Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател Чайка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Двигател Чайка

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Ти да не мислиш, че GM 4.3 който в момента е на нея харчи 3/100?
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #32
      От: Двигател Чайка

      Колега Успех в каквото и да решиш, ако някога го започнеш това ще ми е много интересно да хвърля едно око.
      Виждал съм по разглобен такъв двигател при Спас в Елешница, някъкви руснаци бяха купили една Чайка13 до колкото разбрах.

      В София в Армишоп има БРДМ-ски двигатели пак 5,53 Газ41 и питах ако ги продават моторите колко ще им искат - отговора беше 2500лв.
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #33
        От: Двигател Чайка

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Ти да не мислиш, че GM 4.3 който в момента е на нея харчи 3/100?
        Абе ти сложи този и ще ти се стори че GM-а верно гори 3/100
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #34
          От: Двигател Чайка

          Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
          Колега Успех в каквото и да решиш, ако някога го започнеш това ще ми е много интересно да хвърля едно око.
          Виждал съм по разглобен такъв двигател при Спас в Елешница, някъкви руснаци бяха купили една Чайка13 до колкото разбрах.

          В София в Армишоп има БРДМ-ски двигатели пак 5,53 Газ41 и питах ако ги продават моторите колко ще им искат - отговора беше 2500лв.
          Дано някога остане време за него.... а колкото за цената пневматичния пистолет го бях купил за 200 лири преди 3 години и беше използван за 2 смени на по 4 гуми от мен, просто се оказа много голям и неудобен нямям си и на идея колко струва на старо. На практика излизам на 0 размених нещо което не използвам за нещо което не знам кога и дали ще влезе в употреба.
          0-

          Коментар


          • #35
            От: Двигател Чайка

            Хвърляй се до край! Успех!
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X