Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Много се радвам, Веси!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Благодаря на nickbochev за дадената кръв, бъди благословен!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Веси, не ми беше удобно да те притеснявам в клиниката, затова съм оставил на теб и на адаша избора - кога и как ще е най-удачно да се видим.
        Имате моята подкрепа и желание да помагам, с каквото имам възможност.
        Успешна рехабилитация и до скоро.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Адаш, може да се видим на изписването, ако имаш половин час свободен де, че при теб май е лудница.
          Веси ще каже кога ще е това, но най-вероятно в понеделник или вторник.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Веси си е вече в Каспичан. Днес и махнаха конците, указания от доктор Кабалан(работят в екип с доц. Росманов), и след месец на контролен преглед.

            Чувства се добре, вече може да става сама от леглото, и мускулите на крака започват да се стягат, че с новата става вече ще имат работа за вършене.
            Засега подвижността и е същата както преди операцията, но с течение на времето и възстановяването на крака се очаква чувствително подобрение.
            А едно от най-важните неща е, че вече няма болка в ставата, и не се очаква да има в следващите 15-20 години.

            Сполай ви.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Ето една радостна вест на фона на всички простотии. Браво, не се отпускайте и всичко ще се нареди.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте и от мен!
                Както Колето вече е писал съм си в нас и както казват - у дома и стените помагат. Вече мога сама да ставам и сядам от и на леглото, засега ползвам тоалетен стол, тъй като нашата тоалетна чиния не е удобна за ползване при смяна на ставата, но това ще е само известно време. Правя упражненията, на които ме научиха по време на престоя ми в рехабилитационното отделение в Плевен. Изтрих мокета от ходене, но като се позатопли и мине грипната вълна ще съм навън, защото сега трябва да се пазя от вируси. Все още продължавам да си слагам всяка сутрин Фраксипарин по една инжекция, за да се разрежда кръвта и не се образува съсирек в оперирания крак. Все още не се отпускам напълно на оперирания крак, но нямам болки. На следващия ден като се прибрах личния лекар ми обясни как да си ги слагам.
                Последно редактирано от Goblin; 01-03-15, 18:11.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Веси, Кольо, позволих си да изтрия всички финансови данни и фактури. Не мисля че трябва да са в раздел на форума който е на свободен достъп за всеки. За протокола: видяно, прочетено.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Абе и аз щях да питам това с фактурите и техните снимки тук дали е добра идея, ама викам вие си знаете.

                    Веси, я кажи /може и на лични/ трябва ли ти нещо от тук? Знам за една чанта, която ще пътува до България след месец, за тебе има място в чантата /не ме питай колко е голяма чантата, не съм я измислил още, ще е голяма колкото е нужно/.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Веси, я кажи /може и на лични/ трябва ли ти нещо от тук? Знам за една чанта, която ще пътува до България след месец, за тебе има място в чантата /не ме питай колко е голяма чантата, не съм я измислил още, ще е голяма колкото е нужно/.
                      Здравей Николай,
                      ами то чантата не трябва да е много голяма защото аз съм с малки размери - това в кръга на шегата!
                      Сърдечно ти благодаря за предложението, но в момента ми трябва само бързо възстановяване, а вашите положителни мисли ми помагат страшно много емоционално!
                      Бъди благословен!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Затова харесвам форума. Силни сме, когато сме много. Понякога има полза...

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          В моя случай имаше огромна полза - това че голям брой, някои и непознати за мен хора ми бяха гласували доверие, пожелаваха ми успех, приятели звъняха по телефона на Колето, за да ми пожелаят успех, пишехте тук с пожелания и вяра, че всичко ще мине добре. Всичко това ми даде огромна сила, за да премина през всичко успешно.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Здравейте отново,
                            на 17 март предстои и първият ми контролен преглед, за да видим как вървят нещата с новата става. След прегледа ще пиша какво предстои оттук нататък.
                            Прекрасен ден на всички!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Здравейте,
                              днес мина и първия ми контролен преглед след операцията. Вече мога да стъпвам на оперирания крак, мога и да карам кола. Доцент Росманов иска в края на месеца да вляза за една седмица в отделението по рехабилитация за раздвижване под неговите напътствия, точната дата на постъпване ще разбера на 23 март.
                              Показах му и снимките на дясната тазобедрена става и дясна колянна става и той каза, че и те трябва да се сменят през поетапно, като ще продължим първо с дясната тазобедрена става, а след това с колянната.
                              Прекрасна и благословена вечер!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Здравейте,
                                на 27 март постъпвам за рехабилитация в Плевен за 7 дни/толкова е пътеката/. Надявам се, след тези процедури да махна поне една от патериците! Вече мога да се отпускам и стъпвам на оперирания крак, по-стабилен е и с голяма лекота правя показаните ми упражнения от предишния престой в Плевен. За съжаление започна да ме боли дясната тазобедрена става, както и предположи и доцент Росманов, въпреки че аз исках и вярвах, че няма да започне да боли.
                                Пожелавам ви, прекрасен ден!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X