Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

    Е точно, такъв резервоар, като на снимката на моя трактор не става.

    Коментар


    • #17
      От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

      Ясно за резервоара, мисля да мина на пластмасов, за да избегна подобни бъдещи проблеми с ръжди , остава само да намеря
      Иначе мотора наистина е сменян и е 6 цилиндровия 147к.с.
      Вчера ми рециклираха динамото, състоянието му беше ужасен ужас, но вече възкръсна идеално
      Преобухме се и с оригиналните борбетки и утре чакаме само новото жило на газта, че и там се оказа, че е компромисен варианта и...
      остават дребни неприоритетни кахърчета, които са по-скоро въпрос на личен махнаджийски максимализъм Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP7929.jpg
Прегледи:2
Размер:207.5 КБ
ID:5630534Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1198.jpg
Прегледи:2
Размер:138.4 КБ
ID:5630535

      Коментар


      • #18
        От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

        Защо?
        к'ъф е трактора.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #19
          От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

          За резервоара ясно, че този си заминава, ще мина на пластмасов, за да нямам такива "ръждиви" проблеми, звънях в Кърнаре, нямали такива, аз питах конкретно за Г 250Д, защото ми казаха, че само от него пасвал пластмасовия.
          Сега ми остава да сменя жилото на газта, че и там попаднах на компромисен вариант на "новата" придобивка и там сме за смяна, иначе съм вече с напълно рециклиран алтернатор,на който състоянието му също беше ужасен ужас, преобути сме с оригиналните борбетки и чакаме дълбоките снегове, останаха други по-дребни кахъри, които са по-скоро в следствие на махнаджийски максимализъм
          Моторът е 6-ка 147к.с.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP7929.jpg
Прегледи:2
Размер:207.5 КБ
ID:5630562Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1198.jpg
Прегледи:2
Размер:138.4 КБ
ID:5630563

          Коментар


          • #20
            От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Защо?
            к'ъф е трактора.
            Даймлер Пух, конфигурация 300ГД с СТТ турбо кит, едва ли е от турбото де. Къса баса дръкел, гърнето излиза отзад, като минава от едната страна на шасито в непосредствена близост до самия резервоар
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

              А някой е творил.
              Ауспуха минава през/над резервоара - приблизително в средата
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                Ми, не е баш в средата. До дясната греда на шасито от вътрешната страна. Резервоара от снимките лежи между гредите и опира в двете напречни тръби отзад. Няма допир с купето, а шасито на 460 е едно.
                Те такова:


                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #23
                  От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                  Кое не е в средата?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes_g_h_sst.jpg
Прегледи:1
Размер:528.2 КБ
ID:5630614
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                    Ако преместиш колелцето под мигача, ще видиш края на тЪрбето.
                    Ако разгледаш те тАа Цнимка, ще видиш къде е оставено място.

                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                      Абсолютно същия резервоар на моя джип не стана, затова се принудих да кърпя статия железен. Ако даде пак дефект, ще правя къстъм от алумин или неръждаема ламарина

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                        Отказвам се.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблеми с "нова" придобивка ( Г 300)

                          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                          Не точно по темата, но да изполвам въпроса на колегата - това отнася ли се и за бензинова 124, че го имам същото дразнещо проблемче? От стрелките само температурата не е много в час, иначе и аз за 2-3 минути губя мощност, после всичко се оправя.
                          Това ми се случи на бензинов Пасат на път за морето,плавни аномалии на уредите и загуба на мощност,на Ново село спрях за почивка и няма палене.Открих веднага почти скъсан, малкия кабел на алтернатора ,оправих за нула време и газ до ламарините!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X