Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garmin

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

    Чудесен коледен подарък.Благодаря на колегите за жеста.На тях и на всички от форума
    пожелавам весели празници
    +359 889 301 623 Явор
    Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

    Коментар


    • #62
      От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

      Страхотно!!
      Благодаря!!!
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • #63
        От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

        И аз да благодаря! Днес ъпдейтнах едно нуви! Весели празници Сайнед!

        Коментар


        • #64
          От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

          Гармин Стриитпилот с310. С 2 гб карта памет.
          Изписва ми , че няма място на картата и да се свържа с подръжка.
          Здраве да е.
          Весело посрещане на Новата 2015 година.

          Коментар


          • #65
            От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

            Първоначално публикуван от jorko Преглед на мнение
            Гармин Стриитпилот с310. С 2 гб карта памет.
            Изписва ми , че няма място на картата и да се свържа с подръжка.
            Здраве да е.
            Весело посрещане на Новата 2015 година.
            Можете да освободите допълнително място във вградената памет на уреда като изтриете гласовата навигация на езиците, които не използвате. Файловете на гласовата навигация за повечето автомобилни модели се намират в папка Garmin/Voice на вградената памет, като имената им съответстват на езиците, за които са предназначени. По аналогичен начин можете да изтриете и файловете за езикова поддръжка от папките Garmin/Text и Garmin/Help във вградената памет на уреда за тези езици, които не използвате. В духа на добрата практика първо направете архив на всички файлове преди да изтриете каквото и да било, за да можете да възстановите оригиналното състояние, ако нещо се обърка.
            OFRM Team
            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

            Коментар


            • #66
              От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              Благодаря и аз - ъпдейтнах си зумо-то по нормален начин поне веднъж [emoji6]
              Между другото... Ако реша да платя за него мапсорс лиценз в тази ситуация (старият ми за друг уред изтече) и след това продам зумо-то без него (има такава вроятност), има ли възможност за прехвърляне на лиценза върху друг уред?
              Имам някакви спомени, че лиценз не може да се прехвърля между уреди но ставаше въпрос за основният абонамент.
              Сега въпроса е за мапсорс.... Пък и викат, че покрай коледа чудеса ставали
              Да, лицензи не могат да се прехвърлят, но за мапсорс-а няма проблем, ще го прехвърлим.

              Коментар


              • #67
                От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                Можете да освободите допълнително място във вградената памет на уреда като изтриете гласовата навигация на езиците, които не използвате. Файловете на гласовата навигация за повечето автомобилни модели се намират в папка Garmin/Voice на вградената памет, като имената им съответстват на езиците, за които са предназначени. По аналогичен начин можете да изтриете и файловете за езикова поддръжка от папките Garmin/Text и Garmin/Help във вградената памет на уреда за тези езици, които не използвате. В духа на добрата практика първо направете архив на всички файлове преди да изтриете каквото и да било, за да можете да възстановите оригиналното състояние, ако нещо се обърка.
                Благодаря
                А колко е голяма картата като ГБ?
                Весело изкарване

                Коментар


                • #68
                  От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                  Благодаря! И аз реших да се възползвам (в 12 без 5), но получавам - "ГРЕШКА: Вие нямате инсталиран гармин комуникатор плъгин"
                  Вероятно защото на този комп няма мапсорс.

                  Утре ще мога ли да я сваля?
                  По-добре късно, отколкото по-късно.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                    Свали я в ръчен режим- в дясно на жълтата лента горе и после натискаш download.
                    Ники

                    Коментар


                    • #70
                      От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                      И аз не можах вчера да я сваля
                      Който ял ял

                      Коментар


                      • #71
                        От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                        Ха, е то бива в последният момент ама това вашето е напрво гавра...
                        На 31 вместо да смучат ракия - карти се засилили да свалят.... [emoji2]
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #72
                          Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди ...

                          Ако някой не е успял да свали картата поради технически причини да каже и ще измисля как да му я дам.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди ...

                            Аз не успях да я сваля!Nuvi 215!Ще бъда много благодарен!
                            Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники

                            Коментар


                            • #74
                              От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди ...

                              И аз не успях)) Видях темата на 03.01.15))

                              Коментар


                              • #75
                                От: Весела Коледа с подарък от Сайнед ООД - безплатна карта OFRM за Вашите уреди Garm

                                Коледа отдавна отмина както и промоцията.

                                Следете форума, karta.bg и facebook страницата ни за промоциите.

                                Както написах по-горе, мога да направа изключение само за хора, които са имали технически проблем при свалянето, което лесно мога да го проверя дали е така. Пишете на лични ако има такива.

                                В момента може да закупите еднократна карта за 14.90 от karta.bg, след регистрация (ако нямате вече направена такава).

                                Поздрави!
                                Последно редактирано от sabin; 11-01-15, 12:56.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X