Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Премахване на соленоид?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Премахване на соленоид?

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Дубле! Ама ми се иска да е от БГ, а не от немам си къде (ибей и др.) , че някой път толкова чакам, че забравям какво съм поръчал. Светьо, прерових надлъж и нашир сайта на дивите ровери, но не видох соУеноиТ никъде
    allbright е релеТО за лебедка (имат и не само за лебедка). Имат и доста копия и повечето от тях също са читави. Биват и различни размери. Изглеждат като бакелитова кутия с 4 болта на капака. Вътре са две двойни релета, свързани по правилния си начин с цели медни шини (токът не минава през нито един болт или нит) и отвън няма мотаещи се излишни връзки, мостове и кабелчета.
    Дивите май са доста нехайни към сайта си, ползвай телефон.
    Вромос продават подобни ама отзивите не са абсолютно еднозначни. Конкретния екземпляр който лично съм виждал си беше читав.
    Л.Мечков също можеш да питаш - от него си купих някакъв вариант и докато аз не го счупих чисто механично, работеше добре.

    Коментар


    • #17
      От: Премахване на соленоид?

      Аз също трябва да купувам соленоиди и утре ще звъня на Явор VROMOS . Видях някъде че продава 500 А влагозащитени за 30 лева броя.
      Пък да видим дали има
      Напред и нагоре
      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
      0886769809-Юлиян
      kiko00@abv.bg

      Коментар


      • #18
        От: Премахване на соленоид?

        И аз съм с такъв. От Ибей го взех.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:190720131625.jpg
Прегледи:1
Размер:76.1 КБ
ID:5632857
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #19
          От: Премахване на соленоид?

          На Л.Мечков на сайта има сниман такъв и на "детайли за продукта" пише само - тежи 1кг. Няма как да приема на сериозно такъв търговец,сори Роска, твоя колко ампера е? На моя лебед по книжка му дават от 50 до 480А. Малко множко ми се струва да стига 480А, ама знае ли човек.

          Коментар


          • #20
            От: Премахване на соленоид?

            На моя пише - Максимална кратковременна мощност 600А
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #21
              От: Премахване на соленоид?

              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
              ...Няма как да приема на сериозно такъв търговец,сори
              Аз за продукта ти говоря, търговците са ясни.

              Коментар


              • #22
                От: Премахване на соленоид?

                Разбрах те!

                Коментар


                • #23
                  От: Премахване на соленоид?

                  В момента има в ибей.юк разпродажба на оригинален олбрайт с номинален ток 800 А .
                  I get High by going Down

                  Коментар


                  • #24
                    От: Премахване на соленоид?

                    Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                    В момента има в ибей.юк разпродажба на оригинален олбрайт с номинален ток 800 А .
                    Я пусни линк на лично?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Премахване на соленоид?

                      Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                      В момента има в ибей.юк разпродажба на оригинален олбрайт с номинален ток 800 А .
                      Не ги намирам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Премахване на соленоид?

                        Подвел съм те, без да искам. Сменили са изделието, а то си стои в списъка ми. Но този търговец продава изостанали складови наличности и сигурно пак ще има. plccenteruk е търговеца. Моля, да ме извините.
                        Последно редактирано от skitnik; 03-01-15, 13:41.
                        I get High by going Down

                        Коментар


                        • #27
                          От: Премахване на соленоид?

                          Аз дължа едно уточнение - марката е ALBRIGHT, с едно L. Важно е при търсене.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Премахване на соленоид?

                            Здравейте, искам да попитам може ли някой да ми разясни точната работа на този соленоид малко ми е далечна тема пък ми се ще да се впусна в разходи за лебетка. Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Премахване на соленоид?

                              Жорка, с такива соленоиди карам такава лебедка от доста време и не е имало и намек за пробуем. Проблемът се оказаха алуминиевите шини, които ги свързват. След замяната им с медни (още преди монтажа) работят безотказно доста време.
                              Време е да се явиш по служба и целесъобразност и да утрепем проблема.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Премахване на соленоид?

                                Първоначално публикуван от mehanika33 Преглед на мнение
                                Здравейте, искам да попитам може ли някой да ми разясни точната работа на този соленоид
                                H-bridge (виж в уикипедия) съставен от две релета, всяко с по един отворен и един затворен контакт. Като задействаш едното токът върви през мотора в едната посока, а като задействаш другото - в другата посока и съответно имаш две посоки на въртене на мотора. Като са изключени релетата (или ако случайно включиш двете заедно) ток не минава и лебедката не се върти.

                                Ако не си разбрал - схема по-късно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X