Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R 1150 GS / Adventure

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BMW R 1150 GS / Adventure

    Не знам как е в детайли за 1150, но при 1200 ако има въздух ще светне грешка и започваш от начало.
    Реално не виждам причина за повреда, дали ще има успех претакането през модула ???? да не се случва.
    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

    Коментар


    • #17
      От: BMW R 1150 GS / Adventure

      Диаметъра на резбата е 18 мм. но не мога да измеря точно стъпката. Резбомера който имам е за по-малки резби.
      На око с линийка е около 2 мм.
      Накрайника на фунията има същата резба като капачката на отвора през който се налива спирачната течност.

      Коментар


      • #18
        От: BMW R 1150 GS / Adventure

        Благодаря! След две год, като пак го правя тва, ще си имам готов накрайник вече.
        ------------------

        ... когда кто то тупой, это навсегда !

        Коментар


        • #19
          От: BMW R 1150 GS / Adventure

          Обзаведох се с Twinmax. Не особено благоразумна постъпка като цяло , но първата синхронизация завърши с великолепен резултат. Ся звучи като четири-цилиндров.

          Ако някой в региона на Бургас има нужда, да се обажда, че джаджата наистина е полезна и лесно се работи.
          ------------------

          ... когда кто то тупой, это навсегда !

          Коментар


          • #20
            R 1150 GSAdv, 2004
            Сменен съединител преди 2год, с оригинален. Тогава беше на 80к. Сега е на 110к. Съвестно поддържан. Преди 5 дена - пълно обслужване, включително и смяна на течността на съединител и спирачки.
            Вчера съединителят пак изтърва, като по нагорнище подадох рязко газ на шеста скорост още в ниските й обороти. Може ли да съм го изхабил за толкова кратко? Това ми беше първата мисъл.
            Ще ви спестя всички си чудения и притеснения.
            Оказа се твърде много течност в резервоарчето на съединителя. Без място за въздух.
            Изкарах, колкото да се вижда въздух отстрани в прозорчето и всичко се оправи.
            Съобразявайте го това, че да няма излишен стрес :-)
            ------------------

            ... когда кто то тупой, это навсегда !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X