствени препятствия, а не за наличието или липсата на кал..?!! Това, че едни карат само по скалисти терени, други само по кални баири, трети по изкуствени екстреми, и т.н.- все тая! Все е "траял", ако и в някои случаи да се явява тясно специализиран (или по принуда - такива терени имат хората). По нагоре някой спомена, че състезанието било "трофи"... Ми къде е пътната книга, елемента с "ориентирането"..?!! Като ги изключим тези неща от "трофито" - в екстремите си е класически "траял"!

                      На мен като на един кибик, нещата ми звучат като в приказката за калпавия водолаз...

                      Относно публиката в трасето - най-добрия лек са двойните ленти (зони за сигурност) и охрана (дали полиция, дали друга охрана - все тая). Ефекта може да се получи и с по-малко хора (6-8 човека). Просто един или двама човека (ако не са с униформи, да са с подходящо телосложение и блясък в погледа) вървят с джипа в зоната и вадят хората от трасето.

                      П.П. Като стана дума за "кал" и като споменах "водолаз" по-горе, че се сетих:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:574691_534539559944102_718062921_n.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5651036

                      Навигатора на Асенчо тука е прав, а не е клекнал или седнал! Нещо се разглезихте ми се струва и ще взема да спретна още един "НОФ", да си върнете формата...

                      П.П.П. - Понеже има и такива, които смятат, че в Самоков са се счупили много машини - на "НОФ" се изпочупиха минимум 90% от участниците (отчитам грешките които допуснахме при подготовката на трасето тогава), като някои бяха докарани почти до пълен разпад. Нямаше нито един състезател, който да не беше ухилен до ушите, въпреки това... Та нито калта е проблема, нито повредите - това е част от играта и точно тази част движи спорта напред!

                      Стоян си скъсва задника почти целогодишно, да ви прави кефа и не ви прави чест пичове.
                      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 30-03-15, 23:36.

                      Коментар


                      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                        Относно класирането на клас стандартен, но как в класирането за вторият ден има екипаж с около 500 точки над останалите?
                        Да не сме пропуснали някоя зона?

                        Коментар


                        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                          Поне по клипове аз съм "ногу мошен" и винаги съм поне втори.., смях.
                          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                          HONDA XR 600
                          +359888311113; +359882208033
                          0+

                          Коментар


                          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                            Първоначално публикуван от VRH Преглед на мнение
                            Относно класирането на клас стандартен, но как в класирането за вторият ден има екипаж с около 500 точки над останалите?
                            Да не сме пропуснали някоя зона?
                            На Милен Златев една зона от събота не му беше отбелязана. В неделя е коригирана. Ще продължа да ги качвам зона по зона за всеки клас класиранията.

                            Коментар


                            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-1.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5651045
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-2.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5651046
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-3.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5651047
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-4.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5651048
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-11.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5651049
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-12.jpg
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:5651050
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-17.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5651051
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-18.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5651052
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mod-19.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5651069
                              Последно редактирано от Стоян Францов; 31-03-15, 06:26.

                              Коментар


                              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-5.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5651053

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-6.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5651055

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-7.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5651054

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-8.jpg
Прегледи:1
Размер:145.1 КБ
ID:5651056

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-13.jpg
Прегледи:1
Размер:142.8 КБ
ID:5651057

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-14.jpg
Прегледи:1
Размер:142.1 КБ
ID:5651058

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-22.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5651059

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stand-24.jpg
Прегледи:1
Размер:138.9 КБ
ID:5651060

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X