Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Петраки..къде отиде, нали знаеш, че това първо не се намира и второ цената не се вмества в бюджета изобщо.
    Аз не за новата, старата е перфе - една от малкото койоти дето ме кефят

    Ама да смениш Г за тойота 70 е смешно. То е като кон и кокошка. А за 20к гето става самолет
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Аз не за новата, старата е перфе - една от малкото койоти дето ме кефят

      Ама да смениш Г за тойота 70 е смешно. То е като кон и кокошка. А за 20к гето става самолет
      А за в гората на лов защо ти е самолет?
      А и няма ли да те е грях да вкараш Гегата в ловни условия и да я освиниш вътре с глигани и сърнета?
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • #18
        От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
        А за в гората на лов защо ти е самолет?
        А и няма ли да те е грях да вкараш Гегата в ловни условия и да я освиниш вътре с глигани и сърнета?
        Ми от кво да ме е грях
        а и под самолет няма предвид да дига 200
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          ... в ловни условия и да я освиниш вътре с глигани и сърнета?
          Човека щом е приготвил 30 000 за джип, именно за "освинване", той си е преценил таргета....
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

            Нищо не казвате за TLC 120, на мен ми харесват и са комфортни. Двигателя не е лош, като изключим проблема с дюзите, не виждам нещо което да я прави доста по-лоша от тези другите, за които говорим до сега ?

            Например тази, която продава Явор не е лоша, само да не беше бензинова и да не е с автоматична кутия.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4451021_l_b.jpg
Прегледи:2
Размер:305.3 КБ
ID:5629223 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4451021_m_b.jpg
Прегледи:2
Размер:283.7 КБ
ID:5629224
            LZ4RG

            Коментар


            • #21
              От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

              Първоначално публикуван от Росен Генов Преглед на мнение
              не е лоша, само да не беше бензинова и да не е с автоматична кутия.

              [ATTACH=CONFIG]762403[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]762404[/ATTACH]
              Точно тези двете характеристики са абсолютен плюс на този автомобил !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #22
                От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                Както писа Дани, автоматика и бензиновият мотор са плюсове.Обаче това че е къса база и бутилката за газовата е в багажника не се връзват с джип за лов.
                Интересна картинка ще е с този бял кожен салон, иначе джипа изглежда страхотно!
                Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                Коментар


                • #23
                  От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                  Спокойно, имам и дълга даже няма газова бутилка.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1011452.JPG
Прегледи:1
Размер:316.8 КБ
ID:5629231

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1011439.JPG
Прегледи:1
Размер:528.6 КБ
ID:5629230

                  Имам и 80ка с 4,2 TD

                  За съжаление нямам 70ка с 4,2

                  Коментар


                  • #24
                    От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Спокойно, имам и дълга даже няма газова бутилка.

                    Имам и 80ка с 4,2 TD

                    За съжаление нямам 70ка с 4,2
                    А на тая кво и е? Или както са казваше във "Вилна зона" - А на Наташка кво и е бе?!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                      Яворе, сподели малко лични наблюдения от тези машини. Твоите предпочитания към кой модел са и защо ?
                      Ако споделиш и нещо свързано с привеждането на автомобила във вида, който съм описал в първия си коментар ще бъда благодарен

                      Един съфорумец ми изпрати линк към една много запазена , която е от Сливен. Утре ще пратя човек да я види на живо и да сподели впечатления.
                      Последно редактирано от CarTest™; 15-12-14, 18:06. Причина: Линк
                      LZ4RG

                      Коментар


                      • #26
                        От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                        Аз имам два въпроса
                        1. Защо мислиш че тойтотата е по-проходима и/или комфортна от мерцедеса
                        1.1. Защо не инвестираш например половината от сумата да направиш ге-то? То иска един мотор.
                        1.2. Карал ли си тойтота с тия 4 литровите мотори?
                        2. Ако ще го продаваш цедеса от сега имам интерес
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Аз имам два въпроса
                          1. Защо мислиш че тойтотата е по-проходима и/или комфортна от мерцедеса
                          1.1. Защо не инвестираш например половината от сумата да направиш ге-то? То иска един мотор.
                          1.2. Карал ли си тойтота с тия 4 литровите мотори?
                          2. Ако ще го продаваш цедеса от сега имам интерес
                          Мерцедеса няма да го продавам, защото си го харесвам и си го карам, но е тромав и бавен, на години е вече - 85 набор...

                          Карал съм Тойоти, но само нови, а такава с 4-литров мотор не съм карал, само съм чел за него, че бил много здрав и надежден. Не държа чак толкова много да бъде с такъв мотор, по-скоро бих искал, да е запазена и да не се налага да сменям доста неща по нея, за да я приведа в състояние, в което е била като е излязла от завода. За съжаления на близките ми, съм доста педантичен в това отношение и зная, че ще ми коства доста средства и затова търся нещо запазено и в автентичен вид. Може би това е причината да се заглеждам в TLC 120, понеже избора е по-голям
                          LZ4RG

                          Коментар


                          • #28
                            От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                            Покарай малко - в сравнение с него 300д ще ти се стори много динамичен мотор
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                              Първоначално публикуван от Росен Генов Преглед на мнение
                              Карал съм Тойоти, но само нови, а такава с 4-литров мотор не съм карал, само съм чел за него, че бил много здрав и надежден.
                              Значи няма да ти хареса! Въпреки, че аз си продадох новата Тойота за да карам именно такава с 4.2 . А читава 120-ка за 20 бона е трудна работа!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Коя да избера - Toyota Land Cruiser 4.2 или Toyota Land cruiser 3.0D-4D

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Покарай малко - в сравнение с него 300д ще ти се стори много динамичен мотор
                                Винаги ми е било чудно що някой като иска нещо ( в случая Тойота), друг му шока репата и му обяснява как друго ( в случая Гега) е по-добре? Ми не е! И то по единствената забележима причина за 5 минутното ми шофиране на Гега е, че просто не ми е приятно да я карам. И да, беше 300Д. После като си се качих на хасматичката и...има да взимаш Гегата да е по-динамична...много при това!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X