Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

    Здравеите, имам проблем с задното окачване на моята фронтера б, когато се заклати задницата веднага бие шасито в моста и това на асвалтов път а да не говориме ако има двама човека отзад или ако съм натоварил. Да ви кажа как си мислех че ще реша проблема 1 во смених пружините след това и амортисиорите но проблема си остана като и задницата ми е клекнала някаква и не зная какво да правя според мен проблема си е в пружините даите някакъв съвет какво да направя.

  • #2
    От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

    Първоначално публикуван от ceci112 Преглед на мнение
    Здравеите, имам проблем с задното окачване на моята фронтера б, когато се заклати задницата веднага бие шасито в моста и това на асвалтов път а да не говориме ако има двама човека отзад или ако съм натоварил. Да ви кажа как си мислех че ще реша проблема 1 во смених пружините след това и амортисиорите но проблема си остана като и задницата ми е клекнала някаква и не зная какво да правя според мен проблема си е в пружините даите някакъв съвет какво да направя.
    Липсват ти дъмп стоповете явно. Пружини какви сложи? Амортисьорите нямат отношение към биенето
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

      'бах тия пружини, ако на асфалтов път и ненатоварена удря на тампоните! Какви пружини си сложил?

      п.п. fanatic - амортисьорите също имат отношение към биенето в тампоните!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

        пружините са суплекс от друг джип стават ли някои правил лие такива магарии применно по дълги да са или по твърди направо незнам какво да правя

        Коментар


        • #5
          От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

          Я клекни/легни и даи снимка
          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

          0895шест29410 .

          Коментар


          • #6
            От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

            Кажи първо какво си правил и от кога е така? Щото това дето го казваш ми е много странно. И да няма да е лошо една снимка да метнеш тука от долу да видим какво се случва.
            Напред и нагоре
            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
            0886769809-Юлиян
            kiko00@abv.bg

            Коментар


            • #7
              От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

              Разликата в пружините на дълга база са по дебели на късата по тънки иначе височината е същата ,виж дали стоят ограничителните тампони .
              Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

              Коментар


              • #8
                От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

                Сложи от А
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #9
                  От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  'бах тия пружини, ако на асфалтов път и ненатоварена удря на тампоните! Какви пружини си сложил?

                  п.п. fanatic - амортисьорите също имат отношение към биенето в тампоните!
                  Махни си амортисьора и пробвай, пак няма да удря в моста. Амортисьорите държат да, но ако си с къси или уморени пружини амортисьора дори и чисто нов пак няма да може да задържи тежестта за да не удря. А пък в цялата схема трябва да има и тампони на рамата в която да се спира моста, как така ще се бие директно не ми е ясно
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

                    Що се мъчите да фърляте боб ,след като колегата го мързи поне една снимка да качи.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЗАДНО ОКАЧВАНЕ ПРОБЛЕМ

                      e то 90% от "проблемите" приключват извън форума и никой не се чувства длъжен да съобщи как си го е решил до следващия проблем
                      no signature no problems

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X