Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

    Не съм толкова захлюпен. Във всяка сфера го има това с манията с даване на изтрещели пари.
    И профи фотографите се смеят като има каже човек как могат да си купят дслр за 12 бона. И съседът му е луд по тенис на маса и дава 500 лв. за една скапана хилка за тенис на маса. И те така.
    Не съм захлюпен - но не ми се нрави лудоста да се хвърля за някакъв предмет - вещ и прочие 25-50 пъти над нормалната цена - за да се изтъкнеш колко много си навътре в материята и лудо вманиачен във веща.

    Защо ми ги даваш тези два трошляка? И двата модела дават повече проблеми от Фронтера.
    BMW E 46 Sedan,

    Коментар


    • #62
      От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

      20 бона за дърто само ако е Г класе
      BMW E 46 Sedan,

      Коментар


      • #63
        От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

        Първоначално публикуван от Демирев Преглед на мнение
        20 бона за дърто само ако е Г класе
        Връзва се с темата....
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • #64
          От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

          Има си човека Г и не ще да му сменя сърцето , иска си койота
          GL420, G500

          Коментар


          • #65
            От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

            Първоначално публикуван от Демирев Преглед на мнение
            И двата модела дават повече проблеми от Фронтера.
            Демирев, недей анализира абсолютно непознати за теб сфери от рода на Тойота Ленд Крузер 80-та серия, не изпадай в толкова неловко-сатирично положение и замълчи ! Нека се запази някакво ниво в този форум, като не се допускат откровено недомислени и пустословни мнения...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #66
              От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

              Първоначално публикуван от Демирев Преглед на мнение
              Не съм толкова захлюпен. Във всяка сфера го има това с манията с даване на изтрещели пари.
              И профи фотографите се смеят като има каже човек как могат да си купят дслр за 12 бона. И съседът му е луд по тенис на маса и дава 500 лв. за една скапана хилка за тенис на маса. И те така.
              Не съм захлюпен - но не ми се нрави лудоста да се хвърля за някакъв предмет - вещ и прочие 25-50 пъти над нормалната цена - за да се изтъкнеш колко много си навътре в материята и лудо вманиачен във веща.

              Защо ми ги даваш тези два трошляка? И двата модела дават повече проблеми от Фронтера.
              Откровенно ме развесели, но наистна си объркал форума. А относно знанията ти за 4х4 машини .... клонят към 0

              Коментар


              • #67
                От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                Коментарите на специалистите по Тойота ме насърчиха да питам нещо. През последната седмица обикалях да си търся нов джип. Гледах предимно Диско-3, но и няколко Тойоти 120, защото външно ми харесват. Диското е тъпкано с електроника в помощ на шофьора при различни пътни условия (terrain response), печка, хладилна жабка и др., докато Тойотите (поне тези, които гледах) бяха на пружини и имаха само бързи/бавни и блокаж на ср.диф, но бяха по-скъпи с 50-100% (до 2 пъти). Комфортът на купето и на двете изглежда еднакъв. Верно, че и марката струва пари, но пък чак толкова... още повече, проблемът с дюзите на Д4Д е известен. Ако някой иска, нека обясни по-подробно.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #68
                  От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                  Значи чета заглавие : Каква Тойота да избера ? ......а в темата чета за всякакви гета мета и поршета Моето мнение е че или си търси читава 80-ка (мноого трудно вечесе намират или да вземе да огледа на Явор 120-ките поне гарантирано не са в състояние ТОР
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #69
                    От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                    Явно мн хора не проумяват Що е то real 4x4? след като сравняват МЛ и други подобни автомобили с ТЛК.
                    NISSAN PATROL Y61 ZD30
                    HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

                    Коментар


                    • #70
                      От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                      Кви МЛ, Поршета Кайени ,Кю 7 седмици ,като нямат ръчка бавни и блокаж-смешка!И в дълбоката кал до праговете се чудят накъде?
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                        Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                        Явно мн хора не проумяват Що е то real 4x4? след като сравняват МЛ и други подобни автомобили с ТЛК.
                        Айде по-полека... И ние пушим Малборо и ядем бонбонки Тик-так.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #72
                          От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                          Оркестър без име!
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • #73
                            От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                            Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                            Явно мн хора не проумяват Що е то real 4x4? след като сравняват МЛ и други подобни автомобили с ТЛК.
                            МЛ спокойно може да се сравнява с ТЛК 120. Поинтересувайте се повече за варианта на W164 "Pro Off-Road" и ще видите за какво става въпрос извън пътя. На пътя мисля, че нещата са ясни.
                            И това сравнение с цената от 4000 евро за МЛ-а не е коректно. Това е цена за първия модел МЛ до 2004 г. Може да се сравнява с ТЛК 90.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                              Търсенето приключи с купуване на нова "Toyota Hilux" от официалния представител и предоставянето на автомобила в "Гладиатор Офроуд Техник", за необходимите доработки

                              Както и предполагах в началото на търсенето на втора употреба автомобил, очакванията ми се разминаваха с реалностите в момента на пазара. Имаше хубави автомобили, някои от които направени много добре, но все нещо не ми харесваше и затова надделя тезата, че от новото по-добро няма и се сдобихме с още една нова "Toyota".

                              Качвам няколко снимки от началото на работния процес по преобразяването на стоковия автомобил в ловен такъв...

                              След като бъдат завършени всички доработки по автомобила ще публикувам снимки, за да се види крайния резултат.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5648924Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 1.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5648923 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 2.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:5648925 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 3.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5648926 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 4.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5648927 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 5.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5648928 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 7.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5648930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOYOTA 6.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5648929
                              LZ4RG

                              Коментар


                              • #75
                                От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                                Честито! Много безаварийни!

                                п.с. Сега е моментът да си поръчаш и 350кг стоманена релса да ти я монтират над задния мост в легена отзад.
                                Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                                UaZ 469B

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X