Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 250w и nuvi 265w - накъсват

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nuvi 250w и nuvi 265w - накъсват

    Здравейте, взех двет навигации (nuvi 250w и nuvi 265w) на приятели да им кача БГ безплатните карти на Garmin.... в края на годината. Там пишеше първо да се ъпдейтне фирмуера и после да се качи картата. Всичко мина добре, даже им сложих и POI но като ги пробвах как се държат се оказа че малко накъсват на нормал карти детайли а на повече е още по зле. Така ли трябва да е или новия фирмуер е нещо бъгав Software Version 7.60 а беше с 4,50 но не знам как са работили.

    Помогнете, така ли работят гармин или трябва някак си да върна старият ...Предварително Ви благодаря.

  • #2
    От: nuvi 250w и nuvi 265w - накъсват

    Аз ползвам единствено версията Topo LT на картата на Nuvi205 и нямам никакво накъсване!!! Може и да е от много POI, ако са в GPI файл.
    П.П. Не е зле да се направи почистване на потребителските данни. Ако има важни точки в уреда, трябва предварително да се запазят в MapSource, защото след почистване ще изчезнат.
    Последно редактирано от milstan; 10-01-15, 17:05.

    Коментар


    • #3
      От: nuvi 250w и nuvi 265w - накъсват

      На nuvi 265w съм слагал всички версии на ОФРМ картата и никога не е имал накъсване.
      Ако е включена и еврокартата понякога се почудва, но аз я държа на външна памет и изключена по принцип.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X