Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Пасва

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Вървя твърдо по стъпките на Гагич...

      Русев младши се сдоби с шофьорска книжка преди 3 месеца. Веднага отмъкна Вранглера. Сега вече(след 3 месеца) колата е на 9000км - не лошо постижение за ученик с много домашни.

      По нея нищо не е пипнато, освен, че от задните гуми липсват няколко милиметра. Човекът е зает с учение и няма време за ремонти и тунинг.

      Така, че темата за сега е в застой.

      А иначе колата за сега се държи - явно вече здрави ги правят. Разход 18л/100км. Според мен повече от 18 не може да се постигне с този модел.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Да е жив и здрав. И аз на времето навивах много километри, но малкия ме бие от всякъде.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Руси,

          Да ти е жив и здрав младежа и да кара още повече

          А ти вземи вкарай един дълга база модел 2018 и се мятай та да поведеш хорото, аз вече заявих на жената, че сигурно това ще ми е следващата цел.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            А ти вземи вкарай един дълга база модел 2018 и се мятай та да поведеш хорото, аз вече заявих на жената, че сигурно това ще ми е следващата цел.
            Абе, гледам, другарите от "Силвър Стар" или както се нарича бившият "БалкОнстар" на сайта си не предлагат бензинови, но ако отвориш PDF-а с "офертните цени" вътре има Wrangler-и с "Пентастар" и с някакви други бензинови агрегати (както има и "Гранд Чероки" с 5,7 Хеми). Значи ли това, че може да се поръча такъв и след живот и здраве година-две чакане да го докарат?
            Щото цените им не са много-много по-високи от аналогичните по разни европейски сайтове... Ама съм писал другаде тука защо аз не смея да попитам - едвам се отървах навремето от някакви нахални като мухи техни служители...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Абе, гледам, другарите от "Силвър Стар" или както се нарича бившият "БалкОнстар" на сайта си не предлагат бензинови, но ако отвориш PDF-а с "офертните цени" вътре има Wrangler-и с "Пентастар" и с някакви други бензинови агрегати (както има и "Гранд Чероки" с 5,7 Хеми). Значи ли това, че може да се поръча такъв и след живот и здраве година-две чакане да го докарат?
              Щото цените им не са много-много по-високи от аналогичните по разни европейски сайтове... Ама съм писал другаде тука защо аз не смея да попитам - едвам се отървах навремето от някакви нахални като мухи техни служители...

              За Вранглер 2017/2018 мисля, че идва само с два вида бензинови но има болт он китове за ХЕМИТа, идва с два литра турбиниран ЕКО и 3.6 Пентастар а за болт он китовете, за 9,999.99 доларес вземаш шест литрово чисто ново хеми 19бинки в зелено мисля беше най-мощния болт он кит на Мопар.

              Тук на острова официално чакат първия 2018 Вранглер към Декември 2018, което значи сигурно 2019 лятото... и ако имат много поръчки в което съм убеден, значи кАди края на 2019 да ги чакаме първите.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                За Вранглер 2017/2018 мисля, че идва само с два вида бензинови но има болт он китове за ХЕМИТа...
                С "Хемита" май ще стрОши задния диференциал, та ще му трябва някакъв усилен, "тип Елиан". Мен ме интересуват с "Пентастар" или там каквото идва след него, пак отиват към 300 к.с. Но германските дилъри например предлагат само къса база с бензинови мотори. Нашите пък изобщо не предлагат, но ги има в ценовата им листа
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Новия JL ми харесва по снимките, но не мисля за сега да полагам глава на дръвника. Моя си е добър. Вече получих 2 МНОГО неприлични предложения за да го продам, но реших да си го оставя. Тази кола няма алтернатива на пазара и не се намира евтино.

                  Не разбирам зашо се увличате с тия Хемита, Шасито на тази кола не може да носи такъв двигател пълноценно, особенно с патр тайма. Да в Шатите ги правят много, вкл и чаржват Пентастара до към 500к.с. , но там ги карат с 50 мили и само по асфалта.
                  Признавам, че дизела на ВМ си е много подходящ за дългия Вранглер JK, само дето 5 степенния автоматик води до големия разход на гориво. Но пък не се чупи. И друго - когато се лифтне колата и се сложат 35 инча гуми Пентастара започва да се задъхва и разхода му отива твърдо над 20 литра. Имам близък човек с така направена кола и те вече няма общо с оригиналната като динамика и разход.

                  А дизела спокойно си носи големите гуми...В гората си върви на бързите предавки без да се зори. Като проходиост е уникален!
                  Казах ви за разход от 18 литра, но той е по компютър. Ако се настроят в компютъра на колата разликата в гумите, компютърния разход ще отиде вероятно на около 15, при положение, че Русев младши подава газ като умопобъркан!

                  Впрочем случайно се сдобих с 2 моста от Рубикон. Сега чакам от USA бутони и инсталация за блокажите и ще ги монтирам. Не че имам проблем за сега с сахарските мостове...
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    че Русев младши подава газ като умопобъркан!...
                    Метнал се е на майка си.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Дизела с 35-ци спокойно може да направи донът. Говоря от личен опит, хем моя беше стария двигател, макар и с чип. Помня като се гонехме с предния ти вранглер, че изобщо не можах да те настигна. Явно новия дизел е добре барнат.
                      Разхода на гориво е нормален за кола със съпротивление на тухла четворка, особено в предимно градско, където ускорява и спира.
                      На извънградско с Ивича преди три години ни даде еднакъв разход от 14 на 100, със 140 по магистралата до морето...........това преди да ми падне колелото в движение, само с 80
                      Руси, детето на добра кола се учи. Интересно ми е какво е следващото ниво от тук нататък

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Впрочем СЛУЧАЙНО се сдобих с 2 моста от Рубикон.
                        Когато човек си има късмет....
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          В момента има някаква ликвидация на Рубикони на склад в Румъния, ако някой се интересува мога да питам за цени. Става въпрос за JK не за JL. JL го чакам да видим на какви цени ще го обявят, но дочух че ще е към края на 2018. Извинявам се на Руси, че му цапам темата.


                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                            В момента има някаква ликвидация на Рубикони на склад в Румъния, ако някой се интересува мога да питам за цени. Става въпрос за JK не за JL. JL го чакам да видим на какви цени ще го обявят, но дочух че ще е към края на 2018. Извинявам се на Руси, че му цапам темата.
                            Питай.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                              В момента има някаква ликвидация на Рубикони на склад в Румъния, ако някой се интересува мога да питам за цени. Става въпрос за JK не за JL. JL го чакам да видим на какви цени ще го обявят, но дочух че ще е към края на 2018. Извинявам се на Руси, че му цапам темата.
                              Нищо не цапаш. А JL на цена ще е подобна на JK - около 100 000лв с ДДС.

                              Интересно каква ще е тази ликвидация на Рубикон при положение, че вечно няма по складовете в Европа. Нормална практика е когато излиза нов модел последните бройки от стария да се продават с големи отстъпки, но това е ако има нешо останало. При Вранглер няма такъв филм.

                              Радвам се, че има шанс от Гагич да стане човек! Провери за цените веднага! Мисля, че който се уреди Вранглер Рубикон дори и Сахара или Спорт на добра цена ще направи добра сделка. Не съм убеден, че JL ще е по-добър за офроуд, даже ще е обратно с тези нови двигатели по 2000 кубика...
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                В румънския сайт има промоция 10 000 евро отбив от цената за "Гранд Чероки". За всичко друго има "поискай оферта". Много ги мразя такива. На всичкото отгоре ги подозирам, че си стъкмяват офертата според питащия. Ако някой от България попита, сигурно ще забият цена, по-висока и от на българския дилър.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X