Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    За сведение - последната цена която получих от Балканстар преди 2 месеца беше 92 000 за Рубикон и 95 000 за Сахара(?!?). Това с ДДС. На склад нямаше нищо, но очакваха един незапазен Рубикон

    Апропо винаги съм считал Сахарата и Спорта за кофти избор, но вече не съм на това мнение - много по-добри са за дълъг път по шосе, а в гората особенно не отстъпват(даже никак) на Рубикона.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      За сведение - последната цена която получих от Балканстар преди 2 месеца беше 92 000 за Рубикон и 95 000 за Сахара(?!?). Това с ДДС. На склад нямаше нищо, но очакваха един незапазен Рубикон

      Апропо винаги съм считал Сахарата и Спорта за кофти избор, но вече не съм на това мнение - много по-добри са за дълъг път по шосе, а в гората особенно не отстъпват(даже никак) на Рубикона.
      Туй с някакви "допълнителни пакети" ли е било, щото сега най-високата им цена е 86 600 ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Винаги когато колата е поръчана от дилъра има някакви пакети допълнително. Тези цени бяха за ТОП оборудване. При Рубикона това е музиката и навигацията(по спомен). В базовата цена не е включен дори и твърдия таван - и той е екстра, както и целите врати.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Точно днес гледах реклама за Рубикон на склад без да се споменава цена, но дилъра ми е на 500 метра, така че ще се отбия да питам. При JL има доста подбрения, които много лесно се добавят и при JK с толкова сериозна афтърмаркет подръжка, но все пак новото си е ново. Най-интересно ми е какво ще излезе от новите мостове на JL Rubicon, които не са точно Дана 44 според експерти и уж хем са по-леки хем по-здрави, това според Jeep. И новия 3 литров дизел е много интересен, но все още няма никаква информация за него.

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Леките и здравите мостове се монтират на различни коли. И сегашните мостове на Рубикон са здрави като карантия, но не и като кожух. Кривят се при подухване на вятър. Затова винаги ги усилваме.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Къс Рубикон е 34.580 евро с ДДС(19%) това за пентастар и 43.035 евро с ДДС за дизела. Ънлимитед е 36.860 с ДДС пентастар и 45.315 с ДДС за дизел. Гаранция ще паднат и още. Това са базови цени, които току що получих.

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Цените за дизела са като тук! Но знаеш, че може да се купи нето и да се направи N1 за дребни пари, напълно законно. А от тук ако купиш винаги плащаш ДДС. Това е интересното..Късите не ги гледай.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                  Къс Рубикон е 34.580 евро с ДДС(19%) това за пентастар и 43.035 евро с ДДС за дизела. Ънлимитед е 36.860 с ДДС пентастар и 45.315 с ДДС за дизел. Гаранция ще паднат и още. Това са базови цени, които току що получих.
                  Значи разпродават бензинови. Как може булгареску да си поръча?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Значи разпродават бензинови. Как може булгареску да си поръча?
                    Булгареску иска Нето Инвойс и си плаща като пич. После - сбогом Гергино. Ако си частно лице си плащаш с ДДСто в Мамалигарско.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Руси какви гуми препоръчваш/ползваш за предимно асвалтово каране на JKU'то?

                      Купих си втори комплект джанти на 18" и искам да сваля зимните гуми около Март/Април и да сложа нещо за 98-99% асвалтово каране, важното е да се държи добре на вода заради местния климат, размер 33-34".
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        N1 от 21 януари 2016 до сега(ако няма промени) го спряха за автомобили, които го нямат от производител, т.е. не го издават. А на въпроса на Гагич, мисля че можеш да си купиш без значение от къде си в Европа, ако има пречки за дилъра, няма проблем аз като юридическо лице в Румъния да го купя и да ти го продам в последствие. Пише, че офертата е валидна до 31 март.

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Нето инвойс за износ много румънски фирми масово избягват понеже ако излезнат на въстановяване им късат шортите от проверки.

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            N1 става преди колата да е регистрирана в Бг. През Германия, TUV Nord. Имат представители в България. Моя го правих лятото - 800лв и 2 седмици.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Руси какви гуми препоръчваш/ползваш за предимно асвалтово каране на JKU'то?

                              Купих си втори комплект джанти на 18" и искам да сваля зимните гуми около Март/Април и да сложа нещо за 98-99% асвалтово каране, важното е да се държи добре на вода заради местния климат, размер 33-34".
                              Оригиналния размер на 18 е 255/70R18. Моята дойде от завода с Bridgestone Dueler H/T. Много лека, мека и добра гума. Само за шосе.
                              Бух препоръчал размер 265/70R18. Някакво марково близко до АТ на добра цена. Избор има - например https://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/15200157/.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                N1 става преди колата да е регистрирана в Бг. През Германия, TUV Nord. Имат представители в България. Моя го правих лятото - 800лв и 2 седмици.
                                Значи пак са започнали, защото преди 2 години на мен ми отказаха. За същата схема както я описваш става въпрос, която си работеше до преди това.


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X