Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Препратих парите от Флота.

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Здравейте, да все хубави новини са.
      С всеки изминал ден се приближаваме с една крачка напред. Днес по сметката ми има постъпили суми от Ясен, Николай Александров и Вачков.
      Благодаря, момчета! Бъдете здрави!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Здравейте в понеделник ще се обадя да питам за дата на операцията.
        Благодаря на 2R-BULGARIA LTD и Надежда Григорова за средствата. Бъдете благословени!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Здравейте, днес за съжаление неможах да разбера дата за операцията. Казаха ми да звънна след сряда, тогава щели да кажат.
          Прохладна вечер на всички!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Ма не се притеснявай,ще се случи,както и другите!
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Здравейте, днес не успях да се свържа с Плевен за дата за операцията, но утре вече ще звъня на доцент Росманов. Сумата от фирма "Алкомет" вече е преведена по сметката ми. Има постъпила сума и от Д***********.
              Благодаря, пожелавам ви благословена вечер с любими хора!
              Последно редактирано от Ясен; 28-05-15, 21:31.

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте,
                незнаете с какво вълнение ви пиша - имам дата за следващата операция - 1 юли! Този път обаче, ще се наложи още при приемането да платя пълната сума на ставата 4100 лева, плюс избор на екип, Фраксипарина - инжекции които трябва да слагам 30 дни след операцията, за да не се образува съсирек в оперирания крак, като 7 дни се слага от болницата безплатно, но следващите дни трябва да си го закупя сама и рехабилитацията, която се прави 7 дни и има доплащане по 10 лева на ден. След това при плащане от страна на здравна каса, ще ми бъдат възстановени 1080 лева от сумата платена за ставата.
                Благодаря ви, мили хора че застанахте до мен в тази нелека борба с болестта!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  А, баланса по сметката, как е?
                  Последно редактирано от tirex4x4; 06-06-15, 22:42. Причина: допълнение

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от tirex4x4 Преглед на мнение
                    А, баланса по сметката, как е?
                    Здравейте, имам налична вече сумата за дясна тазобедрена става. Парите за нея са от дарения на хора от форума и малко прибавени от дарението на "Алкомет". Остава и малък фонд за дясното коляно, което ще се оперира 4-5 месеца след дясна тазобедрена става, около ноември - декември 2015 година. Благодаря на всички за съпричастността и човечността!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Здравейте отново!
                      Вече наближава датата за операцията и малко започвам да се притеснявам, но ще ми мине. Да не кажа, че след два дни на хубаво място с толкова положително настроени хора вече започвам да се отпускам и вярвам, че всичко ще мине както трябва.


                      В последните дни по сметката са постъпили средства от Василка Симеонова и Ирина Колева. Благодаря ви, нека вложеното от вас ви се преумножи!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Здравейте отново, пиша с добри новини.
                        Днес разговарях със сестрата, която работи с доцента и тя каза, че няма да се налага това допълнително доплащане, а сумата е както на първата - "поне засега е така" това каза тя, дано е така и докато мине операцията. Ще се наложи да доплатя само около 4000 лева всичко, а не както при първото обаждане около 5000.
                        Остават само броени дни, вече започнах да приготвям багажа.
                        Благодаря на Дидо Генчев за това, че ще даде кръв за операцията. Бъди благословен Дидо и всички вие, които ме подкрепяте.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Чудесни новини Хайде успех и чакаме новини

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Чудесни новини Хайде успех и чакаме новини
                            Благодаря, Венци! Още по-добри новини ще има в сряда към обед или следобеда.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Здравейте отново, ето че дойде и денят преди операцията.
                              Днес следобед пътуваме с Колето за Плевен и утре в 7,45 трябва да бъда в клиниката, изследвания и влизам в операционна. Вчера сестра Босева ми звънна, за да каже, че вчера е имало обсъждане на моя случай и се е решило, че за тази става ще трябва малко по-скъпа става с около 600 лева, но категорично ще кажат като ме отворят и видят, защото имало неща които на снимката не се виждали.
                              Благодаря ви, че застанахте до мен и ми помогнахте в трудната битка с болестта!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Каквото, такова.

                                Кольоуууу, стягай се в кръста. Така както разбирам требе да правиш още едно чааве.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X