Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Не разбрах какво стана с тази клас.

    - Отборно (3-ма състезатели от клас съставят един отбор)
    Не трябваше ли да се знаят отборите преди първото състезание и да им се гледа класирането до края на сезона.
    Ще направя и отборното, не успях на място..тия дни ще го кача. Останаха и купите и първата награда, но ще го направя.
    За АТV е готово класирането и ще се качи на сайта.
    Дотогава ето първия репортаж от РИНГ, по-късно и от БНТ !

    Коментар


    • #77
      От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Ще направя и отборното, не успях на място..тия дни ще го кача. Останаха и купите и първата награда, но ще го направя.
      Е как ще ги направиш знаеш ли ни отборите. Защото аз никъде не видях списък с отборите които ще участват в класиране 2015г.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #78
        От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Е как ще ги направиш знаеш ли ни отборите. Защото аз никъде не видях списък с отборите които ще участват в класиране 2015г.
        Има ги в заявките, също и на сайта !

        Коментар


        • #79
          От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Има ги в заявките, също и на сайта !
          Пак съм от не разбралите .Карай тетърва почват състезанията на които всичко си казва на брифинга ще се навакса.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #80
            От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

            Чакайте и аз да протестирам от името на Crazy job !
            Искам да попитам, защо прецакахте така Ачката с тези следващи класирания, като момчето само с една обиколка ги уби всичките експерти ?!?!
            А сега по-сериозно ...

            Относно класовете:
            Аз конкретно, леко се чувствам неудобно, като видя Мишо 69 да кара в клас Стандарт (т.е Хоби), но няма условие, което забранява това, така че, въпросът засега е морален. Ако следващата година се вземе ново ОБЩО решение, ще важи вече то, но засега е така. Колкото до дъртаците Ники и Пачароза, мисля, че няма причини някои 20-25 годишни да мрънкат, защото разликата между 20 и 45 годишните би трябвало да е голяма, нали ?! Защо не е голяма, за това би трябвало да се замислят 20 годишните !

            Относно правилата за класиране:
            В шампионата правилата от създаването му до сега са - Навигация 25 т, 22, 20 и т.н и Ендурокрос 25, 22, 20 и т.н.
            Ако навигацията е повече от един ден, времето се събира и състезателите се класират по общото си време от двата дни, след което се точкуват. За ендурокроса е ясно. Друг е въпросът, че ендурокроса беше малко претупан, поради претрупаната програма и многото класове в това състезание. Ако имаше квалификации, полуфинали и т.н, както го правим обикновено, ендурокросът щеше да е достатъчно натоварващ, за да заслужи напълно точките си. Аз лично обърнах внимание на реакцията на публиката. Тя се оживи по времето на АТВ и мото изпълненията и се поразреди, когато по трасето излязоха джиповете, па макар и това да беше трофи класа. Джиповете минаваха вяло, без хъс и атракцията се изгуби. Последното го казвам, най-вече заради организатора, за да си направи сметка за бъдещи подобни прояви, С това не искам ни най-малко да омаловажа участието на джиповете, те бяха много атрактивни в навигацията, но на затвореното трасе бяха определено скучни.

            Относно трасетата:
            Моето лично мнение е, че клас Стандарт трябваше да са с по-леко трасе, колкото и сега някои да се пънат, че трасетата не били тежки. В ендурото винаги е така. Бил съм на места, където състезателите тикат на убиване, не могат да си вземат въздух и като ги попитат "как е трасето", те отговарят "а, няма нищо, леко е" Затова предлагам на всички организатори, да се съобразят с препоръката от Първата поправка (на Шипка) и да олекотят трасетата за мотори и АТВ Стандарт !

            Относно няколкото грешни класирания:
            Лесно е да се критикува, трудно е понякога да се оправиш, когато събитията са тръгнали в друга посока, както Т. Христов ни уверява, че е станало. И аз, и всеки организатор е изпадал в такива ситуации и знае, колко е кофти ! В един момент ти идва да си налееш голям джак, да си вземеш кишу, да извикаш Мариела Христова да ти води записки на псувните и ... но няма как. За мен основната грешка е, че наистина на леките машини не се обърна достатъчно внимание и те бяха малко за масовка.
            Не бих желал да разисквам повече грешките, за мен е достатъчно, че Тодор Христов обеща неуредиците да бъдат коригирани и дори даде компенсации за това. Моят призив е, да го на ... бием, ако нещо се изложи на Самоков ! Смятам, че сме длъжни да проявим разбиране и да му гласуваме доверие ! Хората трябва да са толератни, след като им мине яда!

            Вие решавате, аз само изказах моето мнение.
            Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 07-03-15, 02:51.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #81
              От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

              И аз да кажа,като участник ,че този път Тодор беше разделил отговорността и специално за моторите си имаше представител който да ни провежда брифинга и да ни дава нужната информация относно трасетата ,за да знаем какво правим,но УВИ.Отговорника за моторите дори не знаеше поправките който решихме на Шипка.Затова сложи наказания от един час за отклонение от трака ,което решихме да бъде 30мин. и никъде не беше отбелязано на трака ,че ще има задължителен елемент за преминаване ,който ще се наказва и когато има такъв то трябваше да бъде упоменат и начертан с друг цвят трак,който да служи за преминаване от, по не можещите или не искащи ,но съответно да се забавят достатъчно от тези който бият ограденото с ленти.
              И тука искам да кажа ,че като информирахме отговорника да премахне наказанията ,които не са по регламент ,сега трябваше да се намеси Жоро и да даде правилния отговор ,защото в бъдеще за грешки в елементарни класирания и неправилни наказания ,може да се стигне до бойкотиране на следващо предстоящо състезание.
              С уважение към всички и най вече към организаторите, които се бяха потрудили доста,на мен ми хареса както и други път когато съм карал в Кърджали

              Коментар


              • #82
                От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Ще направя и отборното, не успях на място..тия дни ще го кача. Останаха и купите и първата награда, но ще го направя.
                За АТV е готово класирането и ще се качи на сайта.
                Дотогава ето първия репортаж от РИНГ, по-късно и от БНТ !


                Чакам коча да му бием ножа на Шипка и да го излапаме на курбан или нещо такова от всички които желаят да присъстват

                Коментар


                • #83
                  От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                  Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                  Чакам коча да му бием ножа на Шипка и да го излапаме на курбан или нещо такова от всички които желаят да присъстват
                  Точно това имах предвид, ама трябва да го сметна официално Навих се от първия път

                  Коментар


                  • #84
                    От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    Не бих желал да разисквам повече грешките, за мен е достатъчно, че Тодор Христов обеща неуредиците да бъдат коригирани и компенсации за това. Моят призив е, да го на ... бием, ако нещо се изложи на Самоков ! Смятам, че сме длъжни да проявим разбиране и да му повярваме ! Хората трябва да са толератни, след като им мине яда!

                    Вие решавате, аз само изказах моето мнение.
                    Съгласни при едно условие всеки да прави това което го може .
                    С моторите да се заеме клубът в Самоков от записването до награждаването.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #85
                      От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                      Ааа и да отбележа че си получих наградата от Смоков 2014г. по Еконт за 3-то място експерт.


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0477.jpg
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5646547
                      Прикачени файлове
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #86
                        От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Съгласни при едно условие всеки да прави това което го може .
                        С моторите да се заеме клубът в Самоков от записването до награждаването.
                        Стояне Самоковския клуб е експерт в обикалянето на планини,пиенето на ракия и горския мотокрос.Ние нямаме нито ресурса нито опита да се справим от записването до награждаването.Затова без участието на Тодор Христов в трудната администрационна работа-няма да мине.А за Кърджали лично за мен беше всичко в нормите.И имайте в предвид,че в която и сфера ,участва човешкия фактор винаги има непредвидени грешки.От нас едно ГОЛЯМО МЕРСИ на всички свързани с организацията на това прекрасно мероприятие.И призовавам за по умерени страсти за да не отиде и това състезание в историята както Енина.
                        Айде сега нЕкой да ми обясни какво съм говедо.Поздрави.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                          Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                          Стояне Самоковския клуб е експерт в обикалянето на планини,пиенето на ракия и горския мотокрос.Ние нямаме нито ресурса нито опита да се справим от записването до награждаването.Затова без участието на Тодор Христов в трудната администрационна работа-няма да мине.А за Кърджали лично за мен беше всичко в нормите.И имайте в предвид,че в която и сфера ,участва човешкия фактор винаги има непредвидени грешки.От нас едно ГОЛЯМО МЕРСИ на всички свързани с организацията на това прекрасно мероприятие.И призовавам за по умерени страсти за да не отиде и това състезание в историята както Енина.
                          Айде сега нЕкой да ми обясни какво съм говедо.Поздрави.
                          Мисля че миналата година само в записването не участвахте.
                          А награждаването беше изцяло ваше гн.Христов даже не дойде да го уважи.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #88
                            От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Мисля че миналата година само в записването не участвахте.
                            А награждаването беше изцяло ваше гн.Христов даже не дойде да го уважи.
                            Награждаването го организира общината и момчетата от офроуд клуба, за което им благодаря отново.
                            Аз бях по трасетата на Балкан Маратона, тъй като него ден имахме доста инциденти и нямаше как да съм на двете места.
                            По тая причина закъсняха и наградите...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                              Тодоре, пусни на PDF всички крайни класирания на мотоциклети и АТВ в един пост !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #90
                                От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                                Тодоре, пусни на PDF всички крайни класирания на мотоциклети и АТВ в един пост !
                                Не се справих с ексела, изпратих ти ги, качи ги като го оправиш, аз ще черпя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X