Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Датчици за налягането на гумите-настройване.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Датчици за налягането на гумите-настройване.

    Колеги имам следния проблем. Не ми работят 2 датчика за налягането на гумите. Колата е рав4 американско изпълнение 2008 година. Датчиците който свалих са на снимката. Поръчах си тези http://www.ebay.com/itm/351126808647...%3AMEBIDX%3AIT
    като пише че са за моята кола. Пристигнаха, отидох в Тойота Стара Загора казаха ок момчетата. Играха си 2 часа и заявиха че не стават датчиците. Взеха ми парите за трудът но аз пак съм с светеща лампа. Което не е голям но е дразнещ проблем. Та въпроса ми е следния. Някъде настройват ли тези датчици за да станат за моята кола. Какъв модел да си поръчам ако не стават тези. Каква е всъщност разликата между различните датчици. Проблема не е друг а в това че в Интернет датчиците са 50$ максимум а в магазина 200 лв с сериозна отстъпка което не е нормално.
    Благодаря на отзовалите се.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Датчици за налягането на гумите-настройване.

    Напиши в google TPMS и излиза една фирма от Перник които внасят или биха могли да настроят датчиците.

    Коментар


    • #3
      От: Датчици за налягането на гумите-настройване.

      Благодаря но фирмата е преустановила работата с датчици за налягане. Търсим други вариянти.

      Коментар


      • #4
        От: Датчици за налягането на гумите-настройване.

        Хайде колеги. Не е възможно никой в бг да няма машинка за настройване на универсални датчици. Никой ли не се е сблъсквал с този проблем. Че аз пак ударих /за пореден път / на камък. http://www.offroad-bulgaria.com/show...82#post2677482

        Коментар


        • #5
          От: Датчици за налягането на гумите-настройване.

          Утре ще питам.За какво става на въпрос.
          Последно редактирано от flex; 19-01-15, 22:11. Причина: Допълнение
          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X