Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Външна антена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Външна антена

    Купих си HTC P3300,харесва ми как работи,но просто докато ме позиционира малко се бави 2-4минути, днес си поръчах външна антена,защото ще се ползва в камион и ме притесняваше дали ще могат ме хващат спътниците. Та въпросът ми е дали наистина ще работи по-добре ГПС-а с външната антена?

  • #2
    До: Външна антена

    Мой колега има също HTC, но не знам точния модел. Еми според мен без външна антена си е куц кон, въпреки че май е със Sirf III, сравнявайки го с моя GARMIN 76CSx. Докато седяхме в едно заведение постоянно губеше сигнал, а 76-цата поддържаше точност 7-8м, и съвсем стабилно си хващаше барем 6-7 спътника. Пък и той ми се оплака че бавно сваляло координатите на сателитите, и затова ги свалял от интернета през GPRS(за което си плащаш).

    Иначе машинката ми се стори добра. Не знам само с картите как стоят нещата.

    С външна антена би трябвало да се справя доста по-добре, като всеки друг Sirf III. Просто според мен вътрешната антена му е куца. Това е. А за твойта цел, и с външна антена, май си е перфектна машинка.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Външна антена

      Взех антената наистина си хваща доста повече спътници и то доста добре,но забелязах че ако често му ползвам гпс-а на едни и същи места доста бързо ме позиционира, а като отида някъде другаде малко се позабавя, но след няколко дни ще се разбере как работи,тъй като телефона ще го ползва баща ми,а той след няколко часа ще заминава за Русия. Но до момента в БГ гпс-а работи безупречно дано и при братушките да работи така (след няколко дни ще разбера). Относно картите няма проблем - сложил съм му IGO и точно там където ще ходи (Москва, Петербург, Хелзинки, Турку, Истанбул, Анкара и т.н има доста подробни карти

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X