Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Започнаха да скърцат спирачките. Точно преди колата да спре на място , звука е неприятен.
    Някой знае ли защо и от какво?

    Аз разбрах от какво при мен скърцаха, преди няколко дни в Алпите взеха да скърцат(едната само) сериозно и когато стигнах в хотела реших да проверя обстойно.

    Една дълбока бразда в десния преден диск, около мм дълбока и 2мм широка. Сигурно накладката е захапала камъче или нещо достатъчно твърдо за да изяде метала на спирачния диск.

    Разглобих спирачката пред хотела и почистих основно, не намерих виновника за браздата в диска но улея в накладката бе запушен, мисля се дали тия напречни улеи не трябва да се почистват регулярно.

    Сега пак понякога ми просвирват спирачките и се чудя дали да не си поръчам оригинални накладки от Америка, моите уж пак са от америка ама са афтър маркет и в комбинация с новите ми спирачни дискове уж оригинални от Мексико може би се случва несъгласие между двата компонента на спирачката.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Случая с доблестните катаджии има развитие.
      Оказва се, че за тежко наружение като моето, се полага отнемане на книжката за период от 1 до 3 месеца.
      Оказва се също и че при обжалване в съда, този акт пада на 100% - признание на самите полицаи.
      Това е така, защото служителите на МВР, които са го съставили не са компетентни да решават дали номера е правилно или неправилно монтиран- отново признание на самите полицаи.
      Като се замислим, те за кое ли са компетентни! Това не е признание на самите полицаи.

      Така, че моята дилема е следната- дали да си оставя книжката за един месец да почива, с цел смирение и връшане към природосъобразен начин на живот, или да обжалвам в съда и да съборя акта, като през това време продължа да обикалям ненужно с колата си и да замърсявам околната среда и водите ни.

      Какво ще ме посъветвате?

      П.С. Колегите , на които номера не е монтиран там където биха искали катаджиите да се замислят!
      Ако имаш времето, не се смирявай и не се връщай към природосъобразен начин на живот.
      Обикаляй си, замърсявай, и не го мисли много.

      Прочее, кой е монтирал там предния номер?
      Не са ли същите тия юнаци, от БМВ, или там каквото беше?

      Похарчи малко време, и после в иска към тях не пропускай да отбележиш "нанесените вреди и пропуснатите ползи". И за едно евро да ги осъдиш, пак ще си морално удовлетворен..
      То за толкова пари хората какви фабрики си купуват..

      Успех, Руси!

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Естествено че ще ги съдиш. Да не говорим че няма изискване предния номер да е в средата на колата. Е в дясно не става, трябва да е в ляво
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Сега пак понякога ми просвирват спирачките и се чудя дали да не си поръчам оригинални накладки от Америка, моите уж пак са от америка ама са афтър маркет и в комбинация с новите ми спирачни дискове уж оригинални от Мексико може би се случва несъгласие между двата компонента на спирачката.
          Ако ще поръчваш от USA - HAWK е модела: предни, задни. Проверено.
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Два пъти съм глобяван за това, че номера ми е на предния капак. Първият път беше фиш за 10 (десет) лева. Вторият път беше акт преди почти 4 месеца и още не е готов. Презавериха ми го за пореден път преди два дни. В акта пише, че не се вижда. Ще ровя до дупка!
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              A може би е време да започнем да спазваме някакви правила...Друг е въпроса, че тези които трябва да налагат правилата са хора които трябва да бъдат уважавани, знаещи и можещи. КАТ твърдо за мен не влиза в тази категория.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Това за правилата ясно. Въпроса е че предния номер не е задължително да е в средата на колата. Има си нормативна уредба.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  А, КАТ какво ги правят тези с Алфите- 147, 156, 159 и др.?
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Там номерата са леви.

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Днес пристигнаха разни хубавини. Познайте откъде.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ggg.jpg
Прегледи:2
Размер:93.5 КБ
ID:5668546

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:k.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5668547

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150623_193701_resized.jpg
Прегледи:1
Размер:150.7 КБ
ID:5668548
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Задния номер така дали ще е проблем?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150623_201420_булевард „Беломорски“.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5668568

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Моят е точно така, там си го сложиха при регистрацията, съответно проблеми досега не съм имал

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Задния номер така дали ще е проблем?

                            [ATTACH=CONFIG]809924[/ATTACH]
                            Ми така на пръв поглед няма осветление
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Не идва ли осветлението от габарита над номера? При американските е така поне. Обаче виж за европейските изпълнения не съм обръщал внимание

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Супер сложно ще е да сложи една диодна лампичка(за номер) с магнит или силикон да осветява номера тъкмо е близо до бронята няма да се виждат много кабелите, ИМХО...
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X