Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип, това е въпроса?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какъв джип, това е въпроса?

    Чета и не вярвам на ушите си...толкова ясен въпрос и толкова субективни изказвания.Да си оправи пътя,да не си купува джип или Тойота,МЦ,Ровър....а се иска мнение,между Витара или Рав.От седмица ровя търсачката и не намирам отговор,но и не смея да отворя тема,
    защото спама ми е вързан в кърпа.Съжалявам ако съм бил груб.

    Коментар


    • #47
      От: Какъв джип, това е въпроса?

      Първоначално публикуван от Джори Преглед на мнение
      Чета и не вярвам на ушите си...толкова ясен въпрос и толкова субективни изказвания. ...
      Дали е толкова ясен?

      Първоначално публикуван от milodada Преглед на мнение
      ... Въпроса е кой от всички изброените или пък да ми препоръчате някой от който бих останал доволен. ...
      Да те питам аз как ТИ ще можеш да ми препоръчаш кола/жена/манджа/дреха от която АЗ да остана доволен, без да си имаш представа кой съм, що съм, какви са ми вкусовете?!?

      Пък джипът хем да можел да преодолява някакви "огромни" коловози (какви са тия коловози, наистина ли са толкова страшни или през тях ще мине всеки уважаващ себе си Москвич?!?), хем да харчи малко, пък да му е и евтина поддръжката ...

      Ако наистина има "огромни коловози" - направо забравяме Гранд Витара и РАВ-ката. Щом иска да бори коловози, аз ще му препоръчам, примерно, Нисан Патрол с гуми поне 33", щото АЗ съм останал доволен от него в подобни условия. Ама ТОЙ дали ще е доволен?

      Ами, съжалявам ако съм груб, обаче на участниците в този форум отдавна им е писнало от подобни въпроси на хора, които сами не знаят какво искат! Няма, няма и току се появи следващият, който търси джип, дето да върви с 200 на магистралата; да не му пука от дърварските коловози в гората; само да мирише нафтата и поддръжката му да е без пари; пък, ако може и да е по-евтин ...
      Е, който намери такъв - да се обади тук. Ще има със сигурност много мераклии да си купят същия!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #48
        От: Какъв джип, това е въпроса?

        Първоначално публикуван от Джори Преглед на мнение
        ...толкова ясен въпрос и толкова субективни изказвания ... но и не смея да отворя тема...
        Дотук добре. Прочети пак първото мнение и ако пак мислиш, че е толкова ясен въпрос, може даже и да спреш да четеш.

        ПС: Ако някой пита "Кое е по-добре, да ми ударят шамар по лявата буза или зад врата? А му отговорят - наведи се." - пак ли ще са субективни мнения при толкова ясен въпрос?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #49
          От: Какъв джип, това е въпроса?

          Колегата пуснал темата не е писал близо месец!

          Коментар


          • #50
            От: Какъв джип, това е въпроса?

            Той още снима тия велики 50м, дето се оказаха такъв проблем.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #51
              От: Какъв джип, това е въпроса?

              След дълго мислене над въпроса "Какъв джип, това е въпроса?", единствения разумен отговор до който успях да достигна, е "Чужд!"...

              Коментар


              • #52
                От: Какъв джип, това е въпроса?

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                След дълго мислене над въпроса "Какъв джип, това е въпроса?", единствения разумен отговор до който успях да достигна, е "Чужд!"...
                По-скоро: червен.

                Коментар


                • #53
                  От: Какъв джип, това е въпроса?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  По-скоро: червен.
                  Тцъ, по-скоро нещо по-убито.

                  ... ма що пък не и жълт.


                  Прави ми впечатление, че в последните няколко месеца има няколко подобни теми от преснорегистрирани потребители, а някои са и само с по 1-2 мнения в темата която са пуснали.
                  Лошото е, че в началото трудно се преценява кой само си пробва нета и компа, и на кой може наистина да си полезен.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какъв джип, това е въпроса?

                    Предлагам да се образува комисия по обясняването...Срещу скромно заплащане в течни пари да разясняват на хората какво им харесва .Така ще се избегне излишният спам.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какъв джип, това е въпроса?

                      Вижте, с'я! Намам нищо против жЕлтите жипове и течните пАри. Ама дето се вика "няма се плашиш и аз съм бил новобранец", но барем първо четох, четох, па после писах и си си следях темата, защото все пак съм я пуснал от личен интерес. Да щракнеш нещо в нета и после да го отсвириш - ами не е много колегиално, при все, че явно не сме колеги. От подобни теми полза няма нито за този, който е писал, нито за редовните участници във форума. Колкото и да съм толерантен към нови участници във форума, може би следва да се въведе някакъв лимит от 7-10 дни, в които ако няма реакция от отворилия темата, и то най-вече в този раздел, тя да отива в архив, а не тука да се хапем и да си правим чат /пак нищо против, ама си има чат за което/...

                      П.П. Забравих да добавя, че ако става въпрос за 300-400 метра до вилата, както е в случая, по добре да се инвестират едни 10 000 лв. за път, вместо 25 000 лв. за джип, който няма да се използва по предназначение и ще се поддържа...
                      Последно редактирано от AAF; 09-02-15, 19:29.
                      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какъв джип, това е въпроса?

                        Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
                        П.П. Забравих да добавя, че ако става въпрос за 300-400 метра до вилата, както е в случая, по добре да се инвестират едни 10 000 лв. за път...
                        Може, ама ако пътя е от дворната врата до вилата.

                        ... въпреки че комшия на мой приятел, който живее в Бояна, направи около 500м. канализация и улицата в/у нея за негова сметка, ма явно не му е проблем.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какъв джип, това е въпроса?

                          Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
                          В...ако става въпрос за 300-400 метра до вилата, както е в случая, по добре да се инвестират едни 10 000 лв. за път, вместо 25 000 лв. за джип, който няма да се използва по предназначение и ще се поддържа...
                          Аз пак да напомня, че става дума за 50м до вилата. Това дребен камънак да му насипеш ще излезе за никави пари (1000-2000лв). Да не говорим, че въпросните "огромни" коловози някой трябва да ги е направил. И освен ако не му ходят през 2 седмици на вилата каруци, то въпросните "огромни" коловози няма от какво да бъдат направени! Имаше надежда да видим за какво иде реч като се обещаха снимки, но 1 месец чакаме. С две думи дрън та пляс! Да не говорим, че освен ако много не те тегли да караш баш в коловоза не ти трябва нещо особено. А ако се окаже, че една оран и заравняване на ужасното разстояние от 50м свръшат работа отиваме на ... @№%@№€@$
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какъв джип, това е въпроса?

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Аз пак да напомня, че става дума за 50м до вилата. Това дребен камънак да му насипеш ще излезе за никави пари (1000-2000лв). Да не говорим, че въпросните "огромни" коловози някой трябва да ги е направил. И освен ако не му ходят през 2 седмици на вилата каруци, то въпросните "огромни" коловози няма от какво да бъдат направени! Имаше надежда да видим за какво иде реч като се обещаха снимки, но 1 месец чакаме. С две думи дрън та пляс! Да не говорим, че освен ако много не те тегли да караш баш в коловоза не ти трябва нещо особено. А ако се окаже, че една оран и заравняване на ужасното разстояние от 50м свръшат работа отиваме на ... @№%@№€@$
                            Дребен кaмънaк зa 2000лв. зa 50 метрa сa грубо 8 кaмaзa по 12-13 тонa фрaкция. Или нa всеки 6.5 метрa по един кaмaз. Пътя ще го повдигне с около 50 см. дa не кaжa повече че не ми се смятa
                            Зa 2000лв. 50 метрa се бетонирaт. Aко нямa основa след 4-5 г. може дa се нaложи отново дa се повтори кaто стaрия си остaне отдолу зa основa и...зaбрaвя зa достa години дa питa други люде где го сърби.
                            Цялaтa тaя рaботa без дa се моли нa никой. Вaди и плaщa.
                            Желaнието ми е в моментa когaто му се нaложи нa колегaтa дa си купи чисто нови дюзи дa речем, зa тaкa мечтaния сув, дa прочете постa ми.
                            Последно редактирано от //Радо//; 09-02-15, 21:31.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какъв джип, това е въпроса?

                              Колегата е щастлив, че се касае за последните метри до НЕГОВАТА вила.
                              Проблемът е, когато целия път е речно корито и никой от съседите не пипа една мотика или лопата да заравни поне пред тях.
                              Това е моят случай.
                              Иначе последните не 50, а близо150м съм си ги направил магистрала само с ръчен труд.
                              Сега след поредните порои пак никой не пипа, ама и аз съм се отказал.
                              Моята е най-проходимата джипка на баира. (две стокови витари и стокова кия)
                              Ако ще да го изрови по метър вади.
                              Жалко само, че ми е проблем за леката кола, а тя ми харчи по-малко.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какъв джип, това е въпроса?

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Пътя ще го повдигне с около 50 см. дa не кaжa повече ...
                                Нали уж вила - отдалечено, транспорт... пък може да го иска морски, с мидички и камъчките избрани по цвят
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X