Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    Тоя първия горе е с двуредов пълнител и не е много празен,като сметнеш от патрона дето се вижда до линията на цевта си има материал вътре.Късите са G36 compact comando rifle ,пак с подобен пълнител.
    Кой той,ония без каската ли?Ако за него става вьпрос сме на едно мнение и го написах вече.

    Ники тук не става вьпрос за палки или крьчмарски бой с шкембета,забележи го само колко бьрзо може да се движи с тая пушка,да я свали или да я ползва.Сори ма аз на жената да и окача една по ще и отива,излагация някаква.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Не тоя от началото на темата на първа страница,ма нема значение ,то се вижда!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Е тука има шишкави амерички полицисти. Всичко разбирам, само не знам как си покриват нормите.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #34
          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          Е тука има шишкави амерички полицисти. Всичко разбирам, само не знам как си покриват нормите.
          Зависи от нормите,не знам дали имат даже и на колко години трябва да минат тестче.

          Я вижу тая снимка,интересно защо даже чист снайпер ползва такава двунога,това се слави като кекаво тук или поне АЗ това знам.


          http://www.reuters.com/news/picture/...eId=USRTR4KQ2N





          Ония пьрвия не е с 20 даже
          Последно редактирано от BENZBOSS; 10-01-15, 00:13.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Вас нема да ви мислиме в америчко, я гледай какви прасета си имат щатските шерифи...
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #36
              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              На това двуногата му е 600 долара ма па и свински опашки има,флекс белезници,ако вземе та падне някой от небето.


              Остави ги тия,единия е левак даже,аз се чудя след като имаха време да ги вьорьжат тия полицаи само това ли имаха да им дадат?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                На това двуногата му е 600 долара ма па и свински опашки има,флекс белезници,ако вземе та падне някой от небето.


                Остави ги тия,единия е левак даже,аз се чудя след като имаха време да ги вьорьжат тия полицаи само това ли имаха да им дадат?
                Френските ли? Еми май това си имат. В немските съм виждал засега само МП-5, имам предвид обикновенните, а не спец.част.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • #38
                  От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  Ептен като наще
                  Даже нашите са една идея по добре защото "дългото" им е АК 47 със сгъваем приклад . Някога носеха и АКСУ 74 но след трагедията в "Белите брези" им ги събраха. Като изключим асоциациите с Тримата от запаса каква марка са тия пушки ?
                  Последно редактирано от sek.1; 10-01-15, 05:45.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    Какви са критериите за това какво оръжие да се използва при антитерористични операции в град/гъсто населено място/или сгради?
                    Дали това което виждаме е всичко което имат/разполагат?Това ли са елитните спец.части, защото тук таме се виждат и ,,цивилни''с маски ?
                    Такива ситуации ще зачестяват и изглежда дойде дойде време за по-сериозни мерки.
                    Последно редактирано от derhunter; 10-01-15, 09:22.
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • #40
                      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      За критериите не знам, знам само, че чух че нещо от сорта на 80 000 полицаи са били мобилизирани да ги търсят тия идиоти. При тая цифра няма как всички да помъкнат пушки за по $7000- $10 000 на парче. Ама пак очаквах нещо повечко де.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #41
                        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        18+

                        Само да не помисли някой,че критикувам,чудя се един вид и на орьжие и на мммм тактика ли,какво ли е това???Пуснаха му гранатите,половин минута след това в редичка и пред магазина,влезе пьрвия и втория спря,третия се бутна в него,след това се изпозастреляха на вратата един друг.От дивана лесно ма тия трябва да са едни от най-добрите в света.


                        http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:248C2FC300000578-2903042-image-a-23_1420834205290.jpg
Прегледи:1
Размер:182.9 КБ
ID:5633831

                          http://www.dailymail.co.uk/news/arti...errorists.html



                          Да проверим и униформите,тия са нямали време май за дегизиране.
                          Кафеви обувки нямам,сини дьнки имам,чеврвена фанелка имам,черен Адидас имам,бяла с дьльг имам,брадясал като тоя с белезниците.........каска нямам и те тва си е.

                          Нямат орьжие верно,половината им стои като на свинче звьнче и то някакви антики почти непотребни срещу Калашник.Тоя сценарий май го е нямало в тренировките.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                            Имам много близък човек от някакви Военни спец части в БГ който по време на рамириците в България 87-88г са били с цивилни дрехи и в повечето случай зад полицията/милицията.
                            Когато са били пред тях решенито за влизане в оперции е било последно,за съжаление !
                            Ситуацията е същтат ,да се молим да не се намесвт баш спец частите където и да е че за тях и мотиката е много добро оръжие
                            Grand Vitra ddis 2008
                            SEAT Althea XL tsi 2010
                            Mitsubishi Canter

                            Коментар


                            • #44
                              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                              Брат ти е написал каква е причината (най-вероятната) ама пак си знаеш твоето! Тези рязко трябваше да въоръжат всичко що е с униформа и може да мърда, в радиус 100 км. (примерно) около Париж... Няма как всички да са по последна мода, и да изглеждат като фитнесинструктори - с каквото има под ръка и на улицата. Това е положението! Да ви напомням ли сагата "44 минути", където SWAT и полиция се налага да вземат оръжие и муниции от кварталния оръжеен магазин, щото това с което са се отзовали на сигнала не върши никаква работа..?!! Няма как всичко да е като на кино в такива ситуации... Ще си анализират хората действията и ако има нужда от нещо, ще го променят или набавят - точно в момента никой няма да им откаже нищо...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                                Някой спец части си са винаги с ,,оборудването''под ръка и последното което ще им намериш в раницата е униформа и каска .
                                Grand Vitra ddis 2008
                                SEAT Althea XL tsi 2010
                                Mitsubishi Canter

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X