Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боя за Мерници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боя за Мерници

    Здравейте, искам да боядисам мушката на пушката с някаква боя, понеже сега нещо ми се губи от погледа.
    Каква боя да търся?
    Ще се промени ли нещо в боя на пушката, имам в предвид като се боядиса ще се промени ли размера на мушката?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Боя за Мерници

    Потърси в оръжейни сайтове!Фосфоресцираща!Продават!
    П.С.Не вапцай цялата пушка че ще свети в гората като коледна елха
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Боя за Мерници

      Такова нещо търси:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tg962a.jpg
Прегледи:1
Размер:34.2 КБ
ID:5633154
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1612.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5633155
      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
      Dacia Duster 4WD

      Коментар


      • #4
        От: Боя за Мерници

        Лак за нокти от тия дето не ги знае жена ти,става и с боя за барбекюта или такава за спирачни апарати,че държат на нагряване.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Боя за Мерници

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Здравейте, искам да боядисам мушката на пушката с някаква боя, понеже сега нещо ми се губи от погледа.
          Каква боя да търся?
          Ще се промени ли нещо в боя на пушката, имам в предвид като се боядиса ще се промени ли размера на мушката?
          Турай некакво влакно. И аз бех на тоя етап с боята, ама е бошлаф работа, особено ако мушката е миниатюрна. При мене заради шашавия руски размер на резбата на мушката беше драма докато намеря фиброоптична мушка, която да се навие. И накрая намерих една тлъста, която дойде и малко висока, но понеже мерника и той е шашав играта с повдигането му или смяната му ще е голяма, заради това просто се прицелвам малко по-високо и те така. Тия дни си поръчвам и новите мерници за калаша, които също са тлъсти и са светещи, с големи тритиеви точки.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #6
            От: Боя за Мерници

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            Здравейте, искам да боядисам мушката на пушката с някаква боя, понеже сега нещо ми се губи от погледа.
            Каква боя да търся?
            Ще се промени ли нещо в боя на пушката, имам в предвид като се боядиса ще се промени ли размера на мушката?
            Само гърба на мерника с фосфоресцираща жълта,бяла ,а може и да е обикновенна,мушката черна ,цевта около нея също жълта или бяла,с прожектор отстрани е като проектор,вижда се и без него,ма зависи и от зрението индивидуално е,друго не ми требе!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Боя за Мерници

              Висшия пилотаж в тая работа е със светещи ампули. Тези ампули съдържат Тритий. Това е изотоп на Водорода и излъчва много слаба радиоактивност и примерно 20 години период на полуразпад. Принципно е безвреден освен ако не ти го имплантират в кратуната. От там надолу всички методи са "мИжи да те лИжа". А в тъмното най-добре се вижда бяла точка - имам в предвид ако не свети, а само отразява естествена светлина.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #8
                От: Боя за Мерници

                Имам 2 боядисани,единия заводски Смит,а другия вапцан от мен Рюгер,на Смита му по-видима боята,едно такова крещящо червено е за разлика от лака на жената който по някаква причина не е крещящ.На сумрака на стрелбището и двата вършат работа,ясно се откроява за разлика от черноя цвят.

                Имам един с тритиев и мммммм няколко с нощни мерници както ги водят тук,тия спокойно се виждат в пълна тъмница от което не виждам голям смисъл защото само едно мерни прибори се виждат и това е.

                Боята е никакви пари,другите са около 60-80 долара в зависимост от марка и модел,а и на какво ги слагаш и от къде ги намериш.За 60 долара /айде и по-малко да е / си взех Бушнел бьрзомерец който става и за Рюгер 22 и за помпа 12так и за карабина 308 с гаден откат.Ако трябва да избирам за дълго дали да му слагам светкавици разни или бьрзомерец то съм твърдо за второто,но и зависи какво и къде стреляш.

                Само за идея
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Боя за Мерници

                  Определено бързомер няма да ми върши работа, притеснява ме, че мерната планка няма да го издържи, пък и в гората с това отгоре върху пушката си е приключение.
                  Не ми се сменя и мушката за сега.
                  Ще пробвам с някаква боя за сега.
                  Другата ми пушка е с две мушки и работата е по лесна.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Боя за Мерници

                    http://www.opticsplanet.com/truglo-b...it-tg985a.html

                    Всочките варианти ги имам по патлаците в нас- обикновенни мушки, с тритиева боя, със тия прозрачните влакна, комбинация от боя и влакна... Какъв е смисъла да ти светят мушките като нищо друго не се вижда? Аз поне не намирам смисъл /говоря за ловно оръжие, в гората/.

                    Ако решиш да мажеш с тритий, ето ти колко струва фосфорециращата боя.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #11
                      От: Боя за Мерници

                      Aз боядисвaм мерникa /гърбa му/,мушкaтa си е чернa,основaтa около нея също е боядисaнa и си ги пaсвaш .
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Боя за Мерници

                        Боя за плувки.
                        42

                        Коментар


                        • #13
                          От: Боя за Мерници

                          http://glow-on.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Боя за Мерници

                            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                            Това продава ли се тук някъде и на каква цена?
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Боя за Мерници

                              Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                              Това продава ли се тук някъде и на каква цена?
                              Едва ли,поръчваш онлайн...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X