Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

    Писането със сигурност не е било напразно.Още не съм се отказал.Просто едни и същи мнения отвсякъде..... и споделям.

    Коментар


    • #62
      От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

      Не се хаби повече да четеш, Субару не е за теб
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #63
        От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

        Точно пък субару и иновативни, някак не им пасва-те от десетилетия правят едно и също. Вземи си ауди, ще ти е много забавно по сервизите.
        Мернах да се коментира цена от 10хил лева за придобиване. Ако се визира модела след 2004 , по - добре не го купувай-цените на такъв автомобил под 150 хил км-доказани, в добро състояние започват от 7500 евро. При стария модел около 4000 е. Всяка цена под тази за мен би била твърде подозрителна.

        Коментар


        • #64
          От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

          И аз се присъединявам към призива да изключите Субару. Това не е кола за подобни, лишени от каквато и да е емоция сравнения по сухи данни и сметки.
          Някой по-горе спомена как това неминуемо води до стандартните глупости като Жигула или Голф 2/3 - евтино, здраво, ремонтопригодно, части навсякъде...
          Моят подход винаги е бил обратния - харесвам си колата и проучвам дали бих превъзмогнал недостатъците, които всяка една кола има.
          Така и така, от икономическа гледна точка, всеки един автомобил различен от служебен е разход и загуба, поне докато го притежавам и шофирам да изпитвам някакво удоволствие...
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • #65
            От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            С колкото хора повече говоря и чета в интернет,придобиването на такъв автомибил е емоция,но после идва голямо разочорование.Като замисъл Субаро е уникална идея,но от изпълнение страда и то много,нещо като Мазда.И двете марки са иновативни,и до там май
            А може ли да споделите какво точно прочетохте (чухте), което ви отказа от Subaru Outback? Поне да е от полза на следващите, които четат темата. Или пък ако не е категорично мнението може да се опитаме да дискутираме точките?
            Аз например също обмислям да си сменям скоро колата (Outback 2.5 2000г) след 7 години вярна служба за нещо по-ново и проучвам пазара. Съжалявам, но нищо по-добро като цена-качество не виждам за момента... Не робувам на марката, но дори по "сухи сметки", според моите наблюдения Subaru е най-практичният избор. За това ми е интересно какви минуси успяхте да намерите, че да ви разубедят толкова категорично и бързо...
            Последно редактирано от Dobs; 02-01-15, 10:57. Причина: вмъкване на цитат

            Коментар


            • #66
              От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

              Не съм имал субару, но брат ми смени 2 употребявани мазди (323F и 626 комби от последните преди "6")... Нищо иновативно няма в тях - скучни до безобразие... Нещо от сорта 10 години = 0 откази... Най-скъпите неща които е сменял са накладки За съжаление ръждясваха...

              ПС: Аз бях се засилил да взимам субару и гледах поне 10 екземпляра, но не открих читаво... ХС-та има много по-запазени и дори от първи собственик в БГ.
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #67
                От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                Факт е че,повечето познати с Outback ги смениха за Форестър.И от Форестъра са изключително доволни.Но за Outback не мога да кажа това.Може би причината е че взеха няколко с цена на придобиване около 7-8000лв,и да е валидна максимата че евтино Субаро=скъпо Субаро.Пиша за модела до 2004г.

                Коментар


                • #68
                  От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Факт е че,повечето познати с Outback ги смениха за Форестър.И от Форестъра са изключително доволни.Но за Outback не мога да кажа това.Може би причината е че взеха няколко с цена на придобиване около 7-8000лв,и да е валидна максимата че евтино Субаро=скъпо Субаро.Пиша за модела до 2004г.
                  Това всъщност беше конкретния ми въпрос по-горе. Защо не са останали доволни от колите? Какво се е наложило да ремонтират? Или пък нещо в поведението на колата не им е харесало... Аз лично хвалби съм чел много, по-интересно ще ми е да чуя минуси.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                    И на мен ще ми е интересно що за човек би слязъл от Аутбек на Форестър.
                    Единствената възможна причина, за която мога да се сетя, е ако се търси повече възможност за забежки извън пътя...което според мен не е баш така, но хора всякакви...
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      Факт е че,повечето познати с Outback ги смениха за Форестър.
                      Хм..обичайния ъпрейд е в обратна посока..,освен да са се "отървали" от евтини счупеняци и да са взели по-несчупени форестъри за същите пари....
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #71
                        Re: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                        Силно съм разочарован от моето легаси, 80 000км само консумативи, наистина се заглеждам с какво да го сменя след години и пак до субару стигам. Темата ми е интересна, все пак има и други марки.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          С колкото хора повече говоря и чета в интернет,придобиването на такъв автомибил е емоция,но после идва голямо разочорование.Като замисъл Субаро е уникална идея,но от изпълнение страда и то много,нещо като Мазда.И двете марки са иновативни,и до там май
                          За Субару няма да пиша. Вече писах за двата ми турбо Форестъра в другата Субару-тема на колегата, но по-добре да не бях писал. Реакция никаква за основните странности на модела.
                          Но като прочетох коментара за Мазда, ми стана интересно. Колега, имали ли се Мазда, каква и колко време.... и какво точно Ви е "страдало" в изпълнението на същата с изкл. може би на ръждясващите задни вежди? Говоря като човек с Мазда 323 2003г., купена нова от Стар Моторс и вече 11 години в семейството и една 626, 2002г. купена на 75000км. от Германия и карана лично от мен 2години в Бг.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                            Чакайте малко.По-леко с вилите,факлите и думите "Ерес-Ерес"!Както се вижда има доволни,има и недовлни от марката и модела.Въпроса е защо?
                            Има няколко отговора:Или се купуват евтини преди полуразпад машини,или кадърни майстори ги довеждат до полуразпад.
                            В Субару форума не един или двама,са на мнение,че проблемите с този двигател 3.0 бензина идват именно след монтаж на газова уредба, то от препоръчани хора.В момента всеобщото мнение е,че е най-добре на този двигател да не се монтира ГИ.
                            Да ви върна в началото-как,и къде да се разбере машината читава ли е,или не?
                            Вариант 1-лично докарване от чужденеция.
                            Варинат 2-кола купена от БГ,но аз таква читава не намирам досега.

                            Коментар


                            • #74
                              Re: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                              Най добре от западна Германия, мойта е такава, но пак е добре да се види.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мнение за Subaru Outback 3.0i H6 4х4

                                За модела до 2004г минимална цена при покупка 4000 евро от чужбуниа.
                                За модела след 2005г минимлна цена при покупка 8000 евро от чужбина.
                                На нашият пазар от модела до 2003 няма никакво предлагане,т.е цените са около тази или под нея +докарване+печалба на джамбаза = вероятността на автомобила да е дърво,е огромна.Може би от там идват и разочарованията от колата,просто се купувта убити коли с претенции,знам ли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X