Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
    Може ли снимки на обърнатата кормилна щанга и кулата за панхарда?

    С колко удължихте бъмпстоповете отпред и отзад?
    Всичко е за +4" лифт. Само пружините са най-твърдите на OME за +50мм. Така колата застава реално на +60 и няколко милиметра.

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Може ли да споделиш малко повече инфо за основните фарове и за тези за мъгла.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Може ли да споделиш малко повече инфо за основните фарове и за тези за мъгла.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3089.jpg
Прегледи:1
Размер:383.1 КБ
ID:5769107
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Може и да съм остарял, ама тая решетка ми харесва повече. Почвам да търкам билетчета....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            На мен най ми харесва оригиналната решетка, но нямам такава. С последното издание не стои лошо, а и решетката трябва да се комбинира с броня, каквато също за сега нямам.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              много интересни фарове, доста красиви...
              ;-)
              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Руси, извинявай но би ли дал линк за твоите ключалки на предния капак. Благодаря!

                п.п.
                Тази, която е се монтира централно на предната решетка, има ли я някой за да даде отзиви?

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Ето тези имам предвид:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150310_175900.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5648147

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                    Ето тези имам предвид:
                    [ATTACH=CONFIG]785019[/ATTACH]
                    Имам такива - 100лв

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                      Руси, извинявай но би ли дал линк за твоите ключалки на предния капак. Благодаря!

                      п.п.
                      Тази, която е се монтира централно на предната решетка, има ли я някой за да даде отзиви?
                      Имам заключването за капака но не ми остава време да го монтирам. Някой беше казал че е тежко, но не тежи повече от килограм и половина. При първото заключване се "кодира" към ключа на колата.

                      Най-вече се надявам да излекува известната JK болест с тресенето на капака при по-големи скорости.

                      Има и решетка с дупка. Виждал съм го другаде и пасва много добре.

                      Последно редактирано от Денислав Димитров; 14-10-17, 13:54.

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                        Имам заключването за капака но не ми остава време да го монтирам. Някой беше казал че е тежко, но не тежи повече от килограм и половина. При първото заключване се "кодира" към ключа на колата.

                        Най-вече се надявам да излекува известната JK болест с тресенето на капака при по-големи скорости.

                        Има и решетка с дупка. Виждал съм го другаде и пасва много добре.

                        Да разбирам ли, че решетка с "дупка" е задължителна за да се монтира такава ключалка?
                        И се "кодира" към ключа на колата трябва да му се подава и захранване, така ли?
                        Питам за да избера какво да си взема...

                        п.п.
                        Ти продаваш ли го?

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Имам такива - 100лв
                          Комплекта надявам се?

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                            Да разбирам ли, че решетка с "дупка" е задължителна за да се монтира такава ключалка?
                            И се "кодира" към ключа на колата трябва да му се подава и захранване, така ли?
                            Питам за да избера какво да си взема...

                            п.п.
                            Ти продаваш ли го?
                            Не е задължителна решетката. Не му трябва захранване. Просто ключалката се нарежда по първия ключ който влезе.

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                              Комплекта надявам се?
                              Лява дясна с ключ

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                                Колега, тази(китайската) решетка пасва ли добре, или е необходимо побългаряване?

                                п.п.
                                Аз търся такава без дупка, но нещо не мога да намеря в нета...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X