Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Аз не че нещо ама за 10к (може и за 5 ама е до късмет) се купува Г с 6.17 мостове, квото не трябва се продава за кой колкото даде и мостовете, раздатката и карданите идват без пари.
    Блокажа е около 2.5 пъти по-смислен. Раздатката е синхорнизирана.
    Тази схема мислех да я правя със Тойота 70,но нали няма блокажи.
    За Г-то по памет/говоря малко наизуст / имаше нещо ,дето не се връзваше ,май трябваше да е комплект с раздатката ,пък тя с...
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #32
      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Тази схема мислех да я правя със Тойота 70,но нали няма блокажи.
      За Г-то по памет/говоря малко наизуст / имаше нещо ,дето не се връзваше ,май трябваше да е комплект с раздатката ,пък тя с...
      Да де - написал съм го - кардани и раздатка е добре да имаш - на 460 предния мост върти "на обратно". Хубавото е, че раздатката е отделен агрегат. И е синхронизирана, аз поне друга такава не знам.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Заден мост на Паджеро 400 лв , преден мост от Патрул 1000 лв .За здравината ако се направи и усили по правилния начин не би трябвало да има проблеми .
        Или мога да ти доставя две усилени полуоски по твой чертеж-но пак ще стане 2400лв,цената им е 1000лв.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #34
          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
          Или мога да ти доставя две усилени полуоски по твой чертеж-но пак ще стане 2400лв,цената им е 1000лв.
          Вальо, на мен не ми трябват усилени полуоски , нали идеята е да се ползват нормални полуоски от Патрул , на които само шлиците да са други . Иначе аз топлата вода я знам ама нямам 6000 евро за Лапландерски мостове
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #35
            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            А бе стига с тия 6000 евро,Стоян мисля ,че ги взе за 5000 лв двата.
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • #36
              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Стоян ги взе и за по малко, но оригиналните не издържат на големи мотори. 6000 евро стават с усилени авточасти.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Вальо, на мен не ми трябват усилени полуоски , нали идеята е да се ползват нормални полуоски от Патрул , на които само шлиците да са други . Иначе аз топлата вода я знам ама нямам 6000 евро за Лапландерски мостове
                Ей това не ме кефи мен "стандартна полуоси " -след скъсяването и нарязването става вече нестандартна и при едно евентуално счупване ,не ти трябва морга или магазин а завод .
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #38
                  От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Стоян ги взе и за по малко, но оригиналните не издържат на големи мотори. 6000 евро стават с усилени авточасти.
                  Сигурно е така,той щеше да ги слага на Уаза /не се бъзикам/

                  Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                  Ей това не ме кефи мен "стандартна полуоси " -след скъсяването и нарязването става вече нестандартна и при едно евентуално счупване ,не ти трябва морга или магазин а завод .
                  И мен не ме кефи това.
                  По -добре да се мисли за нарязване на "патролски" шлици в паджеровите планети, с надеждата да стане достатъчно здраво,да не после да сменяме касети ,реглажи на дифове и т.н.
                  Ама то пък дали няма да се обърка нещо по блокажа ?
                  А бе няма ли някой да ни светне малко за тея Паджерота,държат ли на бой задните мостове ?
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #39
                    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    А бе няма ли някой да ни светне малко за тея Паджерота,държат ли на бой задните мостове ?

                    Държат, няма проблем.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Цялата дискусия гравитира във въображаемото пространство докато не почне да се говори с размери вместо с евро/лева/.

                      Като пренарежеш на големите полуоски малки шлици и цялата им здравина си остава на струга дето си струговал стъпалото Същото е и с преработеното зъбно колело...
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #41
                        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Аз още не съм разглобявал заден мост от Паджеро ,но разглобих задния мост на Фронтера Б 2,2 дизел . От видяното останах доста изненадан полуосите в задния диф са с дебелина 38 мм. ,а шлица е 32 мм. При това положение според мен спокойно може да се сложи 100% блокаж без никакви притеснения. В момента мога да направя снимки на всичко ,както е разглобено ,ако има интерес.А цената на целия мост е ,колкото две карета на автомобил.
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • #42
                          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                          може да се изработи нова полуоска по патолското каре и паджеровиа див
                          Сега се сетих ,че на теб ти правиха удължител на полуоската.Това също е вариант,макар че в нашия случай може да станат бая широки мостове

                          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                          Цялата дискусия гравитира във въображаемото пространство докато не почне да се говори с размери вместо с евро/лева/.

                          Като пренарежеш на големите полуоски малки шлици и цялата им здравина си остава на струга дето си струговал стъпалото Същото е и с преработеното зъбно колело...
                          Стояне,ще се радвам да се включат повече специалисти по металообработка.Даже ще звънна на Славин ,ако има възможност да се включи.

                          Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                          Аз още не съм разглобявал заден мост от Паджеро ,но разглобих задния мост на Фронтера Б 2,2 дизел . От видяното останах доста изненадан полуосите в задния диф са с дебелина 38 мм. ,а шлица е 32 мм. При това положение според мен спокойно може да се сложи 100% блокаж без никакви притеснения. В момента мога да направя снимки на всичко ,както е разглобено ,ако има интерес.А цената на целия мост е ,колкото две карета на автомобил.
                          Пускай снимки ,ама нека и другите да кажат размери да сравняваме ,че аз само с витарови и уазкови съм се занимавал
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #43
                            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Сега слизам в гаража и ще направя повече снимки. Само за сравнение предния мост на Нисан Y60 е 32мм.,а иначе ето една две снимки на Фронтерова полуос .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1111.jpg
Прегледи:2
Размер:129.3 КБ
ID:5631995Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1110.jpg
Прегледи:2
Размер:147.4 КБ
ID:5631996
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • #44
                              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              За здрави са здрави един агент беше успял да скъса задна полуоска а блокажа беше невредим ,на Поджерото полуоската доста дебела ми се видя не помня точните размери но е близка до Патулската обаче прасето и касетата са доста по малки от Патрулските и ако се преправят планетите ще се получи разлика в дължината на моста.
                              Колко е дълъг Паджеровия мост.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Сега слизам в гаража и ще направя повече снимки. Само за сравнение предния мост на Нисан Y60 е 32мм.,а иначе ето една две снимки на Фронтерова полуос .
                                Ще я премериш ли точно след шлиците на най тънката част. При фронтерата най итнересния факт е че има предавка 5.12 . Точно като на Витарите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X